WiolaWiolcia
Posty: 5 (po ~38 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
WiolaWiolcia
  24 stycznia 2019 (pierwszy post)

Piszę książke może ktoś chce przeczytać i ocenić fragment książki

ASZABENE
ASZABENE
  24 stycznia 2019
WiolaWiolcia
WiolaWiolcia: Piszę książke może ktoś chce przeczytać i ocenić fragment książki

Mogę zostać molem doswiadczalnym chyba, że to romansidło to odpadam .
WiolaWiolcia
Posty: 5 (po ~38 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
WiolaWiolcia
  24 stycznia 2019

Wysłać Tb fragment książki

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  24 stycznia 2019

Wstaw tu jakiś fragment, ja również piszę.

Podejmujesz wyzwanie?
ASZABENE
ASZABENE
  24 stycznia 2019
WiolaWiolcia
WiolaWiolcia: Wysłać Tb fragment książki

Czytanie podobno jeszcze nikomu nie zaszkodziło ,także ślij będziem czytać.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 stycznia 2019
WiolaWiolcia
WiolaWiolcia: Wysłać Tb fragment książki

Ja rowniez chetnie poczytam, czekam na fragment :-).
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
ASZABENE
ASZABENE
  26 stycznia 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: WiolaWiolcia: Wysłać Tb fragment książki Ja rowniez chetnie poczytam, czekam na fragment :-).

Co to ,to nie pierwszy wpadłem na pomysł ,że jak już zostanie sławną pisarką to sprzedam jej pierwsze bazgrołki.d83dde1c
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  26 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: WiolaWiolcia: Wysłać Tb fragment książki Ja rowniez chetnie poczytam, czekam na fragment :-). Co to ,to nie pierwszy wpadłem na pomysł ,że jak już zostanie sławną pisarką to sprzedam jej pierwsze bazgrołki.

Poki co nie dostalam bazgrolek wiec chyba najwiecej zarobisz. :mrgreen:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
ASZABENE
ASZABENE
  26 stycznia 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: ASZABENE: jestemwczorajsza: WiolaWiolcia: Wysłać Tb fragment książki Ja rowniez chetnie poczytam, czekam na fragment :-). Co to ,to nie pierwszy wpadłem na pomysł ,że jak już zostanie sławną pisarką to sprzedam jej pierwsze bazgrołki. Poki co nie dostalam bazgrolek wiec chyba najwiecej zarobisz.

Nie będę taki jak twojego taty dzieci i mogę Ci odsprzedać pierwszy akapit za tonę złota . Inwestycja trochę w ciemno ,ale trzeba żyć nadzieją.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  26 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: ASZABENE: jestemwczorajsza: WiolaWiolcia: Wysłać Tb fragment książki Ja rowniez chetnie poczytam, czekam na fragment :-). Co to ,to nie pierwszy wpadłem na pomysł ,że jak już zostanie sławną pisarką to sprzedam jej pierwsze bazgrołki. Poki co nie dostalam bazgrolek wiec chyba najwiecej zarobisz. Nie będę taki jak twojego taty dzieci i mogę Ci odsprzedać pierwszy akapit za tonę złota . Inwestycja trochę w ciemno ,ale trzeba żyć nadzieją.

Czyli mam rozumiec, ze nie tylko ja nie otrzymalam fragmentu? Ten juz handluje powietrzem, to trzeba umiec!
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  26 stycznia 2019

Obawiam się, że koleżanka na forum już nie wejdzie. Nici z czytania. Lecz biorąc pod uwagę brak interpunkcji oraz powtórzenie w jednym, prostym zdaniu nie mamy chyba czego żałować.

Podejmujesz wyzwanie?
ASZABENE
ASZABENE
  26 stycznia 2019
Eldim
Eldim: Obawiam się, że koleżanka na forum już nie wejdzie. Nici z czytania. Lecz biorąc pod uwagę brak interpunkcji oraz powtórzenie w jednym, prostym zdaniu nie mamy chyba czego żałować.

Oj zaskoczę Cię ,w sensie takim ,że kawałek obiecanego tekstu przesłała. Powiem tak gdybym był jej nauczycielem ,pewnie czytając setki innych wypocin uczniów ta zwróciła by moją uwagę,ale jako zupełnie postronny czytelnik stwierdzam ,że mało w tym finezji .
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  26 stycznia 2019

Zaczynając w tym wieku jest szansa na szlif ku przyszłym, bardziej finezyjnym tekstom. Kluczowe są chęci. A o czym to traktuje?

Podejmujesz wyzwanie?
ASZABENE
ASZABENE
  26 stycznia 2019

A o czym może pisać nastolatka? Bunt,miłość i powrót w rodzinne strony ,rodem z syna marnotrawnego .

Pawel123nt
Posty: 22 (po ~17 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 0
Pawel123nt
  3 lutego 2019

Możesz podać

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.