naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  4 lutego 2012 (pierwszy post)
Sarbel Michael - (urodzony 14 maja 1981 roku w Londynie) Grecko-cypryjski piosenkarz.

28 lutego Sarbel wygrał greckie eliminacje do Eurowizji 2007 piosenką Geia Sou Maria (Yassou Maria).
12 maja Sarbel zajął siódme miejsce w finale Eurowizji 2007.

Po obczajeniu zdjęc zapraszam do obejrzenia klipu KLIK, a dopiero potem do oceny :D

Podoba Wam się jego uroda? Ile 1-10?

PS. Ładnie się rusza... :D









:bye:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

feuliette
feuliette
  4 lutego 2012

za urode daje 20 na 10 :DDD

Adidasowa
Adidasowa
  4 lutego 2012

Dałabym 6/10. Nie jest jakiś rewelacyjny.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: grecy - drudzy cyganie.


ciekawe okreslenie :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  4 lutego 2012

Niemęski :( 1.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  4 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: teledysk masakra, o muzyce nie wspomnę.

Temat muzyki jest tu raczej na ostatnim miejscu w tym wątku, ale jeśli już wspomniałaś to dodam od siebie, że teledysk jest z 2007 roku, wobec czego wtedy była inna hmm "moda" na realizację teledysków, mniejsze możliwości,
dawno, wiadomo o co chodzi ; ) On miał w tym teledysku wtedy 25 lat :D Dziś ma 30.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  4 lutego 2012
Prinz
Prinz: ja polecam jego wystep z eurowizji http://www.youtube.com/watch?v=WPaKf8rlZhQ&hd=1

Dobre :D Mogłam to też wstawić do tematu u góry!

Konto usunięte
Konto usunięte: za urode daje 20 na 10 :DDD

No! :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Patrishia
Patrishia
  4 lutego 2012

Hm, mam uraz do greków, choć kierowca autobusu był dla mnie bardzo pomocny i mily, ale poza nim grecy byli cholernie opryskliwi, nie tylko dla mnie ale i z obserwacji. Z urody taki o, z 5 bym dała. A muzyka typowe bałkańskie disco, choć lepsze niż albańskie, tamto to dopiero jest. :ziober2:

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  4 lutego 2012

Tu macie jeden z NAJNOWSZYCH teledysków:
http://www.youtube.com/watch?v=uY-r-PvLiZ4&feature=related

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  4 lutego 2012

Zupełnie nie w moim typie :nie: ale plus za zarościk! (zwykle nie lubię ogolonych facetów, taki lekki zarost mnie kręci:D) I dlatego oceniam na 3.

psychicznatortura
psychicznatortura
  4 lutego 2012

Powiem tylko FUJ FUJ

mmaryjka
mmaryjka
  5 lutego 2012
naaats
naaats: teledysk jest z 2007 roku, wobec czego wtedy była inna hmm "moda" na realizację teledysków, mniejsze możliwości, dawno, wiadomo o co chodzi

5 lat temu nagrywano teledyski bardzo na poziomie. po prostu facet wykonuje taki gatunek(nie wiem jak to nazwać, bo gatunek to za dużo powiedziane) muzyki gdzie kiczowatość jest w cenie. tak jak mówiłam, cygański grek, ale teraz to już prawie nie widać różnicy. to tak w kwestiach muzycznych.
a jeszcze co do wyglądu, brwi które ewidentnie przed pojawieniem się na szklanym ekranie tworzyły jedną, tak zwaną monobrew mnie rozwalają.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  5 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 5 lat temu nagrywano teledyski bardzo na poziomie. po prostu facet wykonuje taki gatunek(nie wiem jak to nazwać, bo gatunek to za dużo powiedziane) muzyki gdzie kiczowatość jest w cenie. tak jak mówiłam, cygański grek, ale teraz to już prawie nie widać różnicy. to tak w kwestiach muzycznych.

No po prostu greckie disco/pop czy jak kto woli o płytkiej treści, jakiego teledysku można było się spodziewać po takiej piosence :D

Konto usunięte
Konto usunięte: a jeszcze co do wyglądu, brwi które ewidentnie przed pojawieniem się na szklanym ekranie tworzyły jedną, tak zwaną monobrew mnie rozwalają.

To się nazywa mewa :D :rotfl:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

boniwinter
boniwinter
  6 lutego 2012
naaats
naaats: Grecko-cypryjski

kto wymyslil taka nazwe? przeciez to niedorzeczne. :woot:
wiem, ze nie ty bo sprawdzilam, w wikip. istnieje taka nazwa.

naaats
naaats: Podoba Wam się jego uroda? Ile 1-10?

calkiem niezly tylko malo mesko na zdjeciach wychodzi moze jest geem, nie wnikam
9 pkt
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  6 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kto wymyslil taka nazwe? przeciez to niedorzeczne. wiem, ze nie ty bo sprawdzilam, w wikip. istnieje taka nazwa.

Tak informacje wzięte z wikipedii :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: calkiem niezly tylko malo mesko na zdjeciach wychodzi moze jest geem, nie wnikam 9 pkt

Czy ja wiem, raczej nie, ale też nie wnikam :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

boniwinter
boniwinter
  6 lutego 2012
naaats
naaats: Tak informacje wzięte z wikipedii

tak, wiem bo go sprawdzilam w wikip. Pracuje z Grekiem, ktory pochodzi z Cypru.
Wszystko sie zgadza, On jest Grekiem mieszkajacym na Cypsze i tyle. Ktos w wikip. sie zagalopowal z nazwami bo wiadomo Cypr jest podzielony.
niewazne....:mrgreen: to nie geografia

naaats
naaats: Czy ja wiem, raczej nie, ale też nie wnikam :D

przystojniak jest i ma ladne rysy twarzy
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.