Mikkiz
Mikkiz
  1 kwietnia 2011 (pierwszy post)

w tym temacie chce aby mlodzi dje sie wykazali ;] ci poczatkujacy i bardziej zaawansowani ;] chwalcie sie chwalcie ;] a moze ja zaczne ;]

www.soundcloud.com/deejaymikkiz

wchodzic oceniac komentowac !! :D

MusicMaker
MusicMaker
  1 kwietnia 2011

Jak ktoś jest dobry to nie potrzebuje się chwalić, bo po prostu wie że jest dobry. Jak ktoś jest słaby to się chwali.

Mikkiz
Mikkiz
  1 kwietnia 2011

bardziej chodzilo mi o to zeby dac posluchac innym ,udostepnic ludziom ,moze komus sie spodoba i bedzie np. umilal sobie czas sluchajac mojego lub czyjegos seta...

Letal
Letal
  1 kwietnia 2011

posłucham... a co mi szkodzi. :)

Mikkiz
Mikkiz
  1 kwietnia 2011

takie zalozenie mi sie podoba ;] ;]] zalezy tez jeszcze kto jaki gatunek lubi ;]

Letal
Letal
  1 kwietnia 2011

słucham... pierwszy set już osobiście mi się podoba... zobaczymy jak dalej będzie.

MusicMaker
MusicMaker
  1 kwietnia 2011

Czy kolega wie że rozpowszechnia w ten sposób cudzą chronioną twórczość?

Mikkiz
Mikkiz
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy kolega wie że rozpowszechnia w ten sposób cudzą chronioną twórczość?


powiedz cos wiecej na ten temat bo moze o czyms nie wiem
MusicMaker
MusicMaker
  1 kwietnia 2011

Wiele djów uważa że sety można sobie legalnie rozpowszechniać. Owszem można o ile set jest zrobiony z utworów które Ty wykonujesz, których Ty jesteś autorem.
Prostym przykładem jest umieszczenie seta na youtube. W niedługim czasie użyte tam algorytmy usuną nam film gdyż narusza własność intelektualną.
Nawet na remix powinieneś mieć zgodę autora, bo autor może się nie przyczepi ale organizacje typu zaiks, stoart już tak.

Mikkiz
Mikkiz
  1 kwietnia 2011

czytalem przed chwila to co napisales na innym forum..

MusicMaker
MusicMaker
  1 kwietnia 2011

Jednakże jeśli na tym nie zarabiasz to pół biedy.

Mikkiz
Mikkiz
  1 kwietnia 2011

nie, nie zarabiam ;] ciekawe kto by mi za to placil :D w klubie zarobie ;]

ale juz nie odchodzmy od tematu , jesli ktos chce to sluchac i dodawac swoje dziela ;]]

MusicMaker
MusicMaker
  1 kwietnia 2011

Jak klub ma licencje to nie ma żadnych przeciwwskazań :)

Damjan
Damjan
  1 kwietnia 2011

Mi się to nie podoba , strasznie piszczy na poczatku

KonichiwaBitches69
KonichiwaBitches69
  2 kwietnia 2011
http://www.youtube.com/watch?v=NnAZCQzqXbE
...malenkie przeslanie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.