Undertaker
Undertaker
  6 kwietnia 2011 (pierwszy post)

American Vampire

American Vampire to osadzona w westernowym klimacie opowieść o pierwszym amerykańskim wampirze. Jest nim recydywista Skinner Sweet, który energię czerpie z... promieni słonecznych.
Moja ocena 7/10

Chronicles of Wormwood

Danny Wormwood nie jest zwykłym facetem, większość zna go jako Antychrysta, syna Szatana. Ale nie przeszkadza mu to wprowadzeniu normalnego życia. Mieszka w Nowym Jorku wraz ze swoją dziewczyną i gadającym królikiem, który całe dnie buszuje w internecie. Jego najlepszym przyjacielem jest czarnoskóry Jay, który ma uszkodzenie mózgu, większość ludzi zna go jako Jezusa Chrystusa. Ma także francuską kochankę, którą znamy jako Joanna D'Arc. Mimo takiego zakręconego życia jest też właścicielem jednej ze stacji telewizyjnej. Wszystko wydaje się normalne i spokojne w życiu Danny'ego do czasu, gdy niespodziewanie odwiedza go jego tata.
Moja ocena 10/10

Luna Park

Czy historia lubi się powtarzać? Wcale nie musi, bo toczy się kołem. Nieważne, skąd jesteś, który to rok, jakie masz cele... i tak robisz to, co twoi poprzednicy. Historia Alika, rosyjskiego żołnierza, który wyemigrował do Stanów w pogoni za szczęściem, a znalazł tam tylko... zardzewiały lunapark na Coney Island.
Moja ocena 4/10

Y: Ostatni z mężczyzn

W wyniku tajemniczej plagi na całym globie giną w jednej chwili wszyscy mężczyźni. Z niewyjaśnionych przyczyn udaje się przeżyć tylko jednemu - Yorykowi. Razem z agentką służb specjalnych 355 oraz z doktor Mann próbują dowiedzieć się co stało się przyczyną wywołania choroby.
8/10

Kinetic

Główną postacią komiksu jest Tom Morell, nastoletni chłopak cierpiący na wiele poważnych chorób. Hemofilia, cukrzyca, dystrofia mięśniowa to tylko niektóre z nich. Jego życie w szkole to ciągłe kpiny i znęcanie się ze strony rówieśników. W domu nadopiekuńcza matka ciągle obawia się, że Tom w każdym momencie może umrzeć. W ucieczce od swojego codziennego życia, chłopak zanurza się w przygodach swojego ulubionego komiksowego bohatera, Kinetica. Jednakże, Tom nagle sam manifestuje własne supermoce.
W większości historia skupia się na reakcjach Toma związanych z tą nagłą zmianą i jej dramatycznym wpływie na jego życie
10/10

Zabójca demonów

Piekło zaatakowało Ziemię, a jedyną osobą, która może je powstrzymać jest młodszy specjalista w agencji reklamowej Dave Sloan, znany też jako Zabójca Demonów! Z aniołem u swego boku Dave jest w stanie zobaczyć demony, które najechały naszą Ziemię... i każdy z nich musi zginąć! Lecz okazuje się, że demonami najczęściej okazują się współpracownicy Dave`a i ludzie, którzy na różne sposoby go wkurzają - co doprowadza go do jedynej słusznej myśli: oszalałem! Ale czyżby?
Teraz Dave musi walczyć, by przeżyć i poznać prawdę... jest hukniętym masowym mordercą czy też może ostatnią nadzieją ludzkości przed piekielnymi siłami?
7/10

Nemezis

Cieszący się najgorszą sławą na całym świecie super - przestępca pozostawia za sobą ślad śmierci. Ślad ten wytycza sobie przez całą Azję. Ofiarami są najwyżej postawieni oficerowie policji... Obecnie jego uwaga skupiona jest na najwspanialszym szefie waszyngtońskiej służby porządkowej, Blake?u Morrowrze. Poznajcie NEMEZISA, przy którym KICK - ASS wygląda jak g... czyli nowy pomysł twórcy ŚCIGANYCH.
10/10

Jericho

Świat stanął w obliczu wojny nuklearnej. W Stanach Zjednoczonych wybuchło ponad dwadzieścia głowic atomowych. W chaosie jaki zapanował, mieszkańcy małego miasteczka Jericho w Kansas starają się nie tylko przetrwać, ale i utrzymać dotychczasowy styl życia.
10/10

Guerillas

Clayton, zwykły amerykański młodzieniec, ze zwykłego amerykańskiego miasteczka, skończył szkołę. Kompletnie nic go nie interesuje, nie bawi, nie nakręca. I w głowie zaczyna rodzić się myśl: a może jednak wyjazd na wojnę do Wietnamu nie jest taki głupi, jak się wydawało?
I co z tym wszystkim mają wspólnego uzbrojone po zęby szympansy?

Czytaliście? Macie zamiar?
Czy w Polsce komiksy nadal są mało znane? I każdy zna tylko batmany, supermeny, kaczory donaldy i tytusy.

