TooMaSzz89
TooMaSzz89
  15 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam! Czy ktoś się orientuje w stawkach za wystep polskich dj typu Robert M, Dj W, Cez Are Kane, Matush czy Angelo Mike? Piszcie konkretnie:) pozdrawiam

NoChange
NoChange
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Robert M

wydaje mi się że między 20 a 30 zł.. ale pewna na 100% nie jestem.
SPECT
SPECT
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wydaje mi się że między 20 a 30 zł.. ale pewna na 100% nie jestem.

No coś około tego, jak odliczy wejściówkę i prąd, to może nawet nie będzie dopłacał. Ale taka cena zyskania popularności.
FromPolandProject
FromPolandProject
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wydaje mi się że między 20 a 30 zł.. ale pewna na 100% nie jestem.




Wystarczy
heo
heo
  15 stycznia 2011

Czemu piszesz w tym miejscu zamiast napisać do w.w. "muzyków" (w cydzysłowie, bo to co wychodzi z komputera wątpliwym nazywane być może muzyką..)
Google - to dobra strona..

FromPolandProject
FromPolandProject
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo to co wychodzi z komputera wątpliwym nazywane być może muzyką


Napisz to do wszystkich muzyków ciekawe co oni na to...
theonemanshow
theonemanshow
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: (w cydzysłowie, bo to co wychodzi z komputera wątpliwym nazywane być może muzyką..)
uwielbiam to gadanie ! to jest takie Neo .

Konto usunięte
Konto usunięte: Witam! Czy ktoś się orientuje w stawkach za wystep polskich dj typu Robert M, Dj W, Cez Are Kane, Matush czy Angelo Mike? Piszcie konkretnie:) pozdrawiam

Wystarczyło by napisać do nich
heo
heo
  17 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Napisz to do wszystkich muzyków ciekawe co oni na to...


Do tworzenia muzyki służą instrumenty i ludzki głos.

Jeżeli ktoś zarzyna świniaka przy akompaniamencie młota pneumatycznego, silnika i ćwierkania ptaka to WEDŁUG MNIE to nie jest muzyka, tylko dźwięki (mniej lub bardziej harmoniczne)
theonemanshow
theonemanshow
  17 stycznia 2011

skończ te swoje gadasz jak zwykły n00b.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam! Czy ktoś się orientuje w stawkach za wystep polskich dj typu Robert M, Dj W, Cez Are Kane, Matush czy Angelo Mike? Piszcie konkretnie:) pozdrawiam

dj dają za finkę i dobrą dziewkę. Elo!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w cydzysłowie, bo to co wychodzi z komputera wątpliwym nazywane być może muzyką..)

...sie nie znasz na PC robi sie next level beats...
http://www.youtube.com/watch?v=4_pS46YRMIQ

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

mysensimilla
mysensimilla
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: "muzyków" (w cydzysłowie, bo to co wychodzi z komputera wątpliwym nazywane być może muzyką..)

Oo koleś. Źle gadasz.
Czasami tworzenie muzyki na komputerze jest wiele bardziej pracochłonne i wymaga większych umiejętności niż brzęczenie na jakimś elo pianinie czy gitarze.
MichaelWhite
MichaelWhite
  19 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Oo koleś. Źle gadasz. Czasami tworzenie muzyki na komputerze jest wiele bardziej pracochłonne i wymaga większych umiejętności niż brzęczenie na jakimś elo pianinie czy gitarze.


z tym sie w 100 % zgodze ;)

a co do stawek

Wiekszosc Dj-ów ma na my space czy facebooku zakladke Booking
i tam masz kontakt telefoniczny czy mail ;)

Bo ceny sa pewnie zroznicowane ;)
MusicMaker
MusicMaker
  21 stycznia 2011

Kuwa uśmiałem się po brzegi HAHAHA
To weź przetwórz analogowego sinusa na cyfrowego bez żadnych strat wtedy będziesz mógł napisać ze komp dorównuje instrumentom tradycyjnym ;] Pomijam już kwestię latencji i szumów.
Nazywanie kompa+ klawe midi studiem to po prostu śmiech na sali. To zabawa w muzykę!
Profesjonalna muzyka wychodzi z efektów i instrumentów wartych dziesiątki tysięcy złotych.
Z kompa możemy sobie co najwyżej wypościć syntetyki i oczywiście sample, ale nawet najlepsze sample stracą podczas obróbki cyfrowej bo na obecną chwile sygnał analogowy nie może być wiernie przetworzony do cyfry koniec basta!
Zresztą co tu pisać...każdy uznany artysta ma profesjonalne studiu albo z takiego korzysta i komp jest przeznaczony tylko do zgrywania i edycji śladów.

MusicMaker
MusicMaker
  21 stycznia 2011

...i żeby było jasne pisząc zgrywanie i edycja mam na myśli. Zgranie sygnałów audio w postaci ścieżek dźwiękowych, oraz ich uporządkowanie jeśli zaszłaby taka potrzeba, lub jeśli nie mamy rejestratora, to przepuszczenie sygnałów przez stół i zewnętrzne racki efektowe.
Dokładnie wygląda to tak jakby ktoś był ciekawy:
Perke obstawiamy mikrofonami, klawisze wchodzą w diboxa, gitary są podłączone do pieca a przy piecu mikrofon. Podobnie z innymi instrumentami.
Następnie wszystkie kabelki idą w stół najlepiej analogowy. Tam ustawiamy poziomy, EQ, panorame itd. Potem każdy kanał idzie przez krosownice w różne racki efektowe. Następnie wszystko zgrywa się na rejestrator taśmowy cyfrowy albo analogowy a dopiero potem z taśmy leci się przez porządny interfejs do kompa gdzie finalnie układa się scieżki.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.