Patrishia
Patrishia
  21 września 2011 (pierwszy post)
ZASADY GRY

1.
Osoba, która zadaję zagadkę umieszcza kadr z wybranego przez siebie filmu.
Na owym kadrze musi znajdować się coś charakterystycznego.
- umieszczenie fragmentu samochodu, lasu etc. nie jest dozwolone.
Aby nie ułatwiać zadania pozostałym osobom, usuwajcie z kadru wszelkie napisy psujące zabawę, przykładowo nazwy wytwórni umieszczane na marginesach, adresy stron etc.
- by zabawa nie zakończyła się na jednym kadrze zalecane jest umieszczanie filmów w miarę dostępnych dla wszystkich, a nie tylko sympatyków kazachskiego kina offowego.
2.
Kto pierwszy odgadnie tytuł poszukiwanego filmu zyskuje prawo do umieszczenia kolejnej zagadki.
- autor zagadki musi potwierdzić odgadnięcie tytułu, dopiero wtedy można zamieścić kolejny kadr (wyjątkiem są sytuacje, w których parę osób zyskało pewność, co do nazwy filmu, a autor zagadki się wylogował).
- jeżeli osoby aktualnie biorące udział w zabawie nie będą wstanie znaleźć odpowiedzi to osoba zadająca zagadkę umieszcza kolejny kadr lub też podpowiedź słowną.
- osoba, która odgadła nazwę filmu, musi zamieścić nową zagadkę w ciągu godziny od uzyskania potwierdzenia co do trafności swojej odpowiedzi.
- w przeciwnym wypadku jej kolejka przepadnie, a zagadkę zada inna osoba
- jeżeli po 24 godzinach nikt nie odgadnie tytułu filmu to autor zyskuje prawo do zadania kolejnej zagadki
3.
- Wszelkie posty niezwiązane z tematem karane będą banem
- Jeśli chcesz przy okazji podzielić się opinią czy porozmawiać rób to tylko
w postach gdzie umieszczasz zagadkę lub odpowiedź.

Powodzenia.


(Autor RexMundi)
JFC
JFC
  12 października 2011

Twoja to Lustra, ale nie jestem pewien czy zgadłaś. :D

Gothiclady
Gothiclady
  12 października 2011
JFC
JFC: Twoja to Lustra, ale nie jestem pewien czy zgadłaś. :D


chyba tylko w tym filmie miała takie włosy :D no kij, zgadłeś soł jeśli ja zgadłam zagadkę Masakry to niech ktoś coś da :D
JFC
JFC
  12 października 2011
Gothiclady
Gothiclady: chyba tylko w tym filmie miała takie włosy :D

Ale mi ona w ogóle nie przypomina Dżenifer. :ninja:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 października 2011
Gothiclady
Gothiclady: HORROBLE BOSSES TO BĘDZIE!


ofkors

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

JFC
JFC
  12 października 2011
ichabod
ichabod
  13 października 2011

Repo Men

ichabod
ichabod
  13 października 2011
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 października 2011

spiderman lolololol a tak naprawde to nie wiem...

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ichabod
ichabod
  13 października 2011
Gothiclady
Gothiclady
  13 października 2011

cholera, żebym jeszcze wiedziała jak aktorzy ze screena się nazywają to może bym coś znalazła :D

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 października 2011
Gothiclady
Gothiclady: cholera, żebym jeszcze wiedziała jak aktorzy ze screena się nazywają to może bym coś znalazła :D


cwaniara :rotfl: a potem zgadywanka jak z Jennifer

dawaj jeszcze jedna zagadke Ichbot

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ichabod
ichabod
  13 października 2011
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 października 2011

chcialam kliknac play i obejrzec :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ichabod
ichabod
  13 października 2011
massacre
massacre: chcialam kliknac play i obejrzec


:rotfl:

Howling: Reborn - oddaję zagadkę, kto pierwszy ten lepszy.
SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  13 października 2011
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.