RealnieWalnieta
Posty: 24 (po ~151 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
RealnieWalnieta
  29 stycznia 2012 (pierwszy post)

Ide do kumpla na osiemnastke i nie wiem co zalozyc doradzcie . Mam takie dwie sukienki ale chcialam wasze zdanie znac moze cos mi podpowiecie co zalozyc. Osiemnastka jest na sali;)



madzia2143
madzia2143
  29 stycznia 2012

jak chodziłam na 18tki to były to luźne imprezy, bez sukienek które można by założyć na wesele czy studniówkę... Więc ja ubrałabym pierwszą.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  29 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jak chodziłam na 18tki to były to luźne imprezy, bez sukienek które można by założyć na wesele czy studniówkę... Więc ja ubrałabym pierwszą.

No właśnie, niektóre dziewczyny tego nie rozumieją i stroją się jak stróże w boże ciało.

Pierwsza jest lekka i zwiewna i nadaje się na lato, a z tą drugą ostatnio pytałaś chyba o to samo. Jak dla mnie zbyt elegancka.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Adidasowa
Adidasowa
  29 stycznia 2012

Ja byłam tydzień temu na 18stce i założyłam białą koszulkę, żółty rozpinany sweterek czarną spódniczkę, czarne rajstopy. Nikt wbrew pozorom nie był wystrojony jak na wesele. Na Twoim miejscu też bym sukienki nie zakładała, a jeśli to tą pierwszą.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 stycznia 2012

zadna mi sie nie podoba na 18-tke

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

RealnieWalnieta
Posty: 24 (po ~151 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
RealnieWalnieta
  29 stycznia 2012

No wlasnie mam problem bo nie mam czarnej spodniczki. Co zamias czarnej spodniczki

bezoblacnoja
bezoblacnoja
  29 stycznia 2012

Zrób koledze prezent i nic nie zakładaj

Adidasowa
Adidasowa
  29 stycznia 2012

Żadnej spódniczki nie masz? Nie musi być CZARNA. Tylko żeby była w jakimś stonowanym kolorze, a nie jakaś różowa np:crylol:
Sukienka może być jakaś, ale taka w której chodzić można na co dzień, a taka typowo weselna, sylwestrowa czy studniówkowa.

madzia2143
madzia2143
  29 stycznia 2012

nie wiemy co masz w szafie :and:
jakieś takie sprawdzone zestawy:
1.tunika + rajstopy (jeśli masz zgrabne nogi to nie muszą być wcale czarne, grunt by pasowały do zestawu ) + obcasy + dodatku
2. Spodnie ( niekoniecznie rurki ) + jakaś ładna bluzka + obcasy + dodatki + marynarka
3. Jakaś krótsza kurtka np. jeansowa + fajny t-shirt + spodnie/spódniczka + dodatki + obcasy/trampki etc.

Zestawów jest multum, grunt to dobrze wszystko skombinować... ciężko powiedzieć nie wiedzieć co kryje Twoja szafa.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  29 stycznia 2012

ja bym brała pierwszą :tak:
ta druga weselno - studniówkowa :)

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 stycznia 2012

jak masz tylko to, weź 2

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Patrishia
Patrishia
  30 stycznia 2012

Ta pierwsza jest śliczna. ;-)

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  30 stycznia 2012

Ta pierwsza rządzi, bierz ją i temat do zamknięcia :ninja:

lnez
Posty: 118 (po ~162 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 5
lnez
  30 stycznia 2012

Moim zdaniem pierwsza ładna, ale na lato.

Konto usunięte
Konto usunięte: 1.tunika + rajstopy (jeśli masz zgrabne nogi to nie muszą być wcale czarne, grunt by pasowały do zestawu ) + obcasy + dodatku


- zgadzam się :)

Jedyne,co mnie tutaj jeszcze trzyma-to jest przyciaganie ziemskie.

Paulinessa
Paulinessa
  30 stycznia 2012

Druga, nie jest wcale przesadnie elegancka.
Co do pierwszej, bardzo ładna, ale na lato.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.