NoChange
NoChange
  24 marca 2011 (pierwszy post)

Nie zrobię tego błędu co mój poprzednik Krzysztof i nie napiszę, że zakładam nowy temat- bo przecież to widać :ziober2:

Prosiłabym o podanie wykonawcy, tytułu utworu, ale wiadomo o co chodzi :ziober2:

Ugly Kid Joe - Cats In The Cradle

Miłego nabijania :nutki:

Ankaa
Ankaa
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież wiesz, że dostaniesz z powrotem

Już wiem ; ***

Grammatik - Pamiętam.
i63
i63
  25 marca 2011

Immediate Music - Electric Romeo. :zakochany:

tibauld
tibauld
  25 marca 2011
Ankaa
Ankaa: Już wiem ; ***

Pamiętam, jak Cie tym straszyłem, że coś odpieprzę i w ogóle :rotfl: A Ty się bałaś, że tak będzie faktycznie :ziober2:
Miałaś wtedy wybrać kawałek ale wiedziałem, że ja będę miał lepszy wybór. A potem denerwowałem się, że o mnie zapomną ;)
Ale i tak ładniej mówią tam moją ksywkę niż Twoje imię :rotfl:
Ankaa
Ankaa
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętam, jak Cie tym straszyłem, że coś odpieprzę i w ogóle A Ty się bałaś, że tak będzie faktycznie Miałaś wtedy wybrać kawałek ale wiedziałem, że ja będę miał lepszy wybór. A potem denerwowałem się, że o mnie zapomną ;) Ale i tak ładniej mówią tam moją ksywkę niż Twoje imię

A no było tak, było :mrgreen:. Od zawsze mnie stresowałeś ! :D
Tak utwór Ci się udał :ninja:. Nie wiem czy dobrze kojarzę ale pytałeś jeszcze czy Pih'a lubię :mrgreen:.
Nikt nie zapomniał i nawet ja po tych dwóch latach też nie :D
No tak nie ma co się okłamywać, racja :rotfl:.

Fenomen - Czas
tibauld
tibauld
  25 marca 2011
Ankaa
Ankaa: A no było tak, było . Od zawsze mnie stresowałeś ! :D Tak utwór Ci się udał . Nie wiem czy dobrze kojarzę ale pytałeś jeszcze czy Pih'a lubię . Nikt nie zapomniał i nawet ja po tych dwóch latach też nie :D No tak nie ma co się okłamywać, racja .

Było :mrgreen: Często mi się zdarzało :ziober2:
Chyba tak :ninja: Nie, nie pytałem, sam to wybierałem, bez pomocy Ciebie ;*
Chodziło o to, że to poszło, no ; )
Mnie trochę znają, to pewnie z sympatii :rotfl:
Ankaa
Ankaa
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Było Często mi się zdarzało Chyba tak Nie, nie pytałem, sam to wybierałem, bez pomocy Ciebie ;* Chodziło o to, że to poszło, no ; ) Mnie trochę znają, to pewnie z sympatii

:mrgreen: Nie zaprzeczę :D
Tak:ninja:. A tak mi coś świta ale możliwe ;)
Wiem przecież ;)
Niech będzie, że to przez to :D !
tibauld
tibauld
  25 marca 2011
Ankaa
Ankaa: Nie zaprzeczę :D Tak. A tak mi coś świta ale możliwe ;) Wiem przecież ;) Niech będzie, że to przez to :D !

:mrgreen: Wiem :)
Ok :ninja: Wybierałem sam ale pod Ciebie, bo jakby nie pod Ciebie, to by poszło coś innego ;D
No ;)
A że niby przez co innego? ;O
Ankaa
Ankaa
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem :) Ok Wybierałem sam ale pod Ciebie, bo jakby nie pod Ciebie, to by poszło coś innego ;D No ;) A że niby przez co innego? ;O

:D Stare czasy :rotfl:.
:) Nie wiedziałam, że to tak dawno było bo i tą piosenkę do dziś słucham przecież :mrgreen:.
Nie no ja nie wiem co innego dlatego się zgadzam z tym :D

Też sobie porę na wspomnienia wybrałeś, wiesz co :ziober2: :**

Eldo - Powinnaś?
tibauld
tibauld
  25 marca 2011
Ankaa
Ankaa: :D Stare czasy . :) Nie wiedziałam, że to tak dawno było bo i tą piosenkę do dziś słucham przecież . Nie no ja nie wiem co innego dlatego się zgadzam z tym :D Też sobie porę na wspomnienia wybrałeś, wiesz co :**

Jakbym nie stresował :rotfl:
Ja tam wiem, kiedy to było ale też często słucham, chyba przez to :rotfl:
Mamy gusta różne, więc to musiało być ;*

Mówisz, że jest nieodpowiednia? :ziober2:
Ankaa
Ankaa
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakbym nie stresował Ja tam wiem, kiedy to było ale też często słucham, chyba przez to Mamy gusta różne, więc to musiało być ;* Mówisz, że jest nieodpowiednia?

Chciałam być miła :rotfl:.
No jakby nie spojrzeć to mi się będzie z tym kojarzyła i tyle :mrgreen:.
No tak ;)

Spać mieliśmy iść :rotfl:.
tibauld
tibauld
  25 marca 2011
Ankaa
Ankaa: Chciałam być miła . No jakby nie spojrzeć to mi się będzie z tym kojarzyła i tyle . No tak ;)Spać mieliśmy iść .

Ty i miła, to tak jak Ty i szczera ; *
A niech sie kojarzy ;)
Tak ;)

Westchnij raz a dobrze i idź a ja jeszcze powspominam :rotfl:
i63
i63
  25 marca 2011

Anka, Krzyśki bywają zgubne. I nie, nie mam zamiaru tu robić za pewną osobę, więc znikam stąd. :)

Immediate Music - Kingmaker :zakochany:

Ankaa
Ankaa
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty i miła, to tak jak Ty i szczera ; * A niech sie kojarzy ;) Tak ;)Westchnij raz a dobrze i idź a ja jeszcze powspominam

Ideał kobiety, ideał ! :mrgreen:.
Nic nie poradzę :ninja:.
Uhm ;)

Łezkę uronię i pójdę :zakochany: :DDD
Ankaa
Ankaa
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Anka, Krzyśki bywają zgubne. I nie, nie mam zamiaru tu robić za pewną osobę, więc znikam stąd. :)

:woot:.
Że to ostrzeżenie ? :D
tibauld
tibauld
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Anka, Krzyśki bywają zgubne. I nie, nie mam zamiaru tu robić za pewną osobę, więc znikam stąd. :)

Jeszcze jak :ziober2:

Szkoda, że idziesz ;(

Ankaa
Ankaa: Ideał kobiety, ideał ! . Nic nie poradzę . Uhm ;)Łezkę uronię i pójdę :DDD

A to ciekawe ;D
Przecież nie masz na to czegoś radzić ;)
:)

Dobrze :zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.