Ankaa
Ankaa
  6 marca 2011 (pierwszy post)
Jako, iż nie było nikogo chętnego oto ja zakładam temat :ziober2:.


Tak więc jak wszystkim wiadomo :


Wykonawca + tytuł utworu :nutki:.


Fenomen - Bezsenność.

Pozdrawiam :) ;*
tibauld
tibauld
  18 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No ja na 18 Najlepsze lata Ja nawet mogę Ci pociągnąć tą laseczkę:D Ej!

Niestety :ziober2: Wiem :ziober2: Nie, muszę się czymś podpierać :ziober2:
:rotfl:

Alexis Jordan - Happiness
RoselineRemana
RoselineRemana
  18 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety Wiem Nie, muszę się czymś podpierać

Kurde,bal Go pies! Wracam do 18 roku życia:D ..Chociaż duchowo:D Podpierać to sie bedzie o mnie:ziober2:
Ej:(.

-usher_feat_pitbull-dj_got_us_fallin_in_love_:nutki:
tibauld
tibauld
  18 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurde,bal Go pies! Wracam do 18 roku życia:D ..Chociaż duchowo:D Podpierać to sie bedzie o mnie Ej:(.

Co Ty masz do psów, fanko kotów? :P Pamięciami :rotfl: Nie :ziober2: Niedoczekanie :mrgreen:
:rotfl:

Run Dmc - Rock box
RoselineRemana
RoselineRemana
  18 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Ty masz do psów, fanko kotów? :P Pamięciami Nie Niedoczekanie

Z psami to ewentualnie moj kot moze sobie hulankę urządzić :lol:..Co chcesz od mej pamięci? :lol: Ale,ja pomogę staruszkowi w potrzebie:D

3R - Shine On:rotfl::nutki:
tibauld
tibauld
  18 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z psami to ewentualnie moj kot moze sobie hulankę urządzić ..Co chcesz od mej pamięci? Ale,ja pomogę staruszkowi w potrzebie:D

I dostać wpierdol :ziober2: Tak możesz wrócić do tego wieku :ziober2: Staruszek nie potrzebuje pomocy :mrgreen:

Reks - Fearless
Jezus
Jezus
  18 marca 2011
Mr. Bungle - Quote Unquote

Ten nowy temat jest do dupy.
tibauld
tibauld
  18 marca 2011
Jezus
Jezus: Ten nowy temat jest do dupy.

Ja to wiem, Ty to wiesz ale nie ma komu go zamknąć :ziober2:
A jest bo w końcu dekiel go robił :P
RoselineRemana
RoselineRemana
  18 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I dostać wpi.. Tak możesz wrócić do tego wieku Staruszek nie potrzebuje pomocy

Nie badz,ze takim pewnym,ze nie unie sie obronić,na sterydach Go karmię :lol:.A do Piesków nie mam nic,kocham ,każde stworzonko,oprócz pająków:D ..Już nie wrócę,nawet sobie nie marze:D ..Wać Panie,gdy ja nalegam!

3R - Shine On
Jezus
Jezus
  18 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja to wiem, Ty to wiesz ale nie ma komu go zamknąć A jest bo w końcu dekiel go robił :P

Jak bino wpadnie to pewnie też uzna, że jest do dupy i go zamknie. :ninja:

Mr. Bungle - Super Mario Bros. Theme
tibauld
tibauld
  18 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie badz,ze takim pewnym,ze nie unie sie obronić,na sterydach Go karmię .A do Piesków nie mam nic,kocham ,każde stworzonko,oprócz pająków:D ..Już nie wrócę,nawet sobie nie marze:D ..Wać Panie,gdy ja nalegam!

Na sterydach może i jest ale i tak siedzi w kącie jak psa zobaczy :P A ja pająki bardzo lubię :ziober2: Jak chcesz :D A ja odmawiam :ziober2:

Blur - Song 2 (Woo hoo) :rock:
RoselineRemana
RoselineRemana
  18 marca 2011
Jezus
Jezus: Jak bino wpadnie to pewnie też uzna, że jest do dupy i go zamknie.

Jaceg,nie masz tutaj takiej mocy ziąąą? :rotfl:

Kelly Rowland ft. Davis Guetta - Commander
tibauld
tibauld
  18 marca 2011
Jezus
Jezus: Jak bino wpadnie to pewnie też uzna, że jest do dupy i go zamknie.

I on uważa, że nie potrzeba tu jeszcze jednego moderatora :nie:
RoselineRemana
RoselineRemana
  18 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na sterydach może i jest ale i tak siedzi w kącie jak psa zobaczy :P A ja pająki bardzo lubię Jak chcesz :D A ja odmawiam

A widzisz ,aktualnie Miga psy nie odwiedzają,a On na dwór nie wychodzi.:ziober2: Pająki? bryyyyy :D ..Jasne,! Upiję Cie,dziadkowi nie trza wiela alko:D:rotfl:

Kelly Rowland ft. Davis Guetta - Commander
Jezus
Jezus
  18 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaceg,nie masz tutaj takiej mocy ziąąą?

Nie mam. :smutny:
Przed chwilą chciałem mu dać bana za bluzgę, ale się skapnąłem, że nie mam panelu. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: I on uważa, że nie potrzeba tu jeszcze jednego moderatora

Tutaj jest względny spokój, to po co drugi moderator.

Mr. Bungle - Slowly Growing Deaf
tibauld
tibauld
  18 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A widzisz ,aktualnie Miga psy nie odwiedzają,a On na dwór nie wychodzi. Pająki? bryyyyy :D ..Jasne,! Upiję Cie,dziadkowi nie trza wiela alko:D

Tak to i ja się na mieście nikogo nie boję :ziober2: To tak teoretycznie, bo na swoim to faktycznie się nie boję :rotfl: Pająki :zakochany: No :D Odmawiam alkoholu co krok :ziober2:

Domun - Samo zycie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.