ShinyStern
ShinyStern
  23 grudnia 2011 (pierwszy post)
witam!
już niedługo studniówka a ja w tej sprawie załatwiłam tylko sukienkę:
jest to czarna sukienka z reservedu, z dużym dekoltem (niestety nie ma jej na stronie) ale mniej wiecej tak wyglada:

mozna ja nosic z szeleczkami lub bez.
moja sukienka pod biustem ma takie czarne koraliczki swiecace, ale nie jest to jakies bogate zdobienie. no i moje pytania?
jakie buty do tego?
myslalam o klasycnzych butach w kolorze nude:

albo calych srebrnych:

jednak takie buty z platforma będa za ciężkie, a zupełnie nie wiem gdzie szukać jakichś delikatnych butków.
poza tym nie wiem jakie dobrać dodatki, włosy pewnie będę mieć rozpuszczone, ze względu na masywne ramiona które chce ukryć.

macie jakieś propozycje, rady?
z góry dziękuje:)
dont0say0anything
dont0say0anything
  26 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Louboutin'y! Chyba marzenie każdej kobiety

Wcale o nich nie marzę
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 grudnia 2011
Sylvinka
Sylvinka: uwierz że po 3-5h będziesz musiała każdy obcas zmienić na płaskie, bo po prostu nie dasz rady.

Nonsens. Odpowiednio profilowane szpilki i tanczysz cala noc. W dobrej jakosci butach i dobrze zrobionych szpilkach tanczylam do bialego rana.
Spojrz np. na buty do burleski, niech no znajde - beda wygodne nawet po 8h na parkiecie:





Wiekszosc z nich sa z Avenue 7 :zakochany:
I porownaj sobie do tych:

Dluzej niz godzine przecietna kobieta w nich nie wytrzyma.
Konto usunięte
Konto usunięte: ale podczas tańców, sukienka pewnie bedzie mi leciec, nie wiem czy mam ochote cala studniówke ja podciagać


Ke?
Lato, wiosne, do klubu chodze czesto gesto w topach, sukienkach bez ramiaczek. Nic mi sie nigdy nie zsuwalo :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Adidasowa
Adidasowa
  26 grudnia 2011
massacre
massacre: Spojrz np. na buty do burleski

Piękne :szok: :zakochany:
ShinyStern
ShinyStern
  26 grudnia 2011

mom, please :zakochany:

massacre
massacre: . na buty do burleski

ladne, ale za bardzo pstrokate jak dla mnie :mrgreen:

massacre
massacre: Nic mi sie nigdy nie zsuwalo

mi zawsze..
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ladne, ale za bardzo pstrokate jak dla mnie

Nie pokazalam tych butow, dlatego ze maja do czegos komus pasowac. Pokazalam je dla porownania, w jaki sposob but powinien byc profilowany by byl wygodny i komfortowy dla naszej stopy podczas goraczki sobotniej nocy.
Tak jak pod moim postem zamieszczone Louboutiny - w Louboutinach mozesz chodzic 12h i nie czujesz zadnego uwierania, obcierania... Ewentualnie przemeczenie nog po balowaniu, ale to jest normalne nawet w adidasach ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: mi zawsze..


A cycki masz? W sumie jak cycki male to latwiej je zabezpieczyc. Ja z moimi E podejrzewam, ze mam wieksze wyzwanie niz kobieta z przecietnej wielkosci biustem.
Odpowiedni stanik i skaczesz zywo przez cala impreze ;) Nie ma bata bym musiala cos poprawiac :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  26 grudnia 2011

kup sobie skórzane buty bo kupic kicz wysokie szpile po 4 godzinach spuchniete nogi nie oplaca sie;)

Adidasowa
Adidasowa
  26 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mom, please

Nie pokazujcie mi więcej butów bo oszaleję
anastazjazbajki
anastazjazbajki
  27 grudnia 2011

ehh, mi się marzy ta kolia z H&M...
http://trendhunt.pl/2011/12/sylwestrowa-bizuteria-dobieramy-ja-do-sukienki/

ShinyStern
ShinyStern
  27 grudnia 2011
massacre
massacre: Nie pokazalam tych butow, dlatego ze maja do czegos komus pasowac. Pokazalam je dla porownania, w jaki sposob but powinien byc profilowany by byl wygodny i komfortowy dla naszej stopy podczas goraczki sobotniej nocy.

okej okej, rozumiem:)
Killuminati
Killuminati: kup sobie skórzane buty bo kupic kicz wysokie szpile po 4 godzinach spuchniete nogi nie oplaca sie;)

no tak mysle o skorzanych, a czy jakies dobre znajde to sie okarze w czwartek:)
Konto usunięte
Konto usunięte:

uwielbiam ta minke:)))
Metaluga
Metaluga
  28 grudnia 2011
Sylvinka
Sylvinka: uwierz że po 3-5h będziesz musiała każdy obcas zmienić na płaskie, bo po prostu nie dasz rady.

no jakoś nie uwierzę.
nieraz całą noc potrafię latać na bardzo wysokich obcasach i żyję, bez bólu.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nieraz całą noc potrafię latać na bardzo wysokich obcasach i żyję, bez bólu.

podbijam

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryjka
mmaryjka
  28 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie buty do tego?

ja bym założyła klasyczne szpilki nude, ale nie jakieś ciężkie, trepowate platformy tylko klasyczne szpilki.

a co do długości chodzenia w szpilkach - wszystko zależy czy to sama szpilka czy z platformą, od jakości buta, profilu podeszwy i przede wszystkim stóp, nóg i kręgosłupa - ja z moją martwicą pięt w butach ze sklepu typu ccc nie wytrzymałabym nawet godziny;)
Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  29 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak mysle o skorzanych, a czy jakies dobre znajde to sie okarze w czwartek:)

kupilam se czarne ze skory naturalnej w deichmanie zaplacilam 159 zł:)
ale to byla noc zakupow i 127 cos takiego;) sa tak wygodne ze szok w ogole nie czuje jakbym miala je na sobie to jest najwazniejsze
lnez
Posty: 118 (po ~162 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 5
lnez
  4 stycznia 2012

Ja mam studniówkę 14 stycznia, mam już wszystko kupione. sukienka czarna z wstązką w kolorze łososiowym moj chlopak bedzie miał taki sam krawat, buty wysokie na platformie, torebka, wisiorek, kolczyki itp. Jak ktoś chce mogę pokazać fotki jak to wszystko wygląda ;)

Jedyne,co mnie tutaj jeszcze trzyma-to jest przyciaganie ziemskie.

pijana
pijana
  4 stycznia 2012
lnez
lnez: Jak ktoś chce mogę pokazać fotki jak to wszystko wygląda ;)

Tak, tak, tak :napalony:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.