vanya
vanya
  10 marca 2012 (pierwszy post)

Wiem, że może nie ta tematyka forum, ale inne jeszcze bardziej nie pasują.
Jestem ponad tydzień po miesiączce i bolą mnie piersi. Nigdy mi się to nie zdarzało. Co to może oznaczać? Zaburzenia hormonalne? Jak sobie z tym radzić?

pozdrawiam

SoDope
SoDope
  10 marca 2012
vanya
vanya: Co to może oznaczać?

pewnie ciąże :crylol:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  10 marca 2012
vanya
vanya: Jak sobie z tym radzić?

Najpierw to się uspokój. Może to wina biustonosza? Może spałaś w nocy na brzuchu i przygniatałaś je. Albo 'obmacaj' sobie je sama dookoła, czy nie ma nic niepokojącego. Poobserwuj i jak ból nie ustanie to zgłoś się do lekarza.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
vanya
vanya
  10 marca 2012
Sylvinka
Sylvinka: Najpierw to się uspokój. Może to wina biustonosza? Może spałaś w nocy na brzuchu i przygniatałaś je. Albo 'obmacaj' sobie je sama dookoła, czy nie ma nic niepokojącego. Poobserwuj i jak ból nie ustanie to zgłoś się do lekarza.


Dziękuję za odpowiedź. Nie sądzę żeby była to wina biustonosza. Z reguły bolą mnie kilka dni przed okresem, który teraz mam dostać 19stego.
Adidasowa
Adidasowa
  10 marca 2012

No prawde mówiąc to też podbijam to:

Konto usunięte
Konto usunięte: ciąże

Idź najlepiej do lekarza, niech Cię zbada.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  10 marca 2012
vanya
vanya: Nie sądzę żeby była to wina biustonosza. Z reguły bolą mnie kilka dni przed okresem, który teraz mam dostać 19stego.

Mnie tylko ze dwa razy w życiu bolały przed okresem, więc też gdybałam co się dzieje :D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
styka51
styka51
  10 marca 2012
vanya
vanya: Jak sobie z tym radzić?

Mnie bolą tylko przed okresem:ninja:
Nie wiem w sumie...może rosną?
SoDope
SoDope
  10 marca 2012
vanya
vanya: Z reguły bolą mnie kilka dni przed okresem, który teraz mam dostać 19stego.

Dziś jest 10 czyli przed 19.
aha.

Konto usunięte
Konto usunięte: Idź najlepiej do lekarza, niech Cię zbada.

już byłam :tak:
Adidasowa
Adidasowa
  10 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: już byłam

Ale to nie do Ciebie miało być :rotfl:
SoDope
SoDope
  10 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale to nie do Ciebie miało być

no ale ja też byłam jak byś się martwiła :crylol:
Adidasowa
Adidasowa
  10 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale ja też byłam jak byś się martwiła

I od razu jestem spokojniejsza:ninja:
SoDope
SoDope
  10 marca 2012

A z drugiej strony dziewczyny nie przesadzajcie jak coś Was boli czy okres sie spóźnia jeden dzień.. bo przez nerwy, hormony inaczej działają.
Teraz akurat będzie chyba okres tych tematów dot. opóźnień okresu bo wiosna się zbliża .

Jak bym miała tutaj zakładać temat bo mnie coś boli czy coś to by była tutaj moja cała kartoteka 'wzdęć' i byłabym już pierwszą pacjentką Maryjki.

Babsy
Babsy
  10 marca 2012
vanya
vanya: estem ponad tydzień po miesiączce i bolą mnie piersi. Nigdy mi się to nie zdarzało. Co to może oznaczać? Zaburzenia hormonalne? Jak sobie z tym radzić? pozdrawiam


Sylvinka
Sylvinka: Najpierw to się uspokój. Może to wina biustonosza? Może spałaś w nocy na brzuchu i przygniatałaś je. Albo 'obmacaj' sobie je sama dookoła, czy nie ma nic niepokojącego. Poobserwuj i jak ból nie ustanie to zgłoś się do lekarza.

dokladnie:)
ps. to prawda, w ciazy tez bola;) ale jesli ta chcesz wykluczyc, zrob sobie badanie krwi na beta hcg, ze 20 zl w labie.
machu221
machu221
  10 marca 2012

mnie bolą jaja , jak z dziewczyną się długo miziam i nie dopuszcza mnie do swojej pusi :smutny:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie bolą jaja , jak z dziewczyną się długo miziam i nie dopuszcza mnie do swojej pusi

:rotfl:
przepraszam za kolegę

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.