mysza662
mysza662
  26 października 2011 (pierwszy post)

Poszukuję dobrego horroru.
Oby nie było w nim za dużo krwawych rzeczy, bo takie filmy zazwyczaj są ochydne, a nie straszne.
Ciekawa fabuła, akcja ... i oby był mega straszny.
Piszcie swoje propozycje oraz przy okazji uzasadnijcie dlaczego polecacie dany film ;)
Pozdrawiam! ;D

Kalidiuszka
Kalidiuszka
  27 października 2011

np.
Don't Be Afraid of the Dark

Konto usunięte
Konto usunięte: przy okazji uzasadnijcie dlaczego polecacie dany film ;)

przy okazji mi sie nie chce

Konto usunięte
Konto usunięte: Oby nie było w nim za dużo krwawych rzeczy

Martwica Mozgu :lol:
Gothiclady
Gothiclady
  27 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Oby nie było w nim za dużo krwawych rzeczy,


no to Snuff 102 i Mord w Kawałkach :zabawa:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawa fabuła, akcja ... i oby był mega straszny.


jak nie chcesz horroru z flakami i hektolitrami krwi to pooglądaj sobie takie o duchach und nawiedzonych domach.
222slodki222
222slodki222
  27 października 2011

13 duchów

Makmar
Makmar
  28 października 2011

"Kiedy dzwoni nieznajomy" - film wymiata.
Spodoba Ci się na 100 % :D

mysza662
mysza662
  28 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 13 duchów

Aa ogladalam.. dobre mega straszne:D
xfikumiku
xfikumiku
  31 października 2011

odnośnie któregoś z postów - " Nie bój się ciemności " to nudny film.. Polecam Paranormal Activity 3 - film ma jedną wadę - strasznie zaczyna być i jest nawet bardzo dopiero w połowie filmu.

LuznyGosc
LuznyGosc
  31 października 2011

Pluję na Twój grób ;]

Kalida
Kalida
  31 października 2011
LuznyGosc
LuznyGosc: Pluję na Twój grób

eee
jeden z tych ktore sie oglada i zapomina
Kalida
Kalida
  31 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Polecam Paranormal Activity 3

slaby,nudny i przewidywalny

Konto usunięte
Konto usunięte: film ma jedną wadę - strasznie zaczyna być i jest nawet bardzo dopiero w połowie filmu.

noo :lol:
explorator666
explorator666
  1 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Oby nie było w nim za dużo krwawych rzeczy, bo takie filmy zazwyczaj są ochydne, a nie straszne. Ciekawa fabuła, akcja ... i oby był mega straszny.

The Ring
oraz prawie wszystkie pochodzenia japońskiego. Tam to potrafią zrobic chore gówno !!:D
Gothiclady
Gothiclady
  2 listopada 2011
LuznyGosc
LuznyGosc: Pluję na Twój grób


nuda. jedynie końcówka dobra :D

Konto usunięte
Konto usunięte: The Ring oraz prawie wszystkie pochodzenia japońskiego. Tam to potrafią zrobic chore gówno !!:D


azjatycie filmy są tak nudne że masakra. jeśli chodzi o 'chore gówno' to tylko i wyłącznie GROTESQUE. jeden dobry azjatycki widziałam: I SAW THE DEVIL

http://www.filmweb.pl/news/%22I+Saw+The+Devil%22+zabroniony+w+Korei.+Zobacz+zwiastun-63768
ogarniamtemat
Posty: 347 (po ~145 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
ogarniamtemat
  3 listopada 2011
Gothiclady
Gothiclady: eden dobry azjatycki widziałam: I SAW THE DEVIL


Zgadzam się co do tego w 100% ale nie sądzę, że azjatyckie kino jest nudne. Patrząc na szmiry (jeśli mówimy o horrorach) jakie wypuszcza się obecnie to azjatyckie kino grozy nie ma sobie równych.

?

Gothiclady
Gothiclady
  3 listopada 2011
ogarniamtemat
ogarniamtemat: ale nie sądzę, że azjatyckie kino jest nudne. Patrząc na szmiry (jeśli mówimy o horrorach) jakie wypuszcza się obecnie to azjatyckie kino grozy nie ma sobie równych.


to jest moja opinia. nudzi mnie niesamowicie. jakis czas temu zassałam horror, który zwał się Trumna. nie wiedziałam, że azjatycki no ale zaczęłam oglądac. wyłaczyłam po 15tu minutach bo zaczęłam się gubić w bohaterach, którzy wyglądali identycznie :Crylol:

btw. jakie sa wg. Ciebie dobre horrory azjatyckie? :>

aaa jest jeden genialny azjatycki film: Dom Latających Sztyletów :zakochany:
Fujin
Fujin
  6 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawa fabuła, akcja ... i oby był mega straszny. Piszcie swoje propozycje oraz przy okazji uzasadnijcie dlaczego polecacie dany film ;) Pozdrawiam! ;D


klasyka: Hellraisery, Koszmary z Ulicy Wiązów, no i nie zabraknie także Halloweenów
Dobre filmy dla wrażliwszych duszyczek: Cierń (2008), wszystkie Ringi, Klątwy i innego typu japońskie "dzieła"
Filmy, które przebiły moją znieczulicę niedawno: Naznaczony (Insidious [jakoś tak])
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.