Gotusiaaa
Gotusiaaa
  29 stycznia 2012 (pierwszy post)

Potrzebuje dobrego lekkiego,kryjacego podkladu, bez efektu maski.
Co mozecie polecic?

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  29 stycznia 2012

aa, i jeszcze jakis dobry płyn micelarny - bez zapychania, wysuszania.

pijana
pijana
  29 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Potrzebuje dobrego lekkiego,kryjacego podkladu, bez efektu maski. Co mozecie polecic?

Jak dla mnie takim jest Lasting Performance od Max Factor, ale spotkałam się z opiniami, że maskę tworzy, także to już kwestia indywidualna.
Konto usunięte
Konto usunięte: aa, i jeszcze jakis dobry płyn micelarny - bez zapychania, wysuszania.

Wszystkie, których używałam były ok - La Roche-Posay, Vichy, Bioderma, AA. AA (niebieski) najtańszy, a miałam wrażenie jakby jedyny ze wszystkich nawilżał buzię. Nie zapychał żaden, nie wydaje mi się żeby w ogóle micele zapychały.
UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  29 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dla mnie takim jest Lasting Performance od Max Factor, ale spotkałam się z opiniami, że maskę tworzy, także to już kwestia indywidualna.

Ja nie używam w ogóle podkładu, ale ten Max Factora używa moja mama i znajoma, i bardzo sobie chwalą.
bezoblacnoja
bezoblacnoja
  29 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Co mozecie polecic?

revlon colorstay odpowiedni do rodzaju cery. Wg mnie genialny
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: revlon colorstay

:tak:
zwlaszcza, ze robia dla cery suchej i cery tlustej - mozna wybrac.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lasting Performance od Max Factor

:tak: tylko w malych ilosciach i najlepiej najpierw nalozyc jakis krem nawilzajacy, bo moze ciezko sie rozcierac i tworzyc efekt maski.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  29 stycznia 2012

Najlepszy!

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

trzyznakianawetdwa
trzyznakianawetdwa
  29 stycznia 2012

to ja się podepnę.

jasny podkład do cery tłustej, nie musi mocno kryć, w tonacji beżowej.
najlepiej dostępny w drogeriach oczywiście.

jaki ;>

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jasny podkład do cery tłustej, nie musi mocno kryć, w tonacji beżowej. najlepiej dostępny w drogeriach oczywiście. jaki ;>


jak bardzo jasny?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

trzyznakianawetdwa
trzyznakianawetdwa
  29 stycznia 2012
massacre
massacre: jak bardzo jasny?

http://alledrogeria.pl/img/p/270-820-thickbox.jpg

coś w ten deseń
jak linen z everyday minerals.
może o trochę ciemniejszy bo pomimo tego, że kolorem pasował do mojej karnacji to każdy się mnie pytał czy jestem chora bo blado wyglądam :nielapie:
a i nie chce edm bo wolę płynne podkłady.
trzyznakianawetdwa
trzyznakianawetdwa
  29 stycznia 2012

zepsułam..

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 stycznia 2012


probowalas odcienie Ivory z Maybelline albo Revlona?
Maybelline Superstay Porcelain Ivory

Revlon Color Stay Ivory - ten po lewej

i na buzi

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

trzyznakianawetdwa
trzyznakianawetdwa
  29 stycznia 2012
massacre
massacre: probowalas odcienie Ivory z Maybelline albo Revlona? Maybelline Superstay Porcelain Ivory Revlon Color Stay Ivory - ten po lewej

zawsze jak idę do rossmana to te maybelline wydają się takie ciemne, ale sprawdzę jutro.
właśnie tak myślę nad revlonem cały czas bo ma dużo kolorów.. a nie jest bardzo ciężki? pewnie masz ten do cery suchej/normalnej :and:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie tak myślę nad revlonem cały czas bo ma dużo kolorów.. a nie jest bardzo ciężki? pewnie masz ten do cery suchej/normalnej


Ja mam do cery suchej, ale robi tez do cery tlustej.
Wg mnie ciezki nie jest, wystarczy go w malych ilosciach nakladac i nie musisz sie obawiac efektu maski.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

trzyznakianawetdwa
trzyznakianawetdwa
  29 stycznia 2012
massacre
massacre: Ja mam do cery suchej, ale robi tez do cery tlustej. Wg mnie ciezki nie jest, wystarczy go w malych ilosciach nakladac i nie musisz sie obawiac efektu maski.

no wiem, wiem.
chyba sie na niego zdecyduję :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.