NazwaProfilu
NazwaProfilu
  10 października 2012 (pierwszy post)

Czesc

Naszła mnie taka refleksja nt granicy normalności/dobrego smaku w różnego typu filmach.

Jakie filmy waszym zdaniem przekroczyly taką granice? Np nie potrafiliście znieśc jakiegos widoku/danej sceny w filmie bo po prostu na Waszą psychikę było to juz zdecydowanie za wiele?

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  10 października 2012

ReGOREgitated, ściągnąłem przesunąłem suwakiem w 2 przypadkowe miejsca i usunąłem.
Dodam do tego filmy znalezione w sieci pokazujące samobójstwa, znęcanie się nad ludźmi, albo ten filmik gdzie laska w szpilkach chodziła po króliku :X

Strobista
Strobista
  10 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ReGOREgitated,


podbijam. Swoją drogą myslałem ze tylko ja to widziałem:ziober2:
granic w w/w filmie raczej nie ma. Choć gdyby sie czepiać to nie ma watków z zoofilia lub pedofilią ale to juz byloby totalne przegięcie...no i potem to juz jest za duzo dialogów.
btw u mnie ma miano najbardziej chorego gówna jakie czlowiek dotychczas wymyślił...
i zeby sie za to zabrac to serio wskazane jest miec stalowy zolądek...

drugie miejsce ma u mnie Snuff 102
Patty527
Patty527
  13 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie filmy waszym zdaniem przekroczyly taką granice? Np nie potrafiliście znieśc jakiegos widoku/danej sceny w filmie bo po prostu na Waszą psychikę było to juz zdecydowanie za wiele?

Piła. obejrzałam tylko 2 pierwsze części, trzecią tylko zaczęłam i później już nic nie oglądałam. Żadnych części.
Bianka
Bianka
  24 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Piła

nie jest zła jak masz się w kogo wtulić :mrgreen:
LadyDomi
LadyDomi
  24 października 2012

Serbski film. Dla mnie to to przekroczyło wszelkie granice.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  25 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie filmy waszym zdaniem przekroczyly taką granice? Np nie potrafiliście znieśc jakiegos widoku/danej sceny w filmie bo po prostu na Waszą psychikę było to juz zdecydowanie za wiele?


Nie potrafię sobie teraz takiej przypomnieć, więc pewnie nic mnie nie zniesmaczyło aż tak bardzo.

Pewnie dlatego, że omijam filmy gore i snuff. Nie chcę oglądać scen tortur, mordów, gwałtów, w moim odczuciu oglądanie takiego czegoś nie jest normalne ;D.
Chociaż Piły wszystkie widziałam, ale chyba nie mozna ich zaliczyć do ww. gatunków, nie wiem, nie znam się na tym. W każdym razie były tam jakieś obrzydliwe sceny, jednak moja pamięć ich nie utrwaliła, nie śniły mi się potem po nocach, czyli okej.

Nie lubię również scen, gdzie męczone są zwierzęta, pamiętam w sumie jedną z Efektu Motyla, już szczegóły się zatarły, ale coś tam z psem było.
Albo Eden Lake, wiele słyszalam o tym filmie, i w koncu postanowiłam go zobaczyć, nie czytałam wczesniej opisu, zatrzymałam się gdzieś na 45 minucie, na scenie w lesie, gdzie ten facet został zlapany przez bandę dzieciakow, i zapytałam się znajomemu czy dalej będzie gorzej, powiedział, że nie mam oglądać, więc przestałam.

I ogolnie uważam, że nie powinni kręcić filmów, w których znęcanie się jakiekolwiek dominuje, i jest głównym motywem. I może tak jak dorosły człowiek przejdzie obojetnie koło takiej produkcji, tak młody chętnie w internecie obejrzy, i nie wierzę, że się na nim to jakoś nie odbije. Potem chodzi po ulicach taka znieczulona chołota, która uważa ze zabicie kota, albo skatowanie kolegi jest calkiem wporzadku, jesu.
:ziober2:
dont0say0anything
dont0say0anything
  25 października 2012

Slaugtered vomit dolls, facet rzyga sobie do kubka i z powrotem to pije

Strobista
Strobista
  25 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Slaugtered vomit dolls, facet rzyga sobie do kubka i z powrotem to pije


do kubka powiadasz? to nic. w Sacrifice rzyga do czaszki laski ktorej przed chwilą odciał łeb:) no i rowniez delektuje sie piciem tego:P
Strobista
Strobista
  25 października 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Nie lubię również scen, gdzie męczone są zwierzęta,


to nie ogladaj w takim razie 'Seed'- bo przy nim ja nawet wymiekłem jak na początku meczyli zwierzaki. potem to juz mniej "ciekawych" scen
dont0say0anything
dont0say0anything
  25 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: do kubka powiadasz? to nic. w Sacrifice rzyga do czaszki laski ktorej przed chwilą odciał łeb:) no i rowniez delektuje sie piciem tego:P

No ale on to robi przez jakieś 10 minut, nie żeby mnie to obrzydzało, tyle że ni chu.a to pasowało do treści tego "filmu", moim zdaniem przekroczył granicę nie obrzydliwości, tylko bezsensu, takiego dupnego filmu nie widziałam i chyba nigdy nie zobaczę bo się go nie da stworzyc ;p
Strobista
Strobista
  25 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No ale on to robi przez jakieś 10 minut, nie żeby mnie to obrzydzało, tyle że ni chu.a to pasowało do treści tego "filmu", moim zdaniem przekroczył granicę nie obrzydliwości, tylko bezsensu, takiego dupnego filmu nie widziałam i chyba nigdy nie zobaczę bo się go nie da stworzyc ;p


bo chyba sacrifice jak i vomit dolls nie maja zadnej fabuły poza zarzyganiem monitora:D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  26 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie ogladaj w takim razie 'Seed'- bo przy nim ja nawet wymiekłem jak na początku meczyli zwierzaki. potem to juz mniej "ciekawych" scen


Nie mam zamiaru nawet :).
Omijam szerokim łukiem rzeczy, po których spać bym nie mogła w nocy.

Kurdę, fajny temat, a tak mało osób tutaj pisze.
:ziober2:
Strobista
Strobista
  26 października 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Nie mam zamiaru nawet :). Omijam szerokim łukiem rzeczy, po których spać bym nie mogła w nocy.


po Sacrifice nie da sie tylko jeść:] zasnąc daje rade:D
dont0say0anything
dont0say0anything
  26 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: bo chyba sacrifice jak i vomit dolls nie maja zadnej fabuły poza zarzyganiem monitora:D

Laleczki mają podobno, na filmwebie odnaleźli chyba ukryty sens, którego ja niestety nie dostrzegłam
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.