Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  13 marca 2012 (pierwszy post)

Właśnie wygrzewam się w łóżeczku, bo jakieś cholerne przeziębienie mnie złapało. :and:.

Ale mam za to czas, więc przeglądam się w lustrze od rana i sama nie wierze w to co widzę. :mrgreen:

Od zawsze moja cera przechodziła samą siebie, bo albo była za tłusta albo jak obecnie się dzieje za sucha. Nie,tony kremu nivea nie pomagają, witamina C nawilża tylko na kilka godzin i problem znowu powraca. Przynajmniej dwa razy do roku chadzam do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy.
Ale co z tego jak za kilka dni skóra w okół oczu jest innego koloru niż cała twarz? Od kilku miesięcy widać mi nawet leciutko żyłę pod oczami :D i ogólnie skóra wokół nosa i na nim, ust i delikatnie na policzkach jest jakiegoś dziwnego, różnorakiego w każdym miejscu odcieniu.

Macie jakieś domowe sposoby, czy też sprawdzone kosmetyki by poprawić trochę wygląd mojej buźki?
Może powinnam zmienić podkład? Może używać coś "pod niego"?


Dobry piling na straaasznie wyschnięte stopy?
___________

Co sądzicie o dziewczynach, które mając zaledwie 15-17 lat już walczą o karierę modelki, rzucając prawie że szkołę i inne zajęcia? Godziłybyście się na wyjazdy swoich córek gdzieś daleko w celu podbicia świata mody?

Czytała któraś z Was "kwiat pustyni"? bo już czaję się na tę książkę ale nie wiem czy nie szybciej będzie obejrzeć film.

Pozdrawiam Styczkę i Asię :pavarotti:

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Winterfell
Winterfell
  13 marca 2012

Mogę opowiedzieć o książce, bo czytałam gdzieś w gimnazjum i wtedy zrobiła na mnie spore wrazenie. Teraz kiedy mam inną wrażliwość to pewnie tak by się nie stalo, ale i tak myślę, że bardziej warto przeczytać. :) Jeśli jest film na ten temat to pewnie powycinane są różne sceny a ona tam sporo przeszła. :) Od razu polecę książkę 'sprzedane' też jest ok. ;)

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  13 marca 2012
Winterfell
Winterfell: Jeśli jest film na ten temat to pewnie powycinane są różne sceny a ona tam sporo przeszła. :) Od razu polecę książkę 'sprzedane' też jest ok.

Film jest nawet o tym samym tytule, na podstawie książki. Ale jak twierdzą ludzie na forach-książka lepiej wszystko odzwierciedla, dlatego wolę najpierw przeczytać niż żałować że obejrzałam coś niepotrzebnie.
Streszczenie ciekawe.. :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 marca 2012

krem nivea nie nawilży skóry :) zatrzyma w niej tylko wodę (nie da jej odparować) :)
lepiej używać jakiegoś lekkiego kremu nawilżającego:)

polecam maseczki z ziaji


Sylvinka
Sylvinka: Dobry piling na straaasznie wyschnięte stopy?

na bardzo wyschnięte stopy polecam pedicure (szczególnie wiosenną porą gdy zaczniemy chodzić w klapeczkach, szpileczkach i innych pierdołeczkach)
peeling da ci tylko chwilowy efekt :) ale polecam kawa mielona + oliwa z oliwek :)
plus do tego krem do stóp z awokado z oriflame :)

Sylvinka
Sylvinka: Co sądzicie o dziewczynach, które mając zaledwie 15-17 lat już walczą o karierę modelki, rzucając prawie że szkołę i inne zajęcia? Godziłybyście się na wyjazdy swoich córek gdzieś daleko w celu podbicia świata mody?

