Jokeroo
Jokeroo
  4 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Stała się rzecz strasz w dzisiaj pod Poznaniem został postrzelony znany raper Ryszard A. Jak podają media internetowe były to porachunki mafijne.

Ryszard A. przebywa w stanie cieżkim w jednym z poznańskich Szpitali.

Policja bada sprawę.

Letal
Letal
  5 sierpnia 2011

kupie mu fajny wieniec na pogrzeb.

zimna1993
zimna1993
  5 sierpnia 2011
Jokeroo
Jokeroo: Policja bada sprawę.

No to policja ma teraz bardzo dużo roboty :tak: Lepper, Peja, niedługo postrzelą też i Dodę, a Górniaczka popełni samobójstwo
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  5 sierpnia 2011

potwierdzone info ma ślady po moich kulach na brodzie

zimna1993
zimna1993
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ma ślady po moich kulach na brodzie

no to mamy przestępcę, policja może odetchnąć z ulgą :zonk:
HorrorCore
HorrorCore
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co ty kur2 modlisz się do tego marnego śpiewaka? Uciekłeś z domu na jego grób czy jaki uj?

Modle sie do boga kuleżko, a i czasem tez zapomne. Dla Ciebie spiewak w dodatku marny, a dla mnie mistrz. Gdzie jest Twoj problem? Pytanie retoryczne.

Gothiclady
Gothiclady: a to, że nicka mam takiego jakiego mam nie oznacza, że jestem 'ograniczona' muzycznie :>

Ogarnij co Ty piszesz. Co ma niby mieć etyka do Twojego nicka i tego ograniczenia niby? [Ty to powiedziałaś] ja to pisałem odnosnie czego innego. Czytanie ze zrozumieniem.. "szkoda, a już miałam nadzieję..." i chyba wiecej mówić nie musze.
kosmateusz
kosmateusz
  5 sierpnia 2011

Grupson jest lepszy nisz peja,ale w stosunku do niego magik guwno osiagnol

HorrorCore
HorrorCore
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Grupson jest lepszy nisz peja,ale w stosunku do niego magik guwno osiagnol

Nie popis'uj sie, zief.
Gothiclady
Gothiclady
  6 sierpnia 2011
HorrorCore
HorrorCore: Czytanie ze zrozumieniem.. "szkoda, a już miałam nadzieję..." i chyba wiecej mówić nie musze.


to chyba ty masz problem ze zrozumieniem słowa pisanego, bo wyjaśniałam to na poprzedniej stronie :zonk:
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  6 sierpnia 2011
HorrorCore
HorrorCore: dla mnie mistrz

Masz last.fm bo chciał bym sobie bekę pocisnąć?
HorrorCore
HorrorCore
  6 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz last.fm bo chciał bym sobie bekę pocisnąć?

Nie ale mam szturmówke która chetnie bym Ci pocisnał i miał "beke".
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  6 sierpnia 2011
HorrorCore
HorrorCore: Nie ale mam szturmówke która chetnie bym Ci pocisnał i miał "beke".

Polataj za Magikiem, albo przynajmniej trawy sobie zajaraj to opadnie ci ten agresor e-dresie.
HorrorCore
HorrorCore
  6 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: HorrorCore:Nie ale mam szturmówke która chetnie bym Ci pocisnał i miał "beke". Polataj za Magikiem, albo przynajmniej trawy sobie zajaraj to opadnie ci ten agresor e-dresie.

A to Ci sie nie udało wcale e-mądralo. W dresie często wstydze sie chodzić po domu, trawy ani innych dragów nie tknałem w życiu. Czesto egzekwuje od ludzi prawo wiec sam go nie łamie. Coś jeszcze równie mądrego dodasz?
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  6 sierpnia 2011
HorrorCore
HorrorCore: Nie ale mam szturmówke która chetnie bym Ci pocisnał i miał "beke".

a ja mam solówkę wilka za którą oddałbyś cały dobytek a i tak starczyłoby tylko na 17.zjedz skręta feat żary
SIimak
SIimak
  6 sierpnia 2011
HorrorCore
HorrorCore: trawy ani innych dragów nie tknałem w życiu

magig palił bake ty tesz musisz
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  7 sierpnia 2011
HorrorCore
HorrorCore: W dresie często wstydze sie chodzić po domu

Tak bo co powie mama jak cie zobaczy!
HorrorCore
HorrorCore: trawy ani innych dragów nie tknałem w życiu

Może i lepiej bo nie wyobrażam sobie jak byś się zachowywał gdyby używki zniszczyły ci jeszcze parę szarych komórek.
HorrorCore
HorrorCore: Czesto egzekwuje od ludzi prawo wiec sam go nie łamie.

Nie ważne czy jest słuszne, ważne żeby ślepo się słuchać. Poza tym jestem ciekaw jak je egzekwujesz, szturmówką?
HorrorCore
HorrorCore: Coś jeszcze równie mądrego dodasz?

Zostałeś okrzyknięty największym gimbusem forum, gratuluje!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.