Rotherick1993
Rotherick1993
  11 czerwca 2013 (pierwszy post)

Uwaga... Zaczynamy grę fabularną. Każda osoba, która wypowie się w tym temacie, a nie należy do grona osób biorących udział w zabawie niech nie liczy, że zostanie to bez odzewu, liczę na twoją pomoc Rex.
Lista:
Rotherick - Prowadzący
Paulinessa
RexMundi
Styka51
Piaseczek
ReDAnGeLonesec
kuba92762
MaqdaIena
gregorm26


Proszę wszystkie te osoby o potwierdzenie udziału i możemy zaczynać.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 czerwca 2013

milcz Jacek - to część fabuły -- egzaminy
nasze psotacie siedza i kują :lol:

...Ignorance is bliss...
Piaseczek
Posty: 5 (po ~103 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Piaseczek
  19 czerwca 2013

Nie tylko Ty ;P

Johnson
Johnson
  20 czerwca 2013
JFC
JFC: To sobie pograliście. xD


haha :D true story :rotfl:
Paulinessa
Paulinessa
  20 czerwca 2013

Zbyt duży zapał na początku, "wszystko już już i to bez nabijania, Rex banuj!", rekrutacja skończona w godzinę... no i chłopak chyba się wypalił ;)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 czerwca 2013

cicho - to element fabuły

...Ignorance is bliss...
Paulinessa
Paulinessa
  20 czerwca 2013

oj weź, moja postać juz jest po sesji! :rock:

Paulinessa
Paulinessa
  20 czerwca 2013

ale ma obronę za tydzień :wtf:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 czerwca 2013

yhym
Twoja postać własnie zakończyła sesje , dowiadujesz się że znajomi organizują wyjazd do Nowej Zelandii , możesz sie z nimi zabrać za darmo, jednak oznacza to że nie zjawisz się na obronie pracy
co robisz ?

...Ignorance is bliss...
Paulinessa
Paulinessa
  21 czerwca 2013
RexMundi
RexMundi: yhym Twoja postać własnie zakończyła sesje , dowiadujesz się że znajomi organizują wyjazd do Nowej Zelandii , możesz sie z nimi zabrać za darmo, jednak oznacza to że nie zjawisz się na obronie pracy co robisz ?


Zostaję i idę na obrone!
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 czerwca 2013

twoja postać to sztywniara i nudziara ;/

niestety przyjaciele są rozczarowani i w Twoje miejsce zabierają Jacka
Ty szykujesz się do obrony - gdy otrzymujesz tel że zostaje ona przełożona o 3 tygodnie
co robisz

...Ignorance is bliss...
Paulinessa
Paulinessa
  21 czerwca 2013
RexMundi
RexMundi: woja postać to sztywniara i nudziara ;/


Jest ambitna i obecna sytuacja nie pozwala jej na przełozenie obrony na wrzesień, musi uporać się z tym teraz,a to dla niej obecnie priorytet!

RexMundi
RexMundi: niestety przyjaciele są rozczarowani i w Twoje miejsce zabierają Jacka Ty szykujesz się do obrony - gdy otrzymujesz tel że zostaje ona przełożona o 3 tygodnie co robisz


Dzwonię do nich i każę im wysłać po mnie prywatny odrzutowiec. Nie przyjmuję odmowy podpierając się kompletem naostrzonych noży, z których mogę zrobić niezły użytek.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest ambitna i obecna sytuacja nie pozwala jej na przełozenie obrony na wrzesień, musi uporać się z tym teraz,a to dla niej obecnie priorytet!

jest przewidywalna, brak u niej szaleństw , zapewne chodzi ubrana jakby ciągle szła do kościoła, prawdopodobnie bardzo nieśmiała i zakompleksiona, nigdy nie miała chlopaka , podkochuję się w koleżance z ławki - Styka51

Konto usunięte
Konto usunięte: Dzwonię do nich i każę im wysłać po mnie prywatny odrzutowiec. Nie przyjmuję odmowy podpierając się kompletem naostrzonych noży, z których mogę zrobić niezły użytek.


oczywiście ekipa Cię wyśmiewa , co prawda jeszcze nie wylecieli - ale nie mają już miejsca - zajął je Jacek
Twój brat bliźniak , ale informują Cię że jeśli przekonasz brata by zrezygnował z podróży marzeń - to lecisz

co robisz ?

---------------------

Styka51 - biseksualna koleżanka ze studiów Pauliny, niestety mimo swojej przebojowości, pociągu do ekstremalnych wyzwań , ukrywa swoje pociągi seksualne na dwa fronty, własnie wylatuje ze znajomymi na wycieczkę do Nowej Zelandii , przykro jej że Paulina odmówiła - ( skrycie się w niej kocha , jednak boi się to okazać - bo uważa Paulina za konserwatystkę oraz nie chcę stracić jej przyjaźni )
ma teraz mętlik w głowie - lecieć na przygodę życia - czy zostać w Polsce i zapewne nudzić się , ale być blisko Pauliny
co robi ?

--

Jacek - student z bractwa MKH ( MetaKoksHasz), iprezowicz , potrafi zapić się do nieprzytomnego w 15 min , brat bliźniak Pauliny - jednak z wyjątkiem pokrewieństwa skrajne dwa bieguny -
bez wahania wskakuje na miejsce Pauli i leci na wyprawę
liczy że w czasie podróży poderwie kumpele siostry - Styke , ewentualnie jakas inne foczkę
bardzo chcę lecieć - czekał na tą wyprawę od roku
-
wśród towarzyszy widzisz ich żal w oczach że zajmujesz miejsce siostry i wyczuwasz ze jesteś niemile widziany
co robisz ?

:ninja:
...Ignorance is bliss...
Paulinessa
Paulinessa
  24 czerwca 2013

Rex, cos Ci się nudziło widzę :rotfl:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 czerwca 2013

jakby mi się nudziło to bym sam od podstaw zrobił podobną zabawę

...Ignorance is bliss...
styka51
styka51
  27 czerwca 2013
RexMundi
RexMundi: Styka51 - biseksualna koleżanka ze studiów Pauliny, niestety mimo swojej przebojowości, pociągu do ekstremalnych wyzwań , ukrywa swoje pociągi seksualne na dwa fronty, własnie wylatuje ze znajomymi na wycieczkę do Nowej Zelandii , przykro jej że Paulina odmówiła - ( skrycie się w niej kocha , jednak boi się to okazać - bo uważa Paulina za konserwatystkę oraz nie chcę stracić jej przyjaźni ) ma teraz mętlik w głowie - lecieć na przygodę życia - czy zostać w Polsce i zapewne nudzić się , ale być blisko Pauliny co robi ?


Styka51 zostaje w kraju, gdyż za tydzień ma obronę :ziober2: Czeka również na Paulinę, kiedy już obie dostają 5 z obrony idą na melanż, gdzie to próbuje zdobyć serce swej przyjaciółki. Następnego dnia z wielkim kacem (równiez moralnym) wsiada do samolotu, który został podstawiony przez jej bogatego przystojnego sponsora ( musi przecież za coś żyć). I leci na przygodę życia!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.