BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  2 lutego 2016 (pierwszy post)

W tym dziale dyskutować można na wszystkie tematy związane z KULTURĄ. Na forum porozmawiać możemy o najnowszych filmach, klasykach filmowych. Zaproponować przeczytaną książkę nie zdradzając zakończenia :) poczytać o nowych wydawnictwach. Jeśli sam tworzysz ... malujesz, rysujesz, fotografujesz, piszesz - Podziel się z innym. Taniec jest twoją pasją? chciałbyś spróbować swoich sił w aktorstwie, poezji ... napisz temat a może znajdzie się ktoś kto pomoże Ci sie rozwinąć, da dobrą radę.
KULTURA nie umiera póki o Nią dbamy .... dajmy jej zakosztować innym. Nie bójmy się krytyki, ceńmy dobre wskazówki.
Kultura jest czymś co Nas otacza, świat obrazu, słowa... jest sposobem wyrażania się za pomocą.
Wyraźmy siebie ....

1. Zanim założysz temat sprawdź czy podobny temat nie istnieje już na tym dziale forum (minimum 2 strony wstecz)

2. Zabrania się reklamowania swojego: profilu, klanu, stron www, oraz podawania jakichkolwiek danych kontaktowych.

3. Bądź wyrozumiały dla innych. Każdy kiedyś stawiał pierwsze kroki. Uznaj prawo innych do posiadania poglądów, których Ty nie podzielasz.
Jeśli uważasz, że musisz komuś zwrócić uwagę lub nie zgadzasz się z wypowiedzią kolegów, koleżanek zrób to taktownie - przecież przebywają tu tylko kulturalni ludzie.
Ubliżanie nowym lub młodszym użytkownikom tylko dlatego że nie podoba ci się treść ich wypowiedzi będzie karane banem.

4. Zabrania się także ostrej kłótni na forum lub prowokowania do niej!
Można spierać się (to jest nieodzownym elementem forum), ale należy argumentować to poprawnymi postami bez obrażania kogokolwiek lub czegokolwiek. Obowiązuje KULTURALNE słownictwo!

5. Za co możesz dostać bana lub temat zostanie zamknięty:

* min. za złamanie jednej z powyższych zasad

* wzywanie do popełnienia przestępstwa, wypowiedź będzie sprzeczna z zasadami współżycia społecznego, wzywanie do nienawiści rasowej, wyznaniowej, czy etnicznej, propagowanie przemocy,

* reklama, dane kontaktowe, link www (komercyjny), itp.

* obrażanie innego usera, wyśmiewanie się z niego lub jego tematu, omijanie bluzgometru
(wskazówka- jeśli temat Ci się nie podoba -ugryź się w spację i przejdź do kolejnego)

* temat był bez sensu, nie wnosił nic sensownego do życia forumowego
(np.: nudzi mi się, jak leci, co słychać)

* nabijanie postów bądź odpowiedzi nic nie wnoszące
(np.: wtf; w8; zonk, nie wiem, nie obchodzi mnie, mam to gdzieś, pierwszy, itp.)

6. FT Ma prawo zablokować temat - który nic nie wnosi w życie działu bez podania przyczyny.

7. PF/FP/FT Ma prawo zablokować użytkownika , stosując jedną z form : Ban na 1h, 24h, 7dni, 30dni bez podania powodu.
***Nagminne łamanie zasad może doprowadzić do całkowitej blokady konta!

Uwaga!!!
Jeżeli jesteś świadkiem niestosownego zachowania oraz łamania zasad na tym forum to pisz na PW do Forum Przyjaciół lub FP

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.