Aneczka17f
Aneczka17f
  18 lutego 2012 (pierwszy post)

Hej! Gdzie dostane zielony korektor do twarzy na wypryski?? w rossmanie ani w naturze nie ma;/;/

sylwik
sylwik
  18 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: w rossmanie ani w naturze nie ma;/;/

w naturze sa z kilku firm paletki korektorow z zielonym...:Woot: a ze zielony trzeba i tak 'cielistym' po uzyciu potraktowac to raczej o to chodzi:woot:
Aneczka17f
Aneczka17f
  18 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: w naturze sa z kilku firm paletki korektorow z zielonym... a ze zielony trzeba i tak 'cielistym' po uzyciu potraktowac to raczej o to chodzi

Ostatnio byłam w rossmanie i pytałam to babka mi powiedziała ze nie ma. Wiec nie wie czy rzeczywiscie nie było czy ona po prostu nie wie co mają.
Aneczka17f
Aneczka17f
  18 lutego 2012

W naturze* miało być.

assiqq
assiqq
  18 lutego 2012
na pewno są, dobrze poszukaj :)
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  18 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie dostane zielony korektor do twarzy na wypryski??

inglot :tak:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  18 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zielony trzeba i tak 'cielistym' po uzyciu potraktowac

nie trzeba :), jeśli umie się go użyć, to wystarczy go przypudrować po nałożeniu, albo zaaplikować go przed nałożeniem podkładu
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Aneczka17f
Aneczka17f
  18 lutego 2012
Gejszalicious
Gejszalicious: inglot

a jak cenowo sie przedstawia sytuacja??:)
feuliette
feuliette
  18 lutego 2012

catrice jest,z essence jest

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  18 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak cenowo sie przedstawia sytuacja??:)

w słoiczku jest za 20-pare zł, ale jest bardzo wydajny :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  19 lutego 2012


Polecam ten. :) Kupiłam go jakiś czas temu w Naturze i jestem barrrdzo zadowolona. Ładnie kryje wszystkie wypryski i zaczerwienienia (zielony), maskuje cienie pod oczami (różowy). Oczywiście później muszę go przypudrować albo daję go pod podkład. Jedynie brązowego nie używam, bo nawet nie wiem do czego, a jak raz coś zapacykowałam to był diabelnie ciemny. :P Nie pamiętam ile kosztował i nie chcę skłamać, ale przypuszczam że niecałe 10zł.
Aneczka17f
Aneczka17f
  19 lutego 2012
Kiniowska
Kiniowska: Polecam ten. :) Kupiłam go jakiś czas temu w Naturze i jestem barrrdzo zadowolona. Ładnie kryje wszystkie wypryski i zaczerwienienia (zielony), maskuje cienie pod oczami (różowy). Oczywiście później muszę go przypudrować albo daję go pod podkład. Jedynie brązowego nie używam, bo nawet nie wiem do czego, a jak raz coś zapacykowałam to był diabelnie ciemny. :P Nie pamiętam ile kosztował i nie chcę skłamać, ale przypuszczam że niecałe 10zł.


Rozejrze sie za nim, wygląda dośc fajnie;)
feuliette
feuliette
  19 lutego 2012
Kiniowska
Kiniowska: ale przypuszczam że niecałe 10zł.

no wlasnie tak jak wiekszosc kosmetykow z essence max w granicy 15 zł ;)
SoDope
SoDope
  19 lutego 2012

korektory z Essence lub korektory z KOBO - tyle w temacie i są w 100 %.

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  19 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozejrze sie za nim, wygląda dośc fajnie;)


Szczerze polecam, jestem naprawdę zadowolona. :) Tylko że jest trochę "twardy" - trzeba intensywniej potrzeć palcem, żeby się nieco rozpuścił i "nabrał". ;) Innych wad dla mnie nie ma. Oczywiście kłania się również umiejętne nałożenie - raz przegięłam z zakrywaniem cieni i miałam 2 białe placki pod oczami, musiałam to zmywać, bo nawet podkładem nie dało się przykryć, a nie chciałam robić sobie warstwy szpachli na twarzy. :P



Kiedyś używałam jeszcze tego. Też byłam zadowolona, zwłaszcza gdy nie chciało mi się pacykować, a zależało mi tylko na zakryciu drobnych wyprysków. Koszt również w granicach 10zł. Są różne odcienie, odpowiednio do numerków - ja miałam 1, najjaśniejszy. Obydwa bardzo wydajne! ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie tak jak wiekszosc kosmetykow z essence max w granicy 15 zł ;)

:mrgreen:

Cześć, Gimbusie! :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.