pijana
pijana
  5 stycznia 2012 (pierwszy post)

Eloszka !
Poszukuję adresów stronek z butami, coś typu DeeZee.pl.
Dodatkowo, jeśliby któraś z Was widziała gdzieś buty w tym typie (koniecznie czarne i wysokie, niekoniecznie z dwóch materiałów)

prosiłabym również o info - w H&M jak widać są do rozmiaru 40, a ja mam 41.
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi ;-)

Adidasowa
Adidasowa
  6 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo spotkałaś i nie wiesz :D

No możliwe, nie będę się kłócić :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Też mi się tak właśnie wydaje...

Zamszowych też bym nie brała, bo jak się ubrudzą to ciężko to zczyścić :and:
mmaryjka
mmaryjka
  6 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No niestety nie ma nigdzie takich skórzanych, a napaliłam się

oczywiście, że są. chociażby vagabond, wstawiłam linki.
są solidnie zrobione, zajebiście trwałe, skórzane, ale już droższe, choć cena i tak nie jest wysoka jeśli chodzi o jakość.
pijana
pijana
  6 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: oczywiście, że są. chociażby vagabond, wstawiłam linki. są solidnie zrobione, zajebiście trwałe, skórzane, ale już droższe, choć cena i tak nie jest wysoka jeśli chodzi o jakość.

To nie to... Szukam takich jakby to nazwać, bardziej "futurystycznych" ?
pijana
pijana
  6 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zamszowych też bym nie brała, bo jak się ubrudzą to ciężko to zczyścić

Oj wiem, bo moje ulubione szpilki są zamszowe, co prawda z prawdziwego zamszu, ale ten sztuczny pewnie zachowuje się podobnie... Jest z tym trochę pracy, ale jeśli efekt jest tego warty to jestem w stanie im poświęcić czas :-)
mmaryjka
mmaryjka
  6 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam takich jakby to nazwać, bardziej "futurystycznych" ?

przecież są identyczne jak te ze stylowych;) z tym, że mają ładniejszą linie bo te z h&m i z linków wyglądają jak platfus bo mają wysoko z przodu co cholernie deformuje stopy i nogi.
mmaryjka
mmaryjka
  6 stycznia 2012

mi się marzą te, ale to może kiedyś;)

Adidasowa
Adidasowa
  6 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj wiem, bo moje ulubione szpilki są zamszowe, co prawda z prawdziwego zamszu, ale ten sztuczny pewnie zachowuje się podobnie... Jest z tym trochę pracy, ale jeśli efekt jest tego warty to jestem w stanie im poświęcić czas :-)

No jeśli ci to nie przeszkadza to okej;) ja tylko piszę swoje zdanie, ponieważ miałam zamszowe buty i strasznie mnie denerwowały;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dodatkowo, jeśliby któraś z Was widziała gdzieś buty w tym typie (koniecznie czarne i wysokie, niekoniecznie z dwóch materiałów)

ja mam buty takiego typu wlasnie z new looka.
pijana
pijana
  6 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam buty takiego typu wlasnie z new looka.

O, za 2 tygodnie będe w Warszawie tobym kupiła... Jeśli będą, sprawdzę w necie, może jest katalog :) Pamiętam właśnie, że dodawałaś zdjęcie praktycznie identycznych jak te z H&M. Dzięki :)
Fieska
Fieska
  6 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Poszukuję adresów stronek z butami, coś typu DeeZee.pl.


