POCALUJ
Posty: 150 (po ~160 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
POCALUJ
  13 stycznia 2012 (pierwszy post)

Niebawem studniowka. Makijaz zrobie sobie sama, dlatego potrzebuje jakiegos utrwalacza dzieki ktoremu makijaz mi sie nie rozmaze i utrzyma dosc dlugo. Jaki polecacie?

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 stycznia 2012

lakier do włosów :tak:

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
POCALUJ
Posty: 150 (po ~160 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
POCALUJ
  13 stycznia 2012

zartujesz ?:D trzymałoby sie? xd

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 stycznia 2012
POCALUJ
POCALUJ: zartujesz ?:D trzymałoby sie? xd

na pewno makijaż będzie się lepiej trzymał niż bez tego :)
po co wydawać kilkadziesiąt złotych na fixator w sprayu, skoro i tak sama go całego nie zużyjesz?
wystarczy po zrobieniu makijażu spryskać twarz lakierem (tylko jakimś lepszym np. taft) z odległości kilkudziesięciu cm :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
lnez
Posty: 118 (po ~162 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 5
lnez
  13 stycznia 2012

Też słyszałam o lakierze do włosów i nawet próbowałam. Rzeczywiście utrwala makijaż tylko ja czułam jakbym miała twarz naciągniętą ;D

Ja mam jutro studniówkę :P

Jedyne,co mnie tutaj jeszcze trzyma-to jest przyciaganie ziemskie.

lnez
Posty: 118 (po ~162 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 5
lnez
  13 stycznia 2012

A i tak co do makijażu to moja siostra miała tydzień temu studniówkę i jej niektóre koleżanki były u kosmetyczki, lecz wcale tego nie było widać, miały gorszy makijaż niż ona :)

Jedyne,co mnie tutaj jeszcze trzyma-to jest przyciaganie ziemskie.

madzia2143
madzia2143
  13 stycznia 2012

zakup bazę pod podkład i pod cienie do powiek. Jeśli chodzi o firmy to z tego co pamiętam dobra pod podkład była z L'oreal a pod cienie z Artdeco.

mmaryjka
mmaryjka
  13 stycznia 2012

z lakierem zrób test wcześniej bo może wyjść bardzo przykro na zdjęciach.
ja używam tylko fixatora - nie jest bardzo drogi, czasami się przydaje, a raczej się nie zepsuje:].

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 stycznia 2012
POCALUJ
POCALUJ: Makijaz zrobie sobie sama, dlatego potrzebuje jakiegos utrwalacza dzieki ktoremu makijaz mi sie nie rozmaze i utrzyma dosc dlugo.


makijaz wykonany dobrymi kosmetykami
patrz na moje foto robione 1 stycznia o godzinie 8 rano gdy wyszlam z psem we "wczorajszym" makijazu. widac zmeczenie, ale nie wyglada najgorzej, co nie? zero poprawek w ciagu nocy :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

POCALUJ
Posty: 150 (po ~160 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
POCALUJ
  13 stycznia 2012

a jakie polecacie cienie, ktore sie nie roluja, nie rozcieraja itp ?

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: z lakierem zrób test wcześniej bo może wyjść bardzo przykro na zdjęciach.

tzn co się może stać ?? ;O
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Babsy
Babsy
  13 stycznia 2012
Gejszalicious
Gejszalicious: lakier do włosów

podbijam:)

lnez
lnez: Ja mam jutro studniówkę

jutro minie 6 lat od mojej chetnie bym ja przezyla jeszcze raz...
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 stycznia 2012
Babsy
Babsy: jutro minie 6 lat od mojejhttp://fmod.szatana.eu/emotki/_sadtard__by_InvaderZaeon.gif chetnie bym ja przezyla jeszcze raz...


od mojej bedzie 11 albo 12... w sumie nie pamietam :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  14 stycznia 2012
lnez
lnez: A i tak co do makijażu to moja siostra miała tydzień temu studniówkę i jej niektóre koleżanki były u kosmetyczki, lecz wcale tego nie było widać, miały gorszy makijaż niż ona :)

Na mojej też niby laski były u kosmetyczek, podobno sporo zabuliły, efekt - baz szału. Potem się okazało, że kosmetyczka była sąsiadka czy starsza siostra :lol:

Babsy
Babsy: jutro minie 6 lat od mojejhttp://fmod.szatana.eu/emotki/_sadtard__by_InvaderZaeon.gif chetnie bym ja przezyla jeszcze raz...

16 będzie 2 lata od mojej... o jaaa...:and:
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  14 stycznia 2012
POCALUJ
POCALUJ:

Fixer z kryolana :-) żeby na sucho zetrzeć makijaż musiałabyś użyć szpachli do tynku i zdrapać podkład, puder i reszte, poważnie ;-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.