SoDope
SoDope
  3 stycznia 2012 (pierwszy post)

Po ciężkiej nocy i w ogóle wpadłam na pomysł dobrej akcji.

Czy pamiętasz jakiej marki/firmy był Twój pierwszy podkład/fluid ?

:ziober2:


ja pamiętam był to FLUID Z JOKO którego teraz nie ma 'już w sprzedaży'...

Pamiętam jeszcze nawet w którym sklepie go kupiłam u siebie w mieście. :zakochany:

oczywiście jak na tamte czasy - odcień nie został nawet sprawdzony czy to na twarzy czy na ręce czy gdziekolwiek a Pani oceniła, że na mnie dobry będzie taki odcień.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Po ciężkiej nocy i w ogóle wpadłam na pomysł dobrej akcji. Czy pamiętasz jakiej marki/firmy był Twój pierwszy podkład/fluid ? ja pamiętam był to FLUID Z JOKO którego teraz nie ma 'już w sprzedaży'... Pamiętam jeszcze nawet w którym sklepie go kupiłam u siebie w mieście. oczywiście jak na tamte czasy - odcień nie został nawet sprawdzony czy to na twarzy czy na ręce czy gdziekolwiek a Pani oceniła, że na mnie dobry będzie taki odcień.


Zakup mojego pierwszego podkladu byl mniej wiecej w tym samym czasie, w ktorym Mojzesz dostal Dekalog w kamieniu...
Nie pamietam jaki... Obstawiam, ze mogl to byc Soraya...

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

justCax
justCax
  3 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy pamiętasz jakiej marki/firmy był Twój pierwszy podkład/fluid ?

oczywiście, to był under20 :ninja:
SoDope
SoDope
  3 stycznia 2012
massacre
massacre: w ktorym Mojzesz dostal Dekalog w kamieniu...


Babsy
Babsy
  3 stycznia 2012

bez kitu, nie pamietam... pamietam pierwsze kosmetyki do pielegnacji twarzy z aa, i blyszczyk z maybelline, i kredke do oczu miss sporty, i tusz maybelline, a podkladu ni hu hu:wtf:

mirra20
mirra20
  3 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy pamiętasz jakiej marki/firmy był Twój pierwszy podkład/fluid ?

swój pierwszy podkład kupiłam nie dawno bo nie całe pół roku temu (tak wiem szok bo mam 24 lata), a jest to benefit
styka51
styka51
  3 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy pamiętasz jakiej marki/firmy był Twój pierwszy podkład/fluid ?

Kupiłam go 2 gimnazjum, bo miałam syfiasty ryj, a podobał mi się chłopak z 3 klasy i w ogóle, ach :pavarotti:
Nabyłam go w dużym Lewiatanie w Kaziku, a był to:

:rotfl::rotfl::rotfl:
Adidasowa
Adidasowa
  3 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy pamiętasz jakiej marki/firmy był Twój pierwszy podkład/fluid ?

Oesu, nie pamiętam :wtf:
SoDope
SoDope
  3 stycznia 2012
styka51
styka51:

no ja kupiłam bo WSZYSTKIE dziewczyny się malowały a ja nie ... :and:

i tak podkład bym do wywalenia bo byłza ciemny :crylol:
styka51
styka51
  3 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja kupiłam bo WSZYSTKIE dziewczyny się malowały a ja nie ... i tak podkład bym do wywalenia bo byłza ciemny

No u mnie wszystkie nie, ale te najładniejsze...a ja taki pryszczaty ryj miałam...o boziu:ninja:
Ten Under20 któryś kolor, chyba beżowy był ok, ale jak byłam w 3 klasie, to kupiłam sobie z Avonu, z serii ColorTrend... tam to kolory były głupie... i całe 15 zł poszłooooo :lol:
Pamiętam tylko, że dziewczyny nigdy mnie nie poprawiały, w stylu nie mówiły "popraw, bo widać, że tapete masz, rozetrzyj ", znaczy, że chyba umiałam się malowac :lol:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  3 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy pamiętasz jakiej marki/firmy był Twój pierwszy podkład/fluid ?

Ja miałam taki kremo- podkład nivea :rotfl:
SoDope
SoDope
  3 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: SoDope:Czy pamiętasz jakiej marki/firmy był Twój pierwszy podkład/fluid ? Ja miałam taki kremo- podkład nivea

ale mi chodzi o ten ... pierwszy podkład.

bo krem nivea to ja też stosowałam XD
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  3 stycznia 2012

Ja taki o i był to KREM TONUJĄCY z Under Twenty :D
Oczywiście za ciemny :D Kupiłam go chyba w 2 lub 3 klasie gimnazjum :rotfl:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

368212
368212
  3 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy pamiętasz jakiej marki/firmy był Twój pierwszy podkład/fluid ?

jaka antybakteryjna Soraya.
Paulinessa
Paulinessa
  3 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy pamiętasz jakiej marki/firmy był Twój pierwszy podkład/fluid ?


Under20, jakaś podpomarańczowa żarówka. :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.