jachymowicz
jachymowicz
  17 lutego 2011 (pierwszy post)
http://streemo.pl/Portal/324639,Artysta,MQ_Muzyka.html
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  17 lutego 2011

tez miałem taki kiedyś xd

jachymowicz
jachymowicz
  17 lutego 2011

Sprzęt jest mój ;) ale nie ta kabinka heh , posiadam preampa art tube mp lampowy i behringera, niestety karta dzwiękowa słaba ;/ soundblaster... ale hajsy zbieram na coś lepszeg ono ioczywiscie ogarniam mastering ;)

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sprzęt jest mój ;) ale nie ta kabinka heh , posiadam preampa art tube mp lampowy i behringera, niestety karta dzwiękowa słaba ;/ soundblaster... ale hajsy zbieram na coś lepszeg ono ioczywiscie ogarniam mastering ;)

wiadomka, ja najpierw miałem shure pg48, potem przesiadłem sie behringera c1, nastepnie był lampowy MXL9000, potem joemeek jm47-swietny mic ale nie do użytku domowego bo jest to pojemnosciówka z krwi i kosci, duzo lepiej oddawał szczegóły i akustykę pomiesczenia nix behringer i mxl, a preamp arta tez miałem w rekach, to nawet fajny prosty sprzet, sound blaster nie jest zły, sterowniki od x-fi i jazda
jachymowicz
jachymowicz
  17 lutego 2011

hehe no to elegancko ;) ja rok nawijam i podobne miałem początki ;p fajnie teraz powspominać jak sie na patyku nawijało przed monitorem hehe 100 % spontan ;D

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe no to elegancko ;) ja rok nawijam i podobne miałem początki ;p fajnie teraz powspominać jak sie na patyku nawijało przed monitorem hehe 100 % spontan ;D

teraz mam do skype dynamika za 40 zeta i wyciskam taka sama jakośc z niego jak na behringerze c1 plus mixer i sounblaster, wiec tak naprawde duzo zalezy od doświadczenia, moim zdaniem najlepsze rozwiazanie do domu to dobry dynamik i jakiś preamp z interfejsem, wtedy nie ma co sie martwić o akustyke
jachymowicz
jachymowicz
  17 lutego 2011

Racja ;) ja się o tym dowiedziałem po czasie niestety... w dynamikach można zajebiscie obrobić wokal ale na pojemnościówce teg otak nie zrobi heh ale trudno może kiedyś jak będe miał hajsy to ogarne taki sprzęt; ] najpierw musze ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć teksty i flow ;)

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Racja ;) ja się o tym dowiedziałem po czasie niestety... w dynamikach można zajebiscie obrobić wokal ale na pojemnościówce teg otak nie zrobi heh ale trudno może kiedyś jak będe miał hajsy to ogarne taki sprzęt; ] najpierw musze ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć teksty i flow ;)

no tak, ja juz do tego doszedłem ze najpierw trzeba skillsy nie sprzet, nie ma sensu pchać się w pojemniki bo na nich bardziej wywala braki, ale behringer c1 to dobry kompromis bo jest to mała membrana wiec nie oddaje mocno pomieszczenia
z tego co wiem jest tam membrana 12mm, w standardowym pojemniku 20-25mm
a widziałem nawet mikrofon z membrana 32 mm
jachymowicz
jachymowicz
  17 lutego 2011

Lajtowo ;D

MusicMaker
MusicMaker
  18 lutego 2011

Się śmiejesz ale nawet fotis ma sprzęt behringera. To wcale nie jest taki badziew jak się przyjęło. Mixery te trochę droższe są na prawdę ciekawą konkurencja.

MusicMaker
MusicMaker
  18 lutego 2011

Tak nawiasem, mi też się podoba to że się nie wymądrzasz. Duży plus za to.

NoChange
NoChange
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak nawiasem, mi też się podoba to że się nie wymądrzasz. Duży plus za to.

Taa.. ostatnio był taki co się za bardzo spiął jak kot srający na pustyni ;d
SowaMarcin
SowaMarcin
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Taa.. ostatnio był taki co się za bardzo spiął jak kot srający na pustyni ;d

tutaj to norma, najczesciej te antylakonikowce spinaja sie

Konto usunięte
Konto usunięte: Się śmiejesz ale nawet fotis ma sprzęt behringera. To wcale nie jest taki badziew jak się przyjęło. Mixery te trochę droższe są na prawdę ciekawą konkurencja.

miałem styczność z mikserem behringera(jakis tam podstawowy model, mam gdzies w domu jeszcze instrukcje do niego) oraz z niby wielkomembranowym pojemnosciowym mikrofonem. umówmy sie nie jest to jakis rewelacyjny sprzet, ale jako taki poziom przyzwoitosci reprezentuje, co do mikserów to mam mieszane uczucia bo preamp w Art tubie brzmiał mi duzo lepiej i było mniej szumów niz na mikserze behringera,
http://www.mydukkan.com/media/MIC2200_P0054_FrontTop_XXL9758.jpg
ciekawe urządzenie, nowe tylko lekko ponad 400zł
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W rzeczy samej... Mamy pokolenie pseudo-raperów i pseudo-producentów. Każdy myśli że może być mc

... a ja jestem zdania , ze każdy może spróbować ... nikt nie urodził się od razu na szczycie .. większość przerażająco bogatych MC tak właśnie zaczynało ,teraz maja fejm , kasę i szacunek milionów fanów ...

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

NoChange
NoChange
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tutaj to norma, najczesciej te antylakonikowce spinaja sie

tyle, że chciał zabłysnać czymś, co podobno sam nie stworzył.. :rotfl:

79AsonUnique79
79AsonUnique79: ... a ja jestem zdania , ze każdy może spróbować ... nikt nie urodził się od razu na szczycie .. większość przerażająco bogatych MC tak właśnie zaczynało ,teraz maja fejm , kasę i szacunek milionów fanów ...

ale zaczynali chyba trochę wcześniej niż jachymowicz.
jachymowicz
jachymowicz
  18 lutego 2011

hehe ;D ej a popatrzcie to z tej strony że np. ktoś nie robi tego z myślą że będzie sławny itd heh.. Mi osobiscie sprawia wielką frajde pisanie i nawijanie do majka ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.