myślę, że nie wszystkie nastolatki wiedzą z czym wiąże się kariera modelki i myślą tylko, że to fajna zabawa przejść się co jakiś czas o wybiegu albo zapozować do zdjęcia. Dziewczyny nie zdają sobie sprawy, że w rzeczywistości to bardzo trudna i ciężka praca :)
Jeśli moja córka nie zawalałaby przez to szkoły i byłabym pewna, że jest bezpieczna to pozwoliłabym jej na karierę modelki :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Winterfell
Winterfell
  13 marca 2012
Sylvinka
Sylvinka: Film jest nawet o tym samym tytule, na podstawie książki. Ale jak twierdzą ludzie na forach-książka lepiej wszystko odzwierciedla, dlatego wolę najpierw przeczytać niż żałować że obejrzałam coś niepotrzebnie. Streszczenie ciekawe.. :)

No widzisz, więc czytaj a potem mi opowiedz jak wrażenia ! :D Sama kiedyś obejrze film, ciekawa jestem jak to pokazali. :D
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  13 marca 2012
Gejszalicious
Gejszalicious: lepiej używać jakiegoś lekkiego kremu nawilżającego:)

No właśnie, lekkiego-tylko szkoda, że one w zupełności nic nie dają.

Gejszalicious
Gejszalicious: polecam maseczki z ziaji

Miałam chyba już coś takiego, albo podobnego. Na pewno użyję i mam nadzieje, że po jakimś czasie chociaż minimalny rezultat będzie widoczny. :)

Gejszalicious
Gejszalicious: na bardzo wyschnięte stopy polecam pedicure (szczególnie wiosenną porą gdy zaczniemy chodzić w klapeczkach, szpileczkach i innych pierdołeczkach) peeling da ci tylko chwilowy efekt :) ale polecam kawa mielona + oliwa z oliwek :) plus do tego krem do stóp z awokado z oriflame

Poprzedniego lata przezywałam katorgi ze stopami-inni też polecali peeling ale jakoś nie było okazji by się wybrać, albo szkoda było mi pieniędzy. No ale czymże byłoby nasze ciało bez takich zabiegów?
Zwykłe drogeryjne kremy nic nie dawały, a oriflame to raczej niezbyt obiecująca firma.

Gejszalicious
Gejszalicious: Jeśli moja córka nie zawalałaby przez to szkoły i byłabym pewna, że jest bezpieczna to pozwoliłabym jej na karierę modelki

Chyba każda kobieta by tak napisała, ale z samymi wyjazdami w celu zbierania doświadczenia wiążę się zaniedbywanie szkoły. W końcu jeśli chcemy czegoś się nauczyć musimy stawiać to na pierwszym miejscu, inaczej może do niczego byśmy nie doszli.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
styka51
styka51
  13 marca 2012
Sylvinka
Sylvinka: Godziłybyście się na wyjazdy swoich córek gdzieś daleko w celu podbicia świata mody?

Nie... Ma czas na bycie modelką... A gimnazjum/liceum przeleci i co bez szkoły? Swoją drogą bardzo restrykcyjnie podchodze do tego typu zawodów... Soł:nie.

Sylvinka
Sylvinka: Czytała któraś z Was "kwiat pustyni"? bo już czaję się na tę książkę ale nie wiem czy nie szybciej będzie obejrzeć film.

Czytałam. Książka duuuuużo lepsza od filmu. Świetna jest^^

Sylvinka
Sylvinka: Dobry piling na straaasznie wyschnięte stopy?

Ja mam krem z serii: GREEN PHARMACY świetny na odciski i zgrubienia;)

Sylvinka
Sylvinka: Pozdrawiam Styczkę i Asię

Dziękuję ;* I tęskniam za Joanna:D
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  13 marca 2012
styka51
styka51: A gimnazjum/liceum przeleci i co bez szkoły? Swoją drogą bardzo restrykcyjnie podchodze do tego typu zawodów... Soł:nie.

Ja również, podziwiam modelki, ale jakoś sama się do tego nie przekonuje.
Niedawno mi zarzucili, że może jestem zazdrosna.

To pytanie apropo tego, że moja przyjaciółka z podstawówki i gimnazjum zaczęła ową karierę, poszła do baardzo renomowanego Liceum a w tym roku powróciła do mojej klasy z powrotem, bo jak to ludzie mówią "sodówka zaczęła odbijać i nie dawała rady".

styka51
styka51: Książka duuuuużo lepsza od filmu. Świetna jest^^

No! Dlatego przeczytam, tylko szkoda mi kasy na zamówienie przez allegro :D

styka51
styka51: I tęskniam za Joanna:D

Jakby nie było zawsze tutaj była :D no i ciężko ją będzie dogonić w top :rotfl:.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Kameleon
Kameleon
  13 marca 2012

Kąpiel w kozim mleku podobno pomaga. W rozmowach w toku widziałem.