Obrazki i treści pochodzą z strony: http://grumisie.blogspot.com/

asexualna
asexualna
  6 kwietnia 2011

Ja mam niezły zbiór mang z mojego maniakalnego okresu życia :zabawa:, niektóre też ambitne. Ale podkreślam: (bardzo) NIEKTÓRE.



Undertaker
Undertaker: Czy w Polsce komiksy nadal są mało znane? I każdy zna tylko batmany, supermeny, kaczory donaldy i tytusy.

Dokładnie tak jest, trochę szkoda.
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 kwietnia 2011
Undertaker
Undertaker: Czytaliście? Macie zamiar?

nie czytalam, ale na pewno sie w nie zaopatrze i przeczytam :tak:

a teraz polec mi jakies fajne mangi.
asexualna
asexualna
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a teraz polec mi jakies fajne mangi.

A jaką tematykę lubisz? :zabawa:
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A jaką tematykę lubisz?

jestem otwarta na wszelkie propozycje szczerze mowiac, chociaz lubie takie, w ktorych jest duzo krwi, seksu no i moga byc wszelkie stworzenia fantastyczne, chociaz niekoniecznie :P
asexualna
asexualna
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem otwarta na wszelkie propozycje szczerze mowiac, chociaz lubie takie, w ktorych jest duzo krwi, seksu no i moga byc wszelkie stworzenia fantastyczne, chociaz niekoniecznie :P

Myślę mocno. Połączenia krwi, seksu i fantasy, trochę mi się kojarzy z mangami o wampirach :zabawa:.
Wolisz komedie czy dramaty?
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę mocno. Połączenia krwi, seksu i fantasy, trochę mi się kojarzy z mangami o wampirach .

van helsinga czytalam jak cos :P
ale wampiry niekoniecznie, moga byc wiedzmy, wilkolaki czy takie tam.
no ale jak mowie, nie musza, jak jest cos dobre, godnego polecenia to nie musi zawierac fantasy :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Wolisz komedie czy dramaty?

to drugie raczej :)
asexualna
asexualna
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: van helsinga czytalam jak cos :P ale wampiry niekoniecznie, moga byc wiedzmy, wilkolaki czy takie tam. no ale jak mowie, nie musza, jak jest cos dobre, godnego polecenia to nie musi zawierac fantasy :P

Konto usunięte
Konto usunięte: van helsinga czytalam jak cos :P ale wampiry niekoniecznie, moga byc wiedzmy, wilkolaki czy takie tam. no ale jak mowie, nie musza, jak jest cos dobre, godnego polecenia to nie musi zawierac fantasy :P

Dam Ci pare linków, ale wiesz. Gusta są różne.
To jak dla mnie było fajne i polecam :zabawa:
Klasyk w swoim gatunku, nawet w anime dużo krwi było.
A to planuję przeczytać, fajną kreske ma i się spoko zapowiada.
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dam Ci pare linków, ale wiesz. Gusta są różne.

spoko, to wiadomo - dzieki za linki, jutro przejrze dokladniej, bo teraz spac bede juz isc :)
LunaMondschein
LunaMondschein
  7 kwietnia 2011
Undertaker
Undertaker: Danny Wormwood nie jest zwykłym facetem, większość zna go jako Antychrysta, syna Szatana. Ale nie przeszkadza mu to wprowadzeniu normalnego życia. Mieszka w Nowym Jorku wraz ze swoją dziewczyną i gadającym królikiem, który całe dnie buszuje w internecie. Jego najlepszym przyjacielem jest czarnoskóry Jay, który ma uszkodzenie mózgu, większość ludzi zna go jako Jezusa Chrystusa. Ma także francuską kochankę, którą znamy jako Joanna D'Arc. Mimo takiego zakręconego życia jest też właścicielem jednej ze stacji telewizyjnej. Wszystko wydaje się normalne i spokojne w życiu Danny'ego do czasu, gdy niespodziewanie odwiedza go jego tata. Moja ocena 10/10

Muszę to przeczytać :ziober2:

Nie czytuję komiksów. Miałam ochotę na mangę, ale zrezygnowałam.
Paweu
Paweu
  7 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałam ochotę na mangę, ale zrezygnowałam.

no co Ty, spróbuj, manga pyszna, tylko nie mozna jej przesolić.
Paweu
Paweu
  7 kwietnia 2011

ups. to nie ten dział

Babsy
Babsy
  7 kwietnia 2011
Undertaker
Undertaker: American Vampire Chronicles of Wormwood

chyba sie skusze na to jak spotkam:)
z mangi czytalam sailor moon- jakies 11, 12 lat temu:mrgreen:
Undertaker
Undertaker
  7 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam niezły zbiór mang z mojego maniakalnego okresu życi

No no potężny :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Muszę to przeczytać

Mocny jest :D
asexualna
asexualna
  7 kwietnia 2011
Undertaker
Undertaker: No no potężny :D

Zazdrościsz, a ja to kiedyś sprzedam i będę bogacz :zabawa:.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.