Renifer
Renifer
  25 lutego 2011 (pierwszy post)

Klasycznie, wykonawca i tytuł ;]

Miłego nabijania ;]

Alien ant farm - smooth criminal

Ankaa
Ankaa
  27 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie! Mam jednak więcej w tej sprawie do powiedzenia Ja się budziłem co chwila, więc :) A skąd mogłem wiedzieć co robisz? No skąd :D

:D
Masz, ale nie jestes obiektywny :mrgreen:.

A ja spałam jak aniołek :zakochany:. Było się trzeba zapytać ! :D
Project2501
Project2501
  27 lutego 2011

Kruger - The graveyard party

tibauld
tibauld
  27 lutego 2011
Ankaa
Ankaa: :D Masz, ale nie jestes obiektywny . A ja spałam jak aniołek . Było się trzeba zapytać ! :D

Tak w 99% jestem obiektywny :ziober2:

Ja nie pamiętam czegoś takiego od dawna :ninja: Nie chciałem przeszkadzać, przecież wiesz :ninja: Zresztą miałem zachrypnięty głos wczoraj jak dyskutowałem :rotfl:
Ankaa
Ankaa
  27 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak w 99% jestem obiektywny Ja nie pamiętam czegoś takiego od dawna Nie chciałem przeszkadzać, przecież wiesz Zresztą miałem zachrypnięty głos wczoraj jak dyskutowałem

Na tak 60 % bym się możi i zgodziła :D

Ja sobie przypomniałam :D Jasne :and: Mówiłam, że nic w sobote nie robię ;[ Nie interesuje mnie to :D

Prosto Mixtape 600V - Wolnosć
tibauld
tibauld
  27 lutego 2011
Ankaa
Ankaa: Na tak 60 % bym się możi i zgodziła :D Ja sobie przypomniałam :D Jasne Mówiłam, że nic w sobote nie robię ;[ Nie interesuje mnie to :D

Ja nie pertraktuję z Tobą :)

To dobrze, że tak było :) Tak, o to mi chodzi :D Dobrze wiesz, że mogłaś zmienić zdanie! Ale, że co? :ninja:

Sistem - Never
Ankaa
Ankaa
  27 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie pertraktuję z Tobą :) To dobrze, że tak było :) Tak, o to mi chodzi :D Dobrze wiesz, że mogłaś zmienić zdanie! Ale, że co?

Ale ja z Tobą :D

Spodobało mi się :ssh: Zapomniałeś po prostu :ninja: No raczej nie :( Jaki miałeś głos :mrgreen:.

z/w, idę z psem :DDD
tibauld
tibauld
  27 lutego 2011
Ankaa
Ankaa: Ale ja z Tobą :D Spodobało mi się Zapomniałeś po prostu No raczej nie :( Jaki miałeś głos .

Nie masz szans, kobieto :rock:

Mama Ci pomoże, żeby się podobało dłużej :ninja: Nie, nie zapomniałem :) A ja myślałem, że może raczej tak! :) Powiedz, że nie obchodzi :mrgreen:

Ankaa
Ankaa: z/w, idę z psem :DDD

Leć :D

Captain hollywood project - More and more
NoChange
NoChange
  27 lutego 2011

The Doors-Unknown Soldier

tibauld
tibauld
  27 lutego 2011

Basic element - I'll never let you know

Ankaa
Ankaa
  27 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie masz szans, kobieto Mama Ci pomoże, żeby się podobało dłużej Nie, nie zapomniałem :) A ja myślałem, że może raczej tak! :) Powiedz, że nie obchodzi

Bywa:ziober2:.

No zapewne :and: Jasne :and:. To się było trzeba zapytać, no:mrgreen:. Nie obchodzi mnie jaki miałeś głos, tak :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Leć :D

Osz w morduche jak zimno ;O

Prosto Mixtape 600V - Uciec
tibauld
tibauld
  27 lutego 2011
Ankaa
Ankaa: Bywa. No zapewne Jasne . To się było trzeba zapytać, no. Nie obchodzi mnie jaki miałeś głos, tak :D

Właśnie :ziober2:
To dobrze :D Nie zapomniałem :ninja: Jakbym przeszkadzał by mi się tylko dostało :ninja: To po co mi wypominasz, że na coś czekałaś? :ziober2:

Ankaa
Ankaa: Osz w morduche jak zimno ;O

Dodaj teraz 8 stopni mniej do tego co masz, wyjdzie Ci temperatura u mnie :ziober2:
W przybliżeniu :rotfl:

Morris - Desire
Ankaa
Ankaa
  27 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie To dobrze :D Nie zapomniałem Jakbym przeszkadzał by mi się tylko dostało To po co mi wypominasz, że na coś czekałaś?

:mrgreen:.
Ta :D No, no :ninja:. Nie jestem groźna przecież ! Wręcz przeciwnie, byłoby miło ! Nie rozumiemy się :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dodaj teraz 8 stopni mniej do tego co masz, wyjdzie Ci temperatura u mnie W przybliżeniu

Oł to ciepło :ziober2:.

Ciasto sama zrobiłam ! :ziober2:.

Prosto Mixtape 600V - Zrób to
tibauld
tibauld
  27 lutego 2011
Ankaa
Ankaa: . Ta :D No, no . Nie jestem groźna przecież ! Wręcz przeciwnie, byłoby miło ! Nie rozumiemy się .

:)
Tak :mrgreen: No bo nie :ninja: A czy ja wiem czy nie? Jak nie sprawdzałem :ziober2: Nie rozumiem, właśnie :ninja:

Ankaa
Ankaa: Oł to ciepło . Ciasto sama zrobiłam ! .

Widziałem o 14.00 jak ryby łowili, masochiści chyba :mrgreen:

To i ja potrafię a się nie chwalę :ziober2: Wyszło? :D

Linkin park - Points of autorin
Ankaa
Ankaa
  27 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: :) Tak No bo nie A czy ja wiem czy nie? Jak nie sprawdzałem Nie rozumiem, właśnie

;P
Eh :mrgreen:. Ja swoje wiem :D No własnie nie wiesz a mi tu gadasz ! :mrgreen:. Chodziło mi, że nie interesuje i nie obchodzi czy był zachrypnięty czy nie, dla mnie to bez różnicy :ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Widziałem o 14.00 jak ryby łowili, masochiści chyba To i ja potrafię a się nie chwalę Wyszło? :D

Też można :ninja:.

Pierwszy raz w życiu sama zrobiłam ! :D No :zakochany:.

Prosto Mixtape 600V - Więzi muzyki Prosto Remix
tibauld
tibauld
  27 lutego 2011
Ankaa
Ankaa: ;P Eh . Ja swoje wiem :D No własnie nie wiesz a mi tu gadasz ! . Chodziło mi, że nie interesuje i nie obchodzi czy był zachrypnięty czy nie, dla mnie to bez różnicy .

:)
:mrgreen: Nie zapomniałem! Jak nie byłem przekonany to nie gadałem :rotfl: Ale dal mnie jest różnica jaki jest :rotfl:

Ankaa
Ankaa: Też można . Pierwszy raz w życiu sama zrobiłam ! :D No .

Ja bym nie mógł :)
Ja robiłem tak dawno temu jagodzianki, że nawet nie pamiętam kiedy to było :rotfl: To dobrze :D

Jan Wayne - Because the night
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.