368212
368212
  19 stycznia 2012 (pierwszy post)

Witam.
Jestem bardzo ciekawa gdzie mozna znalezc taka dluga sukienke, zalezy mi na tym zeby byla identyczna lub bardzo podobna.

szukalam juz wszedzie i nigdzie jej nie widze.
linki mile widziane, pozdrawiam.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2012
368212:
chociaz jedna.

ykhm... a ja? tez staralam sie pomoc ! :C

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  20 stycznia 2012
http://allegro.pl/sexowna-mini-sukienka-striper-dress-9100-r-uniwers-i2065919753.html

Takie coś bym sobie kupiła...no i troszkę podobne...
Babsy
Babsy
  20 stycznia 2012
styka51
styka51: http://allegro.pl/sexowna-mini-sukienka-striper-dress-9100-r-uniwers-i2065919753.html Takie coś bym sobie kupiła...no i troszkę podobne...

fajne:D
styka51
styka51
  20 stycznia 2012
Babsy
Babsy: fajne:D

Wiem właśnie. Chciałabym mieć jeden taki ciuch bardziej 'dziwkowaty" :lol:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2012
styka51
styka51: http://allegro.pl/sexowna-mini-sukienka-striper-dress-9100-r-uniwers-i2065919753.html Takie coś bym sobie kupiła...no i troszkę podobne...


STRIPER :crylol: ktos ma problem z angielskim na allegro, striper to rodzaj ryby, pewnie chodzilo o stripper :and:

fajna, mam takich kilka z vinylu, fajnie cycki wygladaja mmmmm

styka51
styka51: Chciałabym mieć jeden taki ciuch bardziej 'dziwkowaty"

Powinnas miec :tak: Ja w swoich poza dom nie wychodze, ale warto :tak: :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 stycznia 2012
368212:
wpierw chcialabym ja zobaczyc, jezeli bedzie w miare ladnie wygladac to przyda sie jako odzienie wierzchnie na stroj kapielowy na plaze.

no tak ewentualnie na plażę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: no tak ewentualnie na plażę.


a mi na plaze to nie pasuje. jakies takie za eleganckie.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Babsy
Babsy
  20 stycznia 2012
styka51
styka51: Wiem właśnie. Chciałabym mieć jeden taki ciuch bardziej 'dziwkowaty"

ja mam wiecej jakies takiej bielizny, ciuchow ciut mniej:) a, mam mini "skorzana";P no i moze kilka bluzek;P
DemonicGirl
DemonicGirl
  20 stycznia 2012
http://erotyka.amazinggirl.pl/komplety-lack/vinylowa-sukienka-jennifer.html
http://erotyka.amazinggirl.pl/sukienka-sexy-young-blood-767-czarny.html tu masz dwie ;) może któraś się spodoba ogólnie na tej stronie masz duuuużo takich rzeczy ^^
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 stycznia 2012
massacre
massacre: a mi na plaze to nie pasuje. jakies takie za eleganckie.

Na Copacabanę jak znalazł.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  21 stycznia 2012

ta na plaze takie cos na plaze haahhaah chyba pokazac sie przed pojsciem do lozka z facetem.. bez przesady sa sukienki takie fajne a to co widze tutaj to jakas masakra ani to seksowne nie podoba mi sie to kompletnie ...

Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  21 stycznia 2012

przyznaj ze szukasz bardziej takiej wyzywajacej sukienki to doradzimy ..
:tak:

368212
368212
  22 stycznia 2012
Killuminati
Killuminati: przyznaj ze szukasz bardziej takiej wyzywajacej sukienki to doradzimy ..

w dupie mam Twoje doradzanie :*
chyba pojde i wymierze sobie kare albo kupie z trzy pary majtek z Loreala i powklejam pare badziewiastych rzeczy w typie tych, ktore wklejacie w temacie do tego przeznaczonym powyzej to zyskam wasza aprobate :D
hahaha daruj sobie slodziutka.
368212
368212
  22 stycznia 2012
Killuminati
Killuminati: ta na plaze takie cos na plaze haahhaah chyba pokazac sie przed pojsciem do lozka z facetem.. bez przesady sa sukienki takie fajne a to co widze tutaj to jakas masakra ani to seksowne nie podoba mi sie to kompletnie ...

Ty i twoje dziwne fioletowe cos we wlosach tez mi sie nie podobacie a mimo nie robie szalu macicy.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 stycznia 2012
Killuminati
Killuminati: a to co widze tutaj to jakas masakra ani to seksowne nie podoba mi sie to kompletnie ...


Bo sukienki sa dla kobiet, a nie dla ciebie chlopcze.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.