Moresh
Moresh
  27 lutego 2012 (pierwszy post)

Dzień dobry :mrgreen:

Otóż w kwietniu wychodzę za mąż.
`I w związku z tym potrzebuję makijażu ślubnego.
Jestem blondynką, o niebieskich oczach. Co możecie mi polecić?
Żeby to było coś delikatnego, ale miało w sobie pewien urok :mrgrren:
`Kolejną rzeczą są paznokcie... jaki wzór?
Dodam, że suknia będzie biała :mrgrren:
Przeglądałam różne stronki, ale nic inspirującego nie znalazłam. Liczę więc na Waszą pomoc ;)
Z góry dziękuję, M.

SoDope
SoDope
  27 lutego 2012

polecam Ci wizażystke.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  27 lutego 2012

makijaż oczu elikatny, poszalej z ustami - polecam róż, paznokcie w kolorze szminki :)
i na miłość boską nie rób sobie tipsów z wymalowanymi kwatuszkami i doklejonymi kryształkami :)

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
assiqq
assiqq
  27 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Makijaż ślubny

nie żałuj idź do wizażystki :)
makijaż ślubny jest dość trudny do wykonania.. jest to makijaż dzienny, wieczorowy i fotograficzny jednocześnie :)

a jak tak bardzo sama chceszz sie malować to spróbuj coś takiego
http://kobietanet.pl/galeria-makijazu/makijaz-slubny,modny-makijaz-slubny.html
Delikatny i prosty do wykonania makijaż :)

Konto usunięte
Konto usunięte: `Kolejną rzeczą są paznokcie... jaki wzór?

naturalny francuski manicure :)) zawsze ładnie wygląda i do wszystkiego pasuje :)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  27 lutego 2012

Ja bym postawiła na coś takiego z paznokciami, musi być delikatnie a zarazem ładnie. :D


a co do makijażu to ja osobiście nie cierpię cieni i jak już coś to wybrałabym bardzo delikatnie i jasno, a podkreśliła czymś innym. ale dla Ciebie znalazłam trochę innych rzeczy :D



zawsze to możesz jakoś rozjaśnić, no i tak jak dziewczyny pisały jeśli to dzień ślubu to tylko i wyłącznie wizażystka, zrobi Twoje oczy i buźkę na cudo! a i pamiętaj o jakimś ładnym, delikatnym ale widocznym kolorze szminki, niech podkreśli Twoje usta, bo w końcu uśmiechać się będziesz musiała prawie pół dnia :D

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Moresh
Moresh
  27 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: SoDope

Gejszalicious
Gejszalicious: Gejszalicious


Dziękuję za 'rady', albo nie za podpowiedź, bo lepiej brzmi :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: a jak tak bardzo sama chceszz sie malować to spróbuj coś takiego

Broń mnie Panie Boże żebym ja się sama pomalowała cieniami itp kosmetykami :ninja:
Chcę wyglądać jak człowiek :mrgreen:

Sylvinka
Sylvinka: Sylvinka

Pierwszy makijaż ładniutki, taki delikatny, ale ma to coś :mrgrren:
styka51
styka51
  27 lutego 2012
Sylvinka
Sylvinka: Ja bym postawiła na coś takiego z paznokciami, musi być delikatnie a zarazem ładnie. :D

Podbijam.

Moja koleżanka na w czerwcu ślub, zrobiła sobie próbne tipsy... O Boże... takie mało subtletne, grube jakieś, ble..:nie:
mmaryjka
mmaryjka
  27 lutego 2012

wg mnie paznokcie tylko delikatny francuski. nawet te ze zdjęcia powyżej są jak dla mnie 'zbyt'.

co do makijażu, nie ma zupełnego sensu gdybać. dobra wizażystka dobierze makijaż do sukni, konkretnej urody bo to, że masz blond włosy i niebieskie oczy nie mówi NIC. czy masz opadające powieki, równe gałki, jakie rzęsy, usta, kości blablabla.

SoDope
SoDope
  27 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuję za 'rady', albo nie za podpowiedź, bo lepiej brzmi

bo najlepiej wybrać siędo wizażystki - jeszcze raz podkreśle do WIZAŻYTKI a nie do kosmetyczki.

bo kosmetyczka zrobi Ci makijaż taki sam makijaż jak robi każdej kobiecie do ślubu.
mmaryjka
mmaryjka
  28 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze raz podkreśle do WIZAŻYTKI a nie do kosmetyczki.

jeśli się pójdzie do dobrej kosmetyczki która ma gust, zmysł i dobre kosmetyki to wizażystka jest zbędna.
SoDope
SoDope
  28 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli się pójdzie do dobrej kosmetyczki która ma gust, zmysł i dobre kosmetyki to wizażystka jest zbędna.

jak pójdzie na próbny - zobaczy, że jej odpowiada to nie ma problemu.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 lutego 2012

A z ciekawości ile kosztuje taki makijaż ślubny u wizażystki ?

mmaryjka
mmaryjka
  28 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A z ciekawości ile kosztuje taki makijaż ślubny u wizażystki ?

moja koleżanka zapłaciła 240zł, ale w ramach 'promocji' makijaż kobiet z otoczenia panny młodej robiła za 120zł i był równie profesjonalny, a łącznie było nas 9 + panna młoda.
dla porównania 'moja' kosmetyczka robi makijaż ślubny za 120zł i też robi to naprawdę dobrze, równie dobrymi kosmetykami.
SoDope
SoDope
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A z ciekawości ile kosztuje taki makijaż ślubny u wizażystki ?

zależy jak sie ceni :D.

najlepiej sobie poszukać na maxmodels i ugadać co do ceny.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: moja koleżanka zapłaciła 240zł, ale w ramach 'promocji' makijaż kobiet z otoczenia panny młodej robiła za 120zł i był równie profesjonalny, a łącznie było nas 9 + panna młoda. dla porównania 'moja' kosmetyczka robi makijaż ślubny za 120zł i też robi to naprawdę dobrze, równie dobrymi kosmetykami.

to drogo ;O
u nas próbny kosztuje ok 30 zł, a finalny ok 70-90
ale to pewnie uwarunkowania położenia geograficznego ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuję za 'rady', albo nie za podpowiedź, bo lepiej brzmi

nie ma za co ;P
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.