WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  5 sierpnia 2011 (pierwszy post)

rapu mają w głowie? też sie nad tym zastanawiacie ziomeczki? czasem jak czytam wypociny forumowych ekspertów gimbusów( nie chodzi o ślimaka) to aż szkoda mi klawiszów na pierwszy lepszy hejcik wiec teraz pytania rodem z hyde:
1.Kto jest najwiekszym gimbusem na Muzyce bez radia?
2.Czy domorośli raperzy/producenci nie rozumieja ze wrzucając tu swoje wypociny wzbudzają tylko litość elity Muzyki bez radia?
3.Którego rapera byś uśmiercił po to by został nowym bogiem gimbusów?
4.Kogo z forum najbardziej ci brakuje i czemu?

kosmateusz
kosmateusz
  5 sierpnia 2011

brakuje mi adama tego ziomka od chady. najwiekszy gimbus to horrorcore i bozycietohh.ich umysly zawsze beda biedne

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: brakuje mi adama tego ziomka od chady

podobno to jego brat jakiś cioteczny
kosmateusz
kosmateusz
  5 sierpnia 2011

no i sebuch nic nie pisze.jest gwiazda na forum czat

HorrorCore
HorrorCore
  6 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy domorośli raperzy/producenci nie rozumieja ze wrzucając tu swoje wypociny wzbudzają tylko litość elity Muzyki bez radia?

Ta elita to m. in Ty jesteś ? Elita co za słowo w ogole, co za skromność w ogole hahahah.. smiech, elita, smiech.

Konto usunięte
Konto usunięte: najwiekszy gimbus to horrorcore

To w takim razie ktoś Ty? Bo, bo, bo, bo brakuje mi słowa adekwatnego.. pewnie ta w/w elita? Elita fotka.pl, wyborni słuchacze i krytycy RAPu :D jak to mowicie "BEKA z Was gimbusy" btw. załosne słowa.
Gothiclady
Gothiclady
  6 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Kto jest najwiekszym gimbusem na Muzyce bez radia? 2.Czy domorośli raperzy/producenci nie rozumieja ze wrzucając tu swoje wypociny wzbudzają tylko litość elity Muzyki bez radia? 3.Którego rapera byś uśmiercił po to by został nowym bogiem gimbusów? 4.Kogo z forum najbardziej ci brakuje i czemu?


1. ciężko powiedzieć... jakbyś dał kilka nicków do wyboru, to coś by się strzeliło =]
2. chyba nie
3. to chyba wie kazdy, nie muszę się w kółko powtarzać =]
4. FolekMon, bo tak
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  6 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Kto jest najwiekszym gimbusem na Muzyce bez radia?

Konto usunięte
Konto usunięte: najwiekszy gimbus to horrorcore

x2
Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Czy domorośli raperzy/producenci nie rozumieja ze wrzucając tu swoje wypociny wzbudzają tylko litość elity Muzyki bez radia?

Powinniśmy się jarać bo być może mamy do czynienia z przyszłymi gwiazdami internetu z następcami ludzi pokroju Kula daje na fula czy Lech Roch Pawlak.
Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Którego rapera byś uśmiercił po to by został nowym bogiem gimbusów?

Oczywiście Gimbsona, póki jest ql i trendi, albo Magika... a nie sorry on już przeminął z wiatrem.
Konto usunięte
Konto usunięte: 4.Kogo z forum najbardziej ci brakuje i czemu?

Cycka bo ma duże cycki.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  6 sierpnia 2011

BoRzycietoChibChob ziomeczki

Gothiclady
Gothiclady
  6 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: x2


x3 patrząc na wypowiedzi w temacie niżej
Letal
Letal
  6 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 4.Kogo z forum najbardziej ci brakuje i czemu?

Ciebie. mało sie udzielasz.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  6 sierpnia 2011

X4

Konto usunięte
Konto usunięte: Ciebie. mało sie udzielasz.

wygrywam życie pracując 10 godzin dziennie czesto 6 dni w tygodniu
Gothiclady
Gothiclady
  6 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wygrywam życie pracując 10 godzin dziennie czesto 6 dni w tygodniu


ja 7. wygrałam życie bardziej dupeczko.
HorrorCore
HorrorCore
  6 sierpnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: ja 7. wygrałam życie bardziej dupeczko.

Trzeba było sie uczyć.
Gothiclady
Gothiclady
  6 sierpnia 2011
HorrorCore
HorrorCore: Trzeba było sie uczyć.


ile można się uczyć? mam studiować do 30tki? poza tym zarabiam duże pieniądze ziomeczku, nigdy nie wygrasz zycia tak jak ja. np. we środę sprawuję swemu lubemu zaległy imieninowy prezent: gitarkę + efekcik

http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gitary/gitary-elektryczne/ibanez-rg420fb-nbf

http://guitarcenter.pl/cat​alog/gitara/efekty-gitarow​e/multiefekty/boss-me-70

teraz następuje prawdopodobny ból dupki :zabawa:
Gothiclady
Gothiclady
  6 sierpnia 2011

ee efekcik nie wszedł http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/efekty-gitarowe/multiefekty/boss-me-70

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.