Adam242i
Adam242i
  5 marca 2011 (pierwszy post)

co sądzicie o tej płycie?

Adam242i
Adam242i
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A tutaj nie piszesz, bo zostałeś wyśmiany wielokrotnie.

jedna sprawa "wyśmiany" na fotce.pl to mnie nie rusza
zdaje sobie sprawe że to virtual i ludzie chcą naprawiać swoje ego poprzec wysmiewanie drugiego
wiesz o co mi chodzi najlepiej ;))) tu cie ludzie tacy jak ty czytają,rozmawiają z tobą ale co innego w real,psychologiem nie jestem ale mi wygladasz na leszcza,w internecie kozaczysz
jestem w 100% pewny że wiesz że tak jest
Adam242i
Adam242i
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem w 100% pewny że wiesz że tak jest

jestem w 100% pewny że wiesz że mam racje *
folkemon
folkemon
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jedna sprawa "wyśmiany" na fotce.pl to mnie nie rusza zdaje sobie sprawe że to virtual i ludzie chcą naprawiać swoje ego poprzec wysmiewanie drugiego wiesz o co mi chodzi najlepiej ;))) tu cie ludzie tacy jak ty czytają,rozmawiają z tobą ale co innego w real,psychologiem nie jestem ale mi wygladasz na leszcza,w internecie kozaczysz jestem w 100% pewny że wiesz że tak jest

A kto zakładał konta by pisać z nich bluzgi na konkretnych ludzi tutaj? Ja? Oj Adaś Adaś, Ty się nic nie zmieniłeś !

ALE ZA TO CIĘ KOCHAMY, NASZA MASKOTKO FORUMOWA !
Adam242i
Adam242i
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A kto zakładał konta by pisać z nich bluzgi na konkretnych ludzi tutaj? Ja? Oj Adaś Adaś, Ty się nic nie zmieniłeś ! ALE ZA TO CIĘ KOCHAMY, NASZA MASKOTKO FORUMOWA !

nie ja bzdury piszesz,wyzywac nie trzeba,chyba ze nazywanie ciebie po imieniu jest dla ciebie wyzwiskiem,odchodzisz od tematu po co sie wypowiadasz na tym forum jak nie piszesz nigdy na temat ty jestes na poziomie hyde i tam se pisz dobra robie stad wypad,ciebie na czarną liste daje bo nie wypowiadasz sie na temat a szukasz leszczu zaczepki,potem piszesz do moderatora sie skarzysz
Adam242i
Adam242i
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

w ogóle w oczy bys nie powiedzial wygladasz na leszcza i teraz pewnie poskarzysz sie modowi
jak w real:biją to uciekaj na komende
frajer jestes
folek
folek
  7 marca 2011

Jeszcze to konto zablokuj i będziesz mógł sobie pisać na mój temat bez ryzyka że Ci odpowiem.

Tylko uważaj, bo jednym z powodów, że przestałeś tutaj pisać było właśnie to, że nie miałeś z kim, ponieważ miałeś pół forum na czarnej liście.

KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  7 marca 2011

hejtuje tom plyte tylko firma popek i hemp gru som najlepsi

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  7 marca 2011

ADAŚ MISIACZKU PAMIETASZ MNIE? JEDNAK SIE NIE ZMIENIASZ 100 ZDJEĆ W BLUZIE HADY I PICHA

KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  7 marca 2011

Adas nie przejmuj sie nimi ten wiadomo i folek to lamusy na jeden strzal

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  7 marca 2011

ale ten adam jest meski i uliczny

KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  7 marca 2011

czy to jest ten slynny Adam?

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie o tej płycie?

Z pewnością lepsza niż poprzednia, ogólnie to jestem pozytywnie zaskoczony, bitami szczególnie.
SkrapiiiKoKo
SkrapiiiKoKo
  8 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w ogóle w oczy bys nie powiedzial wygladasz na leszcza i teraz pewnie poskarzysz sie modowi jak w real:biją to uciekaj na komende frajer jestes

Szczerość nie popłaca. Dlaczego?
Bo ludzie ciężko znoszą krytykę i szczerość, zwłaszcza tą na swój temat. Malo jest ludzi, który potrafią przyjąć ja z godnością, bądź Ci za nią podziękować i jeszcze mniej jest takich, których na nią stać.
MusicMaker
MusicMaker
  8 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo ludzie ciężko znoszą krytykę i szczerość, zwłaszcza tą na swój temat. Malo jest ludzi, który potrafią przyjąć ja z godnością, bądź Ci za nią podziękować i jeszcze mniej jest takich, których na nią stać.

Ciężko znoszą Ci co mają kompleksy i niską samoocenę. Jak ktoś zna swoją wartość i się wysoko stawia to ma w dupie coś takiego bo wie że po prostu jest dobry i tyle :D
Mnie zawsze bawią łysi w betkach jak próbują się ze mną ścigać, mam silnik zazwyczaj 2-3x mocniejszy ale oni się cieszą że mnie wyprzedzają, z tym że ja wiem że jakbym chciał to by tylko zapach spalin wąchali :D
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  8 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciężko znoszą Ci co mają kompleksy i niską samoocenę. Jak ktoś zna swoją wartość i się wysoko stawia to ma w dupie coś takiego bo wie że po prostu jest dobry i tyle :D Mnie zawsze bawią łysi w betkach jak próbują się ze mną ścigać, mam silnik zazwyczaj 2-3x mocniejszy ale oni się cieszą że mnie wyprzedzają, z tym że ja wiem że jakbym chciał to by tylko zapach spalin wąchali :D

czym jeździsz ziomeczku?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.