NoChange
NoChange
  11 lutego 2011 (pierwszy post)

Nikt nie chciał się pofatygować, więc chyba zostanie mi to wybaczone, że założyłam ten zacny temat.
Cóż leci teraz w waszych głośnikach?
Wykonawca - tytuł.


Coma - Swiadkowie schylku czasu wiecznych chlopcow

pozdrawiam :)

tibauld
tibauld
  16 lutego 2011

Camp Lo - Black nostaljack

NoChange
NoChange
  16 lutego 2011

Rooney - Blueside

voiceontheradio
voiceontheradio
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no o tej godzinie to się nie dziwie że Wam odwala :D

tylko trochę kiepsko to jest, bo o 7 rano mamy 3 obsługi konsumenta na sali gdzie musimy tachać ze sobą strój galowy, bo kelnerzymy i zapaskę pozniej mamy dwa wf na które trzeba wziąć strój + mamy go poza szkołą i musimy z tym wszystkim lecieć, następnie mamy te zajęcia i na nie potrzebny jest biały fartuch technologiczny, białe spodnie i wyżej wspomniana zapaska plus do tego jeszcze książki na inne przedmioty.
jak idę w piątki do szkoły wyglądam jak tragarz z 5 torbami :D
BornUnderABadStar
BornUnderABadStar
  16 lutego 2011

rodzę :ninja:

Andrzej Piaseczny - Niecierpliwi

Ankaa
Ankaa
  16 lutego 2011

Ten Typ Mes - Plac Zbawiciela

tibauld
tibauld
  16 lutego 2011

Floetry - Floetic

BornUnderABadStar
BornUnderABadStar
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko trochę kiepsko to jest, bo o 7 rano mamy 3 obsługi konsumenta na sali gdzie musimy tachać ze sobą strój galowy, bo kelnerzymy i zapaskę pozniej mamy dwa wf na które trzeba wziąć strój + mamy go poza szkołą i musimy z tym wszystkim lecieć, następnie mamy te zajęcia i na nie potrzebny jest biały fartuch technologiczny, białe spodnie i wyżej wspomniana zapaska plus do tego jeszcze książki na inne przedmioty. jak idę w piątki do szkoły wyglądam jak tragarz z 5 torbami :D

hahha :lol:
uwielbiam jeździć na uczelnie obładowana jak wielbłąd :D
bez sensu że na galowo musicie się przebierać
voiceontheradio
voiceontheradio
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: rodzę

:wtf:

nic nie słucham
NoChange
NoChange
  16 lutego 2011

Rammstein - Benzin

tibauld
tibauld
  16 lutego 2011

Pharoahe Monch - Desire (ft. Showtime)

BornUnderABadStar
BornUnderABadStar
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

brzuch mnie boli.
i jeszcze mnie taki koles wkurza. pozabijam :ninja:

A. Piaseczny - Niecierpliwi :zakochany:
słuchałam jak byłam mała :D
voiceontheradio
voiceontheradio
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hahha uwielbiam jeździć na uczelnie obładowana jak wielbłąd :D bez sensu że na galowo musicie się przebierać

tragedia :and: jeszcze chodzę na piechotę do szkoły :D
pani od obsługi konsumenta chyba chcę z nas zrobić kelnerów na miarę hotelu sheraton. :ninja: nie daj boże wzięłabyś źle dany talerz :D musimy nosić zgodnie z zasadami, ze talerze zakąskowe i płaskie trzy w lewej ręce, a jeden w prawej itd. :ninja: chwyt górny, chwyt dolny za głową konsumenta.
mam już spaczoną psychikę od tej szkoły. :rotfl:
Ankaa
Ankaa
  16 lutego 2011

Ten Typ Mes - Dwa Światy

voiceontheradio
voiceontheradio
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i jeszcze mnie taki koles wkurza. pozabijam

gdzie Cię wkurza? :D
BornUnderABadStar
BornUnderABadStar
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tragedia jeszcze chodzę na piechotę do szkoły :D pani od obsługi konsumenta chyba chcę z nas zrobić kelnerów na miarę hotelu sheraton. nie daj boże wzięłabyś źle dany talerz :D musimy nosić zgodnie z zasadami, ze talerze zakąskowe i płaskie trzy w lewej ręce, a jeden w prawej itd. chwyt górny, chwyt dolny za głową konsumenta. mam już spaczoną psychikę od tej szkoły.

umiesz tyle talerzy na raz? ;o
dla mnie to jest proste. bierzesz talerz, zanosisz, stawiasz na stół i tyle :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.