DylanJamajka
DylanJamajka
  8 kwietnia 2011 (pierwszy post)

"Czarne Chmury "
Ej bes smaku ta bez tych tanich tekstow i burakow Sion .Tak mowie ci tak ty wlasnie ty chodz tu wstan no tak ey byt … powiedz zle tu ci to dawaj zczynamy daj ten bit .. Tsaa

Nad miastem czarne chmury nagromadzone bez powodu malo to nam burzy ?
Dzieciaki mlodzie biegaja od sub kultury do subkultury ? Co to się ku***[color=violet] dzieje czy nie ma normalnej natury ? prostego zwykłego człowieka ? popstrz na swe palce czas ci przez nie ucieka. Nie patrz w tył tylko w przo o tak .. z podniesiona glowa idz i walcz .

Pokaz na co cie stac nie upadaj wstawaj walcz walcz … Niech splonie ten swiat pelen krwi rzadzy pelen wad … Zbuduj wlasny swiat to ja mowie ci Dylan twój brat …

Znowu się obudziłeś nie wiesz nawet gdzie byles za duzo wypiłeś ? Kup sobie chłopaku jedno piwo lecz dla smaku . Nie mykaj tutaj paletami by napi*****c się z małolatami i glinami . pozniej cie wsadza i jakie masz Zycie ? powiedz to pospolicie jakie to jest ku*** Zycie ?

Pokaz na co cie stac nie upadaj wstawaj walcz walcz … Niech splonie ten swiat pelen krwi rzadzy pelen wad … Zbuduj wlasny swiat to ja mowie ci Dylan twój brat …

To nie dla prostakow dla Peji dla picha tych dwoch buraków jedyna molesta HG w smaku magik wielkie Y lioroy bez frezji bez spiec bez drapakow chodz tu Karamba z Karibów zapuści ci bit brachu ….

Pokaz na co cie stac nie upadaj wstawaj walcz walcz … Niech splonie ten swiat pelen krwi rzadzy pelen wad … Zbuduj wlasny swiat to ja mowie ci Dylan twój brat …

To nie dla kasy nie dla rzadzy … nie dla władzy nie nagrywamy w studio jak większość partaczy którzy robia to dla styly bogactw klasy i kasy … Ja nie dla komercji wydzieram tego ryja to dla was dla Siebie tak już jest to nie nasz wina jeśli jestes idxxxxm to tak to się zaczyna upadasz wstajesz i przewracasz oczyma po ciemnym pokoju w mroku pelnym ciszy zwodu i splodu . powstajesz z czegos czego już nie ma upadasz a ja wkręcam cie w ten temat …

Pokaz na co cie stac nie upadaj wstawaj walcz walcz … Niech splonie ten swiat pelen krwi rzadzy pelen wad … Zbuduj wlasny swiat to ja mowie ci Dylan twój brat … Pokaz na co cie stac nie upadaj wstawaj walcz walcz … Niech splonie ten swiat pelen krwi rzadzy pelen wad … Zbuduj wlasny swiat to ja mowie ci Dylan twój brat …

Zapraszam do konwersjacji na gg 1042897 itp. oł je
jesli sie podoba dam linka z podkladem itp. ;)
Siema all . to dla was yoł bless Ya produkt by Dylan Jamajka
dopiero zaczynam wiec nie przerwacaj oczym tylko napisz co mam poprawic wiem ze to po raz 1 wiec tez troche moja wina ze nie dopracowalem tego jak trzeba .

MusicMaker
MusicMaker
  8 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bes

bez

Konto usunięte
Konto usunięte: Nad miastem czarne chmury nagromadzone bez powodu malo to nam burzy ?

mało, mało!

Konto usunięte
Konto usunięte: mlodzie

Co to za słowo?

Konto usunięte
Konto usunięte: To nie dla prostakow dla Peji dla picha tych dwoch buraków

szaczun

Konto usunięte
Konto usunięte: nie nagrywamy w studio jak większość partaczy którzy robia to dla styly bogactw klasy i kasy

Muzyka kosztuje, to nie jest branża gdzie przychodzisz z niczym i wychodzisz z wszystkim, już na pewno nie w PL.

Konto usunięte
Konto usunięte: Niech splonie ten swiat pelen krwi rzadzy pelen wad

Nie martw się spłonie, jeszcze trochę :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Dylan Jamajka

Nawet fajna ksywa:)
lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  9 kwietnia 2011

no to dawaj na pw tego linka z podkładem :))

DylanJamajka
DylanJamajka
  9 kwietnia 2011

sory za bledy bylem troszke na % :D xD

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  15 kwietnia 2011

wyglądasz mi na pozera lamusa, dajesz jakieś wypociny w których są banalne rymy z Czasownikami, sory ale lepsze teksty miał słynny BADYLEQ

HEJTUJE KOLEJNEGO UPOŚLADA BEDNARKA CEBULAKA

MuyBueno
MuyBueno
  15 kwietnia 2011

Ocena 1/6

Dziękuję.To byłam ja.
Marika N.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.