blackshadow83
blackshadow83
  3 stycznia 2012 (pierwszy post)

Mam pytanie czy ktoś może używa spodni ECWCS ? Chodzi mi o ich budowę , czy kieszonki w górnej części są przelotowe, jak i o komfort noszenia.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 stycznia 2012

Co Ty robisz na tym forumie :-O
Zdajesz sobie sprawe, ze nikt Ci nie odpowie na to pytanie? ;>
Chyba, ze jednak zmienisz zdanie i wymienisz sie ze mna foteczkami :napalony:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 stycznia 2012

Mam w swoim fanklubie dwoch zolnierzy... Mam popytac?

Tymczasem:

Spodnie posiadają:
-dwie kieszenie boczne cargo
-dwie przelotowe w części górnej
-obszycia na kolanach oraz na posladkach
-ściągacze w pasie,jest takze mozliwość przełożenia paska
-zamki dolne rozpinające nogawki
-wszystkie szwy podklejone

Spodnie mają zastosowanie typowo zewnetrzne w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.


Co do tych konkretnych, ktore wkleiles to nie wiem... Ale skoro ecws to chyba wszystkie modele sa szyte tak samo? :wot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 stycznia 2012

Nigdy nie miałem i nie będę miał takich spodni. Za dużo kieszeni i pewnie szukałbym telefonu 5 minut bo co chwilę byłby w innej.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

blackshadow83
blackshadow83
  3 stycznia 2012
massacre
massacre: Tymczasem: Spodnie posiadają: -dwie kieszenie boczne cargo -dwie przelotowe w części górnej -obszycia na kolanach oraz na posladkach -ściągacze w pasie,jest takze mozliwość przełożenia paska -zamki dolne rozpinające nogawki -wszystkie szwy podklejone

to tyle też przeczytałem :D
chodzi o to, czy mi się pewna część ciała w nich nie zapoci :D
zapytaj...byłbym wdzięczny

massacre
massacre: Chyba, ze jednak zmienisz zdanie i wymienisz sie ze mna foteczkami

NIE :rotfl:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi o to, czy mi się pewna część ciała w nich nie zapoci :D

normalka, że gucz i jaja - tak samo jak po zaprawie w woju

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Patrishia
Patrishia
  3 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: NIE

A ze mną, ze mną? Bo ja dokładnie to samo chciałam tam napisać ale Aśka mnie ubiegła. W sumie chichłam sobie aż :D

A spodnie fajne dość, tyle mogę odnośnie tematu. :ninja:
blackshadow83
blackshadow83
  3 stycznia 2012
Patrishia
Patrishia: A ze mną, ze mną? Bo ja dokładnie to samo chciałam tam napisać ale Aśka mnie ubiegła. W sumie chichłam sobie aż :D

Nie ze mną te numery :ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi o to, czy mi się pewna część ciała w nich nie zapoci :D zapytaj...byłbym wdzięczny


Zapytam. W jakich warunkach ma sie spocic? Bo logiczne chyba, ze przy 8h noszenia to na pewno bedziesz musial jajeczka swoje piekne umyc ^^
Konto usunięte
Konto usunięte: NIE


Udajesz niedostepnego? Pamietaj, ze zrobie wiele by Cie zdobyc :napalony:
Wszedzie Cie dopadne, nawet jak uciekniesz na Fotka.tv :napalony:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 stycznia 2012

P.S. Zapytam sie jutro. Ciagle mnie nagabuje, to mu powiem, ze dla chlopaka szukam ^^

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

luk7
luk7
  3 stycznia 2012

Nie kupiłbym tych spodni z Helikon.
Irytuje mnie ich stosowana technologia materiałów,jak i kroje,proporcje kieszeni itp.

Posiadam Vertx,polecam.

blackshadow83
blackshadow83
  4 stycznia 2012
luk7
luk7: Nie kupiłbym tych spodni z Helikon. Irytuje mnie ich stosowana technologia materiałów,jak i kroje,proporcje kieszeni itp.

Najlepsze są kontrakty nie ma co się oszukiwać, ale na Helikona nie narzekam, mam sporo jego wyrobów i firma jest ok, wymiary też trzyma właściwe(proporcje kieszeni w BDU kontraktowym US Army są takie same jak w Helikonach). Niektóre firmy robiące kopie są o wiele gorsze (niedoszyty materiał, blaknący kolor, odpadające guziki i wymiary całkiem nie trzymające się całości)
A tutaj widzę tylko ubranie taktyczne, Helikon ostatnio wypuścił fajny model UTP i powiem ze fajnie się nosi, a jakościowo też jest dobrze, tak na przestrzeni paru lat firma poprawiła swój wizerunek.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: blackshadow83


Slonce, zapytalam mojego fana i tak mi oto napisal:
wiesz co akurat mam ogromna stycznosc z helikonem i mi te spodnie odpowiadaja ,ale sa bardzo bardzo cieple. Az tak dlugich godzin w nich nie spedzalem ale przy zalozeniu pod to bielizny termoaktywnej nie spocisz sie :)
Jeszcze chcesz cos wiedziec?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

blackshadow83
blackshadow83
  4 stycznia 2012
massacre
massacre: Zapytam. W jakich warunkach ma sie spocic? Bo logiczne chyba, ze przy 8h noszenia to na pewno bedziesz musial jajeczka swoje piekne umyc ^^

^^ obym nie musiał tego robić po 4 godzinach :D

massacre
massacre: Udajesz niedostepnego? Pamietaj, ze zrobie wiele by Cie zdobyc Wszedzie Cie dopadne, nawet jak uciekniesz na Fotka.tv

Czekam :pavarotti:

massacre
massacre: P.S. Zapytam sie jutro. Ciagle mnie nagabuje, to mu powiem, ze dla chlopaka szukam ^^

zapytaj i daj znać :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zapytaj i daj znać :D

no to zapytalam i odpisalam post wyzej:

massacre
massacre: Slonce, zapytalam mojego fana i tak mi oto napisal: wiesz co akurat mam ogromna stycznosc z helikonem i mi te spodnie odpowiadaja ,ale sa bardzo bardzo cieple. Az tak dlugich godzin w nich nie spedzalem ale przy zalozeniu pod to bielizny termoaktywnej nie spocisz sie :) Jeszcze chcesz cos wiedziec?


Konto usunięte
Konto usunięte: Czekam


Jestes na fotka.tv? napalony:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.