DepressedSuicide
DepressedSuicide
  26 listopada 2012 (pierwszy post)

Czytaliście może jakieś kryminały, które trzymały w napięciu aż do ostatniej strony? A może horrory zapierające dech w piersiach?

Ja pragnę Wam polecić "W ukryciu" - Lisa Gardner. C;

Magik2803
Posty: 22 (po ~95 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Magik2803
  27 listopada 2012

Steven King lśnienie

Magik

kuba92762
kuba92762
  28 listopada 2012

Millenium
Ciemne Sekrety/ Uczeń
Tajemnice Los Angeles
Człowiek z lodu
Klub koneserów zbrodni

Z horrorów czytałem jedynie Miasteczko Salem, ale nie podobało mi się.
W Królestwie spokoju Ketchuma też kilka opowiadań było horrorami, ale książka mnie nie zachwycił ogółem.

Maryla
Maryla
  28 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A może horrory zapierające dech w piersiach?

Stephen King, "TO".
Opieram się wprawdzie tylko na opiniach i recenzjach, z których wynika, że mimo dużej ilości stron, od początku do końca jest jakieś napięcie. Dlatego w najbliższym czasie chcę sięgnąć po tę książkę. :-D
DepressedSuicide
DepressedSuicide
  29 listopada 2012

Hm, ostatnio jeszcze znalazłam recenzję książki "Pod kopułą". Ponoć jest dobra, ale coś mi nie podchodzi.

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  29 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Millenium

:zakochany:

Podbijam "Millenium". Dorzucę jeszcze "Artystę zbrodni" J.Case'a i wszyyystkie pozycje A.Christie. Babka w kwestii kryminałów jest dla mnie nieoceniona. ;) Horrorów nie czytuję, jeszcze jestem na to za rzadka.
MySweetRevenge
MySweetRevenge
  6 grudnia 2012

Polecam książki Lisy Jackson. Co prawda jest to literatura głównie kobieca ( Główne bohaterki zawsze mają jakiś problem z mężczyznami, jest sporo wątków erotycznych i ogólnie bohaterkami są głównie kobiety-piękne i namiętne) ale trzyma w napięciu. Nie wszystkie książki bo niektóre podchodzą pod romansidło ale np 'Dreszcze' i chyba 'strach absolutny' są o opuszczonym szpitalu psychiatrycznym i o jego pacjentkach i naprawdę są świetne!
Horror 'Wesołe miasteczko' też jest niezły ale nie pamiętam autora, lubię też 'Rose Madder' Kinga- trzyma w napięciu.

bigyellowmonkey
bigyellowmonkey
  7 grudnia 2012
Jeśli chodzi o horrory to ja polecam gorąco książki Grahama Mastertona, serię Manitou szczególnie :) Ale szczerze mówiąc jak do tej pory każda jego książka z jaką miałam styczność była ciekawa i wciągająca.
Karmelka0404
Karmelka0404
  10 grudnia 2012

polecam: http://moznaprzeczytac.pl/ludzie-z-bagien-edward-lee super horror ;-]

Paulinessa
Paulinessa
  12 grudnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Dorzucę jeszcze "Artystę zbrodni" J.Case'a


Zaczęłam czytać dziś :)
ChybaKpisz
ChybaKpisz
  24 grudnia 2012

'Księżcyowy Park' oraz 'American Psycho' Bret Easton Ellis

ShadowPowalajnen
ShadowPowalajnen
  24 grudnia 2012

stephen king- 'ręka mistrza'

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  31 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaczęłam czytać dziś :)


Ooo! :) Nie zaglądałam wcześniej do tematu, dopiero teraz zauważyłam Twój post. :)
xxxluiza000xxx
xxxluiza000xxx
  1 stycznia 2013

Ostatnio przeczytałam fajne kryminały, których autorką jest P.D. James.

Magdajena
Magdajena
  4 stycznia 2013

tak

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.