Babsy
Babsy
  14 stycznia 2012 (pierwszy post)

myslalam, myslalam i cos tam wymyslilam:)
jaki ciuch/dodatek jest takim, bez ktorego nie moglybyscie/moglibyscie zyc? co zajmuje najwiecej miejsca w Waszych szafach/polkach/szufladach?


Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  14 stycznia 2012
Babsy
Babsy: co zajmuje najwiecej miejsca w Waszych szafach/polkach/szufladach?

Buty-mam ich mnóstwo i czasami się zastanawiam po co mi ich tyle.
Koszulki również-od czerwonych po zielone a i tak chodzę w ulubionych :)

Babsy
Babsy: jaki ciuch/dodatek jest takim, bez ktorego nie moglybyscie/moglibyscie zyc?

kolczyki, zakładam codziennie jakieś i zawsze są to inne. Zawsze dobieram pasujące do siebie do wszystkich dziurek :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  14 stycznia 2012
Babsy
Babsy: jaki ciuch/dodatek jest takim, bez ktorego nie moglybyscie/moglibyscie zyc?

Ciężkie pytanie :and: u mnie na pewno spodnie i buty :-)
sylwik
sylwik
  14 stycznia 2012
Babsy
Babsy: jaki ciuch/dodatek jest takim, bez ktorego nie moglybyscie/moglibyscie zyc?

jeansy.
nie nosze nic innego.

Babsy
Babsy: co zajmuje najwiecej miejsca w Waszych szafach/polkach/szufladach?

bluzki:woot:
styka51
styka51
  14 stycznia 2012
Babsy
Babsy: jaki ciuch/dodatek jest takim, bez ktorego nie moglybyscie/moglibyscie zyc?

Nie wiem... pierścionki chyba...

Babsy
Babsy: co zajmuje najwiecej miejsca w Waszych szafach/polkach/szufladach?

Hmmmm... koszulki, których i tak prawie nie noszę :ninja:
madzia2143
madzia2143
  14 stycznia 2012

bez spodni bym nie przetrwała :mrgreen:
czego najwięcej? ciężko powiedzieć, chyba mam w miarę po równo ubrań, ale ZDECYDOWANIE CIĄGLE WSZYSTKIEGO ZA MAŁO :mrgreen:

justCax
justCax
  14 stycznia 2012
Babsy
Babsy: jaki ciuch/dodatek jest takim, bez ktorego nie moglybyscie/moglibyscie zyc? co zajmuje najwiecej miejsca w Waszych szafach/polkach/szufladach?

zdecydowanie biżuteria , przede wszystkim sztuczna- najwięcej kolczyków i naszyjników/ łańcuszków z wisiorkiem, ostatnio przybyło sporo pierścionków no i bransoletek. mam słabość do błyskotek i jeszcze się nie zdarzyło, żebym z zakupów nie wrociła bez kolczyków np.
druga sprawa, to rozpinane sweterki/ żakiety/ rozpinane bluzki/ kamizelki itp. ostatnio ocknęłam się, że nie mam czego nosić pod spód.
mam też dziesiątki torebek i butów.
MentalnaDestrukcja
MentalnaDestrukcja
  14 stycznia 2012
Babsy
Babsy: jaki ciuch/dodatek jest takim, bez ktorego nie moglybyscie/moglibyscie zyc? co zajmuje najwiecej miejsca w Waszych szafach/polkach/szufladach?

czarny podkoszulek / top.
ostatnio taki nabylam:

spodnie - dżinsy (proste, lub rurki) i bojówki.

A co do dodatków:
nie przezyje bez paska do spodni (niezaleznie, jakie spodnie kupię, jesli sa dobre na dlugosc, to w pasie sa za szerokie -.-')
i bizuteria, ktorą, prócz kolczyków, stanowią różne dziwne starocie i pamiątki ;)
pijana
pijana
  14 stycznia 2012
Babsy
Babsy: jaki ciuch/dodatek jest takim, bez ktorego nie moglybyscie/moglibyscie zyc? co zajmuje najwiecej miejsca w Waszych szafach/polkach/szufladach?

Oprócz kamizelek i marynarek mam wszystkiego od groma, najwięcej chyba butów (w tym najwięcej Nike'ów), dalej koszulki i kardigany, spodni chyba też dużo, sporo biżuterii... Ciężko mi to dokładnie ocenić, bo sama się gubię w ilości swoich ciuchów, a i tak jest ciągle za mało :D
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  14 stycznia 2012
Babsy
Babsy: jaki ciuch/dodatek jest takim, bez ktorego nie moglybyscie/moglibyscie zyc? co zajmuje najwiecej miejsca w Waszych szafach/polkach/szufladach?


Dżinsy, białe bokserki i długie swetry. :) Wszystko różnego kroju i koloru (prócz bokserek i dżinsów, bo te drugie mam akurat jedynie w odcieniach niebieskiego). Dalej buty, lakiery do paznokci, kolorowe T-shirty, jednak juz nie w takiej ilości, jak "poprzednicy". :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 stycznia 2012
Babsy
Babsy: jaki ciuch/dodatek jest takim, bez ktorego nie moglybyscie/moglibyscie zyc? co zajmuje najwiecej miejsca w Waszych szafach/polkach/szufladach?


W oczach mi sie piedoli od tego pierwszego gifa :ziober2:

Najwiecej miejsca zajmuja u mnie ... nie wiem, wszystkiego mam pelno.
Ale najwazniejsza czescia garderoby jest dla mnie seksowna bielizna. Gdy taka mam na sobie, do raz lepiej sie czuje, seksowniej i pewniej siebie... nawet gdy na ta bielizne mam zalozone dresy :D

Oczywko uwielbiam torebki i buty - nie bede oryginalna, to nasza babska slabosc :D
Mysle, ze torba i buty (np. szpileczki :Zakochany:) najzwyklejszej kreacji pt. jeansy i bialy podkoszulek nada charakteru wyjatkowosci i efekt moze byc piorunujacy :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  15 stycznia 2012

Mam mnóstwo koszulek, we wszystkich kolorach prócz różowego

massacre
massacre: nie bede oryginalna, to nasza babska slabosc :D

mam 2 torebki i 3 pary butów :ziober2: i więcej nie potrzebuję ^^

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

Adidasowa
Adidasowa
  15 stycznia 2012
Babsy
Babsy: jaki ciuch/dodatek jest takim, bez ktorego nie moglybyscie/moglibyscie zyc? co zajmuje najwiecej miejsca w Waszych szafach/polkach/szufladach?

Koszulki i buty :zakochany: kocham buty.
Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  15 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Koszulki i buty kocham buty.

Co wy macie z tymi butami? :woot:

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  15 stycznia 2012
Babsy
Babsy: jaki ciuch/dodatek jest takim, bez ktorego nie moglybyscie/moglibyscie zyc?

Obecnie jestem zakochana w 'swetrowych sukienkach', obkupilam się w różne modele i już nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam na dupie dzinsy.

Babsy
Babsy: co zajmuje najwiecej miejsca w Waszych szafach/polkach/szufladach?

Koszulki zdecydowanie.

Zielinek34
Zielinek34: Co wy macie z tymi butami?

Również nie rozumiem miłości do butów :).
:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.