RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 września 2010 (pierwszy post)
Witam
Z lekkim opóźnieniem ale lepiej późno niż wcale zakładam temat o Trzeciej już edycji Show MAM TALENT



MAM TALENT
edycja trzecia

Tak jak w poprzednich edycjach, tak i teraz nie zabrakło talentów bardzo dziwnych, oryginalnych i nietypowych.
Jury ( Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Kuba Wojewódzki)
i widownia oglądali więc pokazy ognia, gry na przeróżnych rzeczach (niekoniecznie instrumentach muzycznych), akrobatyki i innych.
Obok tego zaprezentowali się także świetni wokaliści i tancerze.
Pojawiło się wiele prawdziwych talentów, które wzruszały do łez.
Byli też dziwacy, powodujący swoimi występami wybuchy śmiechu publiczności.
Kilka razy zdarzyły się owacje na stojąco, będące hołdem publiczności dla tych, którzy zawładnęli ich sercami.

=====

Pytania ogólne

- Czy tym razem większymi gwiazdami będą wykonawcy czy jury z prowadzącymi ?
- Kogo w tym jury byś wymieniła/ wymienił i dlaczego
- Czy "wygłupienie" się na oczach telewidzów to szczyt ambicji ludzi czy tylko chęć zaistnienia w TV ?
- Które występy wam się podobały, a kto zirytował po całości ?

=====

Temat jest poświęcony całemu programowi a nie pojedynczym odcinkom
tak więc wszelkie pytania i opinie proszę umieszczać tu i nie tworzyć nowych tematów

=====

UWAGA
Jeśli Twoja opinia na temat tego programu jest negatywna
wyraź ją w kulturalny sposób a najlepiej także uargumentuj ją.
Uszanuj także osoby które lubią tego typu programy
oraz uczestników którzy w tym programie wystąpili

w przeciwnym razie
:ban:

====

Pozdrawiam
Zapraszam do dyskusji
...Ignorance is bliss...
LovelyDangerouS
LovelyDangerouS
  28 września 2010

Moim zdaniem ten program jest trochę bezsensu, boo Ci co w nim występują i tak nie stają się bogaci i sławni, tylko wracają do swojego normalnego życia, a chyba nie to chodziło. bