xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  17 lutego 2011 (pierwszy post)

Kolejna Edycja : Czego słuchacie w tym momencie

Wykonawca i tytuł piosenki:)

Chada-Dla niej....

xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  17 lutego 2011

Bosski Roman "Niełatwy żywot ulicznego rapera"

wrex
wrex
  17 lutego 2011

Fen - The Gibbet Elms

Project2501
Project2501
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a odpoczywam po przedzieraniu się przez śnieg i ktuję się jakimś blackiem wymieszanym z post rockiem :D A u Ciebie jak tam?

Zdrzemnąłem się trochę, bo nie odespałem po nocce, kawę wypiłem i wybudzam się deathcorem ;). Do mechanika muszę pojechać koło 18-tej, bo mi olej ucieka z samochodu :/.

Emmure - Demons With Ryu
wrex
wrex
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zdrzemnąłem się trochę, bo nie odespałem po nocce, kawę wypiłem i wybudzam się deathcorem ;). Do mechanika muszę pojechać koło 18-tej, bo mi olej ucieka z samochodu :/.

Czym się zajmujesz?

Fen - Carrier of Echoes
Promiskuityczny
Promiskuityczny
  17 lutego 2011
Bas Tajpan - Nie Zatrzymasz mnie
Promiskuityczny
Promiskuityczny
  17 lutego 2011
Sarah Connor - Cold As Ice New Single
wrex
wrex
  17 lutego 2011

Fen - Half-Light Eternal

xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  17 lutego 2011

Liroy-kiedyś przyjdzie taki dzień.....

Promiskuityczny
Promiskuityczny
  17 lutego 2011
Masters Of South Ft. Cliff Randall - Change It All
Project2501
Project2501
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czym się zajmujesz?


Przemysł chemiczny, a dokładnie jestem aparatowym procesów chemicznych i obsługuję (właściwie wciąż się przyuczam) 4 sprężarki powietrza (w tym dwie parowe) i 3 kompresory metanu. Praca jest na zmiany... 6 dni pracy (2x dniówki, 2x popołudniówki, 2x nocki), a następnie 4 dni wolnego. Jeszcze jedna nocka dzisiaj i wolne, także odeśpię :).

Emmure - Drug Dealer Friend
Promiskuityczny
Promiskuityczny
  17 lutego 2011
Bueno Clinic - Sex Appeal (Max Farenthide Remix)
Promiskuityczny
Promiskuityczny
  17 lutego 2011
Baymont Bross feat. MC Gi - Dna (Audiostalkers Remix)
wrex
wrex
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przemysł chemiczny, a dokładnie jestem aparatowym procesów chemicznych i obsługuję (właściwie wciąż się przyuczam) 4 sprężarki powietrza (w tym dwie parowe) i 3 kompresory metanu. Praca jest na zmiany... 6 dni pracy (2x dniówki, 2x popołudniówki, 2x nocki), a następnie 4 dni wolnego. Jeszcze jedna nocka dzisiaj i wolne, także odeśpię :).

łoo brzmi fajnie ;] Ja dzisiaj zawiozłem papiery do jakiegoś obozu pracy :lol2: zobaczymy co z tego wyniknie ;]

idę po jakis browar bo mecz za godzinkę ;] trzymaj sie :bye:

Fen - A Warning Solace
Project2501
Project2501
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: łoo brzmi fajnie ;] Ja dzisiaj zawiozłem papiery do jakiegoś obozu pracy zobaczymy co z tego wyniknie ;] idę po jakis browar bo mecz za godzinkę ;] trzymaj sie


Powodzenia w takim razie :).
Na razie! :bye:

Emmure - Lights Bring Salvation
Promiskuityczny
Promiskuityczny
  17 lutego 2011
Apollo - I Can Wait
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.