Widziałam ostatnio stylowebutki.pl ale nie wiem czy czasem nie współpracują z DeeZee, bo buty są wręcz te same. A co do DeeZee to powiem tylko, że zamawiałam tam raz i to był pierwszy i ostatni. Zamówiłam dwie pary butów, z wysyłką do Niemiec. Zanim w ogóle znalazłam wszystkie dane które potrzebowałam do przelewu, typu SWIFT i IBAN, potrwało to kilka maili. Do tego pani podczas rozmowy telefonicznej nie miała zupełnie pojęcia co to jest. Po kilku dniach otrzymałam maila, że mój przelew nie doszedł, pomimo tego, że wszystko się zgadzało. Wysłałam potwierdzenie przelewu i jak stwierdzili w DeeZee za mało przelałam, gdzie przelałam kwotę za buty plus koszty wysyłki jak na stronie podano. W następnym mailu dostałam wiadomość, że wpłata doszła i buty zostały wysłane. Dwa dni później e mail, że jedna para butów jest uszkodzona i nie zostanie wysłana. Na zwrot kosztów czekam już 4 miesiące, na buty czekałam miesiąc. Do tego skasowali mi moje konto na DeeZee, bez wcześniejszego poinformowania. Po konfrontacji, stwierdzili, że mieli problemy techniczne. :zonk:
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: O, za 2 tygodnie będe w Warszawie tobym kupiła... Jeśli będą, sprawdzę w necie, może jest katalog :) Pamiętam właśnie, że dodawałaś zdjęcie praktycznie identycznych jak te z H&M. Dzięki :)

nie ma za co :D
ja mam cos w ten desen: http://www.newlook.com/shop/womens/boots/platform-wedge-ankle-boots_242153701
ale to nie te co mam, bo moje sie zapinaja z tylu, a te widze z boku + moje sa bez tej linii.
na ich stronie ich nie widze, ale w sklepie moga byc :woot:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  6 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Po konfrontacji, stwierdzili, że mieli problemy techniczne.

taaaaa....... :lol:

ja kiedyś zamawiałam buty ze strony czasnabuty.pl - nie mają tak może jakichś cudów na kiju ale często sa jakieś promocje i można cos ciekawego upolować :)
poza tym to jeszcze butyk.pl
ze stron, które obiły mi się o oczy, ale z których nie zamawiałam to:
answear.com, heppin.com, monashe.pl
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 stycznia 2012

a co do stron z butami to zamawialam z fleq.pl - wszystko ladnie i pieknie, jedyna wada to to, ze nie da sie placic karta, jedynie przelewem - pierwszy raz w zyciu sie z czyms takim spotkalam :woot:

pijana
pijana
  6 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Widziałam ostatnio stylowebutki.pl ale nie wiem czy czasem nie współpracują z DeeZee, bo buty są wręcz te same. A co do DeeZee to powiem tylko, że zamawiałam tam raz i to był pierwszy i ostatni. Zamówiłam dwie pary butów, z wysyłką do Niemiec. Zanim w ogóle znalazłam wszystkie dane które potrzebowałam do przelewu, typu SWIFT i IBAN, potrwało to kilka maili. Do tego pani podczas rozmowy telefonicznej nie miała zupełnie pojęcia co to jest. Po kilku dniach otrzymałam maila, że mój przelew nie doszedł, pomimo tego, że wszystko się zgadzało. Wysłałam potwierdzenie przelewu i jak stwierdzili w DeeZee za mało przelałam, gdzie przelałam kwotę za buty plus koszty wysyłki jak na stronie podano. W następnym mailu dostałam wiadomość, że wpłata doszła i buty zostały wysłane. Dwa dni później e mail, że jedna para butów jest uszkodzona i nie zostanie wysłana. Na zwrot kosztów czekam już 4 miesiące, na buty czekałam miesiąc. Do tego skasowali mi moje konto na DeeZee, bez wcześniejszego poinformowania. Po konfrontacji, stwierdzili, że mieli problemy techniczne.

:and:... Dlatego jak tylko będę mieć możliwość to kupię w jakimś sklepie stacjonarnym.
Konto usunięte
Konto usunięte: na ich stronie ich nie widze, ale w sklepie moga byc

Znając życie to nie będzie albo ich w ogóle, albo rozmiaru, ale mam płomyk nadziei :D
Gejszalicious
Gejszalicious: answear.com

Bardzo polecam tę stronę :tak:
Metaluga
Metaluga
  8 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystkie masakra pod względem jakości wykonania. jedynie drugie wyglądają w miarę dobrze.

no tu się zgodzę, kupiłam jedne buty z stylowebutki.pl, swoją srogą żenujący adres aż wstyd wypowiadać, jakość, wykonanie są do dupy. nie licz na nic wspaniałego, widać niedociągnięcia i całą resztę, ale jak za taką cenę to nie masz się czego lepszego spodziewać. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.