Sylvinka
Sylvinka: Czytała któraś z Was "kwiat pustyni"? bo już czaję się na tę książkę ale nie wiem czy nie szybciej będzie obejrzeć film.

Mam w domu widziałem ale nie wiem o czym to :ninja:
styka51
styka51
  13 marca 2012
Sylvinka
Sylvinka: a również, podziwiam modelki, ale jakoś sama się do tego nie przekonuje. Niedawno mi zarzucili, że może jestem zazdrosna. To pytanie apropo tego, że moja przyjaciółka z podstawówki i gimnazjum zaczęła ową karierę, poszła do baardzo renomowanego Liceum a w tym roku powróciła do mojej klasy z powrotem, bo jak to ludzie mówią "sodówka zaczęła odbijać i nie dawała rady".

Ja też nie ;)

Miałam w podstawówce koleżankę, która zawsze była NAJLEPSZA we wszystkim, do gimnazjum poszłam innego niż ona. W LO się spotkałyśmy... W 1 klasie zaczęły się jakieś misski, konkursy, wywiady, kalendarze... Została 2 vice miss Poland i koniec jej kariery. Teraz zostanie synową vicemarszałka sejmu...Ustawiła się jednym słowem. Ale mimo, że była wiecznie NAJ, to musiała wiecznie nadrabiać w szkole, z historii maturę poprawiała i na żadne studia nie poszła. Szału nie ma :ninja:

Sylvinka
Sylvinka: No! Dlatego przeczytam, tylko szkoda mi kasy na zamówienie przez allegro :D

Nie masz nigdzie w bibliotece? Ja ze swojej akademickiej wypożyczyłam :D

Właśnie muszę książki prolongować :ninja:

Sylvinka
Sylvinka: no i ciężko ją będzie dogonić w top .

No dokładnie.
justCax
justCax
  13 marca 2012
Sylvinka
Sylvinka: obecnie się dzieje za sucha

mmaryjka polecała kwas hialuronowy, ja od siebie polecam avene cold cream albo oilatum.

Sylvinka
Sylvinka: Czytała któraś z Was "kwiat pustyni"? bo już czaję się na tę książkę ale nie wiem czy nie szybciej będzie obejrzeć film.

czytałam książkę, za małolata mi się podobało aczkolwiek nie wiem jak w tym momencie bym się do niej ustosunkowała.

Sylvinka
Sylvinka: Co sądzicie o dziewczynach, które mając zaledwie 15-17 lat już walczą o karierę modelki, rzucając prawie że szkołę i inne zajęcia?

nic nie sądzę, ich życie niech robią co chcą.
Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  15 marca 2012

i ocen tu czlowieku kobiete jak an twarzy albo kremy albo maseczki lub inne specyfiki :D

Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  15 marca 2012

Najpierw przeczytaj, potem obejrzyj film :-)
Zarówno i książka, jak również sam film warte uwagi.

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  15 marca 2012
Sylvinka
Sylvinka: Co sądzicie o dziewczynach, które mając zaledwie 15-17 lat już walczą o karierę modelki, rzucając prawie że szkołę i inne zajęcia? Godziłybyście się na wyjazdy swoich córek gdzieś daleko w celu podbicia świata mody?

Już moja mała niebawem będzie w takim wieku i nie wiem czy byłabym zachwycona , musiałabym widzieć że naprawdę ma głowe na karku i mocną psychikę , ze podoła przede wszystkim pod tym względem.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  15 marca 2012
Draxiu
Draxiu: i ocen tu czlowieku kobiete jak an twarzy albo kremy albo maseczki lub inne specyfiki

Ech, krem wsiąknie a maseczki są zmywalne! Wy faceci nie widzicie tego, co my :ziober2:.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.