RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 lipca 2011 (pierwszy post)


Brytyjska piosenkarka Amy Winehouse została znaleziona martwa w swoim domu w Londynie - poinformowała w sobotę telewizja Sky News.
Policja na razie nie wie, co było przyczyną śmierci. Piosenkarka miała 27 lat.
Winehouse znaleziono w jej domu na Camden Square w północnym Londynie.
Policja została wezwana przez pracowników pogotowia około godz. 16 po południu czasu brytyjskiego (godz. 17 czasu polskiego).
Funkcjonariusze nie byli od razu w stanie stwierdzić przyczyny zgonu. - Dochodzenie na tym etapie jest prowadzone w kierunku, który ma wyjaśnić okoliczności śmierci - powiedział rzecznik londyńskiej policji.

Rzecznik piosenkarki na razie nie potwierdził śmierci piosenkarki.

Walczyła z uzależnieniami

Winehouse poza dwoma świetnymi albumami ("Frank" 2003 rok i "Back to Black" 2006) zasłynęła skandalami obyczajowymi. Piosenkarka była uzależniona od narkotyków, alkoholu i tytoniu. Skarżyła się też, że cierpi na depresję i bulimię. Jak poinformował kiedyś jej ojciec, cierpiała również na rozedmę płuc. Choroba miała być w dużej mierze wynikiem palenia kokainy.

niestety doigrała sie biedulka
szkoda kolejny zmarnowany talent , i kolejny który zostanie doceniony po śmierci

a czy musiało tak być ?
...Ignorance is bliss...
anita
anita
  24 lipca 2011
RexMundi
RexMundi: a czy musiało tak być ?

nie musiało tak być, lecz sama wybrała taką drogę. szkoda, że największe talenty umierają tak młodo.
Danjell
Danjell
  24 lipca 2011

[*] . Niech spoczywa w spokoju.

Sebuch
Sebuch
  24 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak się piło i ćpało ... tzn było się uzależnionym od tego to nie ma się co dziwić.

podbijam do tego
PsychoKiller
Posty: 3079 (po ~93 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 22
PsychoKiller
  24 lipca 2011

Gowno mnie to obchodzi tak naprawde :P

Zycie :mrgreen:

Bedziemy chronic tylko to co kochamy,
Bedziemy kochac tylko to co rozumiemy,
Bedziemy rozumiec tylko to co poznamy.

inka17k
inka17k
  24 lipca 2011
RexMundi
RexMundi: niestety doigrała sie biedulka szkoda kolejny zmarnowany talent , i kolejny który zostanie doceniony po śmierci a czy musiało tak być ?


Nie musiało tak być, ale..większość ludzi nie zastanawia się co tak naprawdę przezywają gwiazdy muzyki
samotność, brak zrozumienia
ogólnie można dużo napisać.
tudzież kasa którą nie można kupić przyjaciół, miłości bo to według mnie jest dla mnie najważniejsze, nie wiem jak dla was.
kariera i pieniądze to nie wszystko , są też inne pragnienia.....
czasami nie potrafimy rozpoznać ludzi którzy są w depresji, taką wg. mnie była osoba Amy. szkoda bo to była naprawdę dobra artystka.
SIimak
SIimak
  24 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem bydlakiem, bardziej przejmuje się jej śmiercią albo Guru niż śmiercią Kaczyńskiego, albo papieża.

PODBIJAM

RexMundi
RexMundi: Amy Winehouse nie żyje

dlaczego amy winehouse nie jeździ na rowerze?
HorrorCore
HorrorCore
  24 lipca 2011

Gdybym nie przeczytał pierwszego posta to bym wogóle nie wiedział kto to był. Codziennie na świecie umiera mnóstwo ludzi z głodu, z wycieńczenia z powodu chorób i sie o tym nie mówi. Wiec po co nawijać o jakiejś ćpunce ? Olać to. Niech sobie spoczywa w pokoju, a na nagrobku niech napisza "była panem swojego losu"

EvilRockerz666
EvilRockerz666
  24 lipca 2011

Ale się narobiło :O

79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  24 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem bydlakiem, bardziej przejmuje się jej śmiercią albo Guru niż śmiercią Kaczyńskiego, albo papieża.

Też jestem bydlakiem ..........
http://www.youtube.com/watch?v=ojdbDYahiCQ
Co tu pisać ,lepiej posłuchać Jej muzy.........

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

HorrorCore
HorrorCore
  24 lipca 2011
79AsonUnique79
79AsonUnique79: Co tu pisać ,lepiej posłuchać Jej muzy.........

Ważniejsza muzyka niz to jakim był CZŁOWIEKIEM papież? tak z ciekawości pytam. W jej przypadku w ogole nie czuje empatii ..
SIimak
SIimak
  24 lipca 2011

MAGIG [*]

explorator666
explorator666
  24 lipca 2011
HorrorCore
HorrorCore: Ważniejsza muzyka niz to jakim był CZŁOWIEKIEM papież?


ani pierwsze, ani drugie...
LeceWkulki
LeceWkulki
  24 lipca 2011
PsychoKiller
PsychoKiller: Gowno mnie to obchodzi tak naprawde :P Zycie

Sebek, świnio :P
krzty współczucia nie możesz nawet okazać?
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 lipca 2011

Klub 27 eta.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  25 lipca 2011
HorrorCore
HorrorCore: Ważniejsza muzyka niz to jakim był CZŁOWIEKIEM papież? tak z ciekawości pytam.

Też zapytam ,lubisz słuchać "Chore melodie" i "DEM6N6L6GIA" ,a także jesteś wielkim fanem papieża ???

HorrorCore
HorrorCore: jakim był CZŁOWIEKIEM papież?

Był najzwyklejszym człowiekiem z wadami i zaletami ...

HorrorCore
HorrorCore: Gdybym nie przeczytał pierwszego posta to bym wogóle nie wiedział kto to był

To mogę nazwać muzyczną ignorancją.

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.