Yuui
Yuui
  2 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Dobry

Smoki z jakich filmów wg Was były najładniejsze?
Które Wam się w ogóle nie podobały?

Oglądaliście Sucker Punch?
Jak wam się podobał tamtejszy smok?
Do tej pory spotkałam się z wieloma pozytywnymi opiniami o nim, mi się bardzo podobał smoczek, smoczyca już mniej...

ichabod
ichabod
  2 kwietnia 2011
Yuui
Yuui: Smoki z jakich filmów wg Was były najładniejsze?


On:



A tak na serio.
W Reign of Fire smoki fajnie wyglądały, ale były cholernie głupie (w sumie to ludzie w tym filmie także nie grzeszyli inteligencją - mieszkanie w zamkach z setkami okien w świecie opanowanym przez smoki, no litości).
W Dragonheart smok wyglądał świetnie i był cholernie inteligentny - mój ulubiony.
Patrishia
Patrishia
  2 kwietnia 2011

Ten temat jest tak abstrakcyjny i opiewa na niszową pasję, że aż mam wątpliwości, czy jest na serio :D

Jedyne smoki jakie widziałam, to Smoczycę ze Shreka, była całkiem znośna.

Konto usunięte
Konto usunięte: W Dragonheart smok wyglądał świetnie i był cholernie inteligentny - mój ulubiony.


Masz na myśli to? Czy To jest wg Ciebie ładne?:ziober2:
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  2 kwietnia 2011
Patrishia
Patrishia: Masz na myśli to? Czy To jest wg Ciebie ładne?

Mnie się podoba :rotfl:

Yuui
Yuui: Smoki z jakich filmów wg Was były najładniejsze?

Nie widziałam zbyt wiele filmów ze smokami ... no może NIEKOŃCZĄCA SIĘ OPOWIEŚĆ tam był taki siwy smok. I całkiemm przyjemny :D
Patrishia
Patrishia
  2 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie się podoba

Phi, oboje macie spaczony gust. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: no może NIEKOŃCZĄCA SIĘ OPOWIEŚĆ tam był taki siwy smok. I całkiemm przyjemny :D

:wtf: Mówisz o tym Włochatym, olbrzymim, pso-niedźwiedzio-dumbo? Dobra, nie rozmawiam z Tobą Ala.
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  2 kwietnia 2011
Patrishia
Patrishia: Mówisz o tym Włochatym, olbrzymim, pso-niedźwiedzio-dumbo? Dobra, nie rozmawiam z Tobą Ala.

AHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAH :Crylol::Crylol;
Przecież ten dumbo to był wielki, cholerny smok !!!
Tylko takiego kojarzę:rotfl:
Patrishia
Patrishia
  2 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: AHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAH :Crylol; Przecież ten dumbo to był wielki, cholerny smok !!! Tylko takiego kojarzę

No był, był, ale był okropny :-D
Ale dobra, skoro jestem taka mądra, to poszukam ładnego smoka :-D
Yuui
Yuui
  2 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W Reign of Fire smoki fajnie wyglądały

Momentami przypominają mi anakondę z Anakondy tej z J.Lo

Konto usunięte
Konto usunięte: On:

Jest uroczy ;DD

Patrishia
Patrishia: Ten temat jest tak abstrakcyjny i opiewa na niszową pasję, że aż mam wątpliwości, czy jest na serio :D

Jest na serio ;)
Uważam ze smoki są genialne ale niestety nie poświęca im się za wiele uwagi...
I miałam dopisać do tematu jeszcze parę pytań ale niechcący kliknęłam 'dodaj' więc wygląda to jak wygląda...

Patrishia
Patrishia: moczycę ze Shreka

Ze szminką na ustach była śliczna. Ale jej dzieci były ładniejsze, mimo że do smoków je można zaliczyć tylko w połowie.

Konto usunięte
Konto usunięte: NIEKOŃCZĄCA SIĘ OPOWIEŚĆ tam był taki siwy smok. I całkiemm przyjemny :D

To to był smok? XD
Wyglądał jak pies... nic specjalnego ;)
Yuui
Yuui
  2 kwietnia 2011

W którejśtam części Pottera były smoki. Rogogony jakieś. Też były niczego sobie...

Patrishia
Patrishia
  2 kwietnia 2011
Yuui
Yuui: Jest na serio ;) Uważam ze smoki są genialne ale niestety nie poświęca im się za wiele uwagi... I miałam dopisać do tematu jeszcze parę pytań ale niechcący kliknęłam 'dodaj' więc wygląda to jak wygląda...

Uśmiechnęłam się. Zawiało mi taką subtelnością. Wybacz więc moje zwątpienie :)
No akurat nigdy jakoś mojego zainteresowania szczególnie nie budziły, więc jak widzisz niewiele mam do powiedzenia, chociaż z pewnością się ich nieco przewinęło.

Yuui
Yuui: Ze szminką na ustach była śliczna. Ale jej dzieci były ładniejsze, mimo że do smoków je można zaliczyć tylko w połowie.

Takie doublesomething troche :ziober2: Smokoosiołki były urocze, ale małe kotki też każdemu się podobają, a strach pomyśleć jak te stworzy będą wyglądały jak dorosną :D

Yuui
Yuui: W którejśtam części Pottera były smoki. Rogogony jakieś. Też były niczego sobie...

Chyba to się inaczej nazywało. Wiem, że Hagrid miał smoka i że w turnieju jakimś były.
Coś dużo tych smoków mi się właśnie z Hagridem kojarzy.
Yuui
Yuui
  2 kwietnia 2011
Patrishia
Patrishia: Wiem, że Hagrid miał smoka

O tak, gotował smocze jajko i się wykluło było taaaakie urocze ;D

JAk był ten turniej magiczny to Hagrid się opiekował smokami właśnie... trzymał je w lesie gdzie chodził na randki z tą wielką babą jeśli dobrze pamiętam
Patrishia
Patrishia: a strach pomyśleć jak te stworzy będą wyglądały jak dorosną :D

dokładnie ;D

ale chyba twórcy shreka nie posuną się aż tak daleko z kolejnymi częściami , żeby zobaczyć jak dzieci osła będą wyglądały jak dorosną... oby!

Patrishia
Patrishia: ale małe kotki też każdemu się podobają

duże też ;p
Patrishia
Patrishia
  2 kwietnia 2011
Yuui
Yuui: O tak, gotował smocze jajko i się wykluło było taaaakie urocze ;D JAk był ten turniej magiczny to Hagrid się opiekował smokami właśnie... trzymał je w lesie gdzie chodził na randki z tą wielką babą jeśli dobrze pamiętam

Kurcze, nie pamiętam tego momentu :D

W lesie? W lesie miał tego nielegalnego smoka czy coś, albo coś pomyliłam, ale to chyba zeżarło tę Umbridge. Ale mieszam chyba. A na turniej trzymał koło swojej tej chatki, Harry gdzieś tam chował dupsko za jakimś drewnem/sianem/czymś przed płomieniami jak coś wykradał. Ojej, pomieszało mi się.

Czekam na drugą część filmu :D

Yuui
Yuui: dokładnie ;D ale chyba twórcy shreka nie posuną się aż tak daleko z kolejnymi częściami , żeby zobaczyć jak dzieci osła będą wyglądały jak dorosną... oby!

Sugerujesz kolejną modę na sukces jak w przypadku Piły?:D
Wszystko sie przejada. Rowling dobrze zrobiła, że skończyła opowieść. Choć podobno może kiedyś tam ma coś dopisać, ale to już bez sensu trochę, bo (moja wspaniała koleżanka zdradziła mi koniec HP, a nie czytałam :c) skoro kończy się już ich etap, to już nie będzie miało tego klimatu.

Yuui
Yuui: duże też ;p

Ale już nie każdemu (:
Yuui
Yuui
  2 kwietnia 2011
Patrishia
Patrishia: W lesie? W lesie miał tego nielegalnego smoka czy coś, albo coś pomyliłam, ale to chyba zeżarło tę Umbridge. Ale mieszam chyba. A na turniej trzymał koło swojej tej chatki, Harry gdzieś tam chował dupsko za jakimś drewnem/sianem/czymś przed płomieniami jak coś wykradał. Ojej, pomieszało mi się.

W lesie trzymał swojego wielkiego brata i pająka, tą Ropuchę z ministerstwa porwały centaury i tak pomieszało Ci się ;D
Wykradał coś i się chował? To mi się kojarzy z momentem gdy Hermiona bawiła się tym zmieniaczem czasu czy coś i ratowali siebie z przeszłości to wtedy się chowali za dyniami pod chatką hagrida...
Właśnie mi uświadomiłaś, że dawno nie czytałam Pottera :woot:

Patrishia
Patrishia: Sugerujesz kolejną modę na sukces jak w przypadku Piły?:D

No właśnie nie chciałabym ;p
Shrek powinien skończyć się w trzeciej części ta najnowsza nie jest tak fajna...
tak jak z Małyszem... trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, nie?

Patrishia
Patrishia: Rowling dobrze zrobiła, że skończyła opowieść.

jw ;D

Patrishia
Patrishia: Ale już nie każdemu (:

większości xd
Patrishia
Patrishia
  2 kwietnia 2011
Yuui
Yuui: W lesie trzymał swojego wielkiego brata i pająka, tą Ropuchę z ministerstwa porwały centaury i tak pomieszało Ci się ;D Wykradał coś i się chował? To mi się kojarzy z momentem gdy Hermiona bawiła się tym zmieniaczem czasu czy coś i ratowali siebie z przeszłości to wtedy się chowali za dyniami pod chatką hagrida... Właśnie mi uświadomiłaś, że dawno nie czytałam Pottera

No kurde. To chodziło o jakiś klucz i jakiś smok tego pilnował, to było przy chatce Hagrida :ninja:
A z tym wielkim bratem fakt, już pamiętam :D

Yuui
Yuui: No właśnie nie chciałabym ;p Shrek powinien skończyć się w trzeciej części ta najnowsza nie jest tak fajna... tak jak z Małyszem... trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, nie?

Szczerze, to czwarta część jest bardzo ciekawa. To trzecia mi się mniej podobała. Czwarta jednak w ogóle nie nadaje się dla dzieci, bo one nie zrozumieją głębi przekazu. Tam był pokazany piękny przekaz. Shrek miał już dość dotychczasowego życia, Fiony, tęsknił za swoją "normalnością" ale dostrzegł wartość tego co miał, dopiero jak stracił, więc zanim zrobimy krok do przodu, powinniśmy przemyśleć dokładnie, czy tego naprawdę chcemy. Myślenie przyszłościowe. To zbyt rozwinięte na dziecięcy umysł. A w kinie w którym byłam, 3/4 to były te cholerne stękające bachory. A ja nawet nie mogłam się wzruszyć :D
Małysz to jakaś dziwna skomplikowana postać. Nie jestem dokładnie na bieżąco, ale chodzą ploty o jego karierze politycznej?:D

Yuui
Yuui: większości xd

Dobrze wiesz, jak wielu jest przeciwników kotów.
reiu
Posty: 1449 (po ~301 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
reiu
  3 kwietnia 2011

Z tego co mi przyszło do głowy to poza tymi wymienionymi kojarzę jeszcze takie smoki :P

smok z anime Spirited Away


Mushu pewnie kojarzycie :P (bajka Mulan)


w filmie Beowulf również pojawił się smok


jak i w filmie Eragon


Konto usunięte
Konto usunięte: W Dragonheart smok wyglądał świetnie i był cholernie inteligentny - mój ulubiony.

smok rewelacyjny, zwłaszcza, że wokal podkładał Sean Connery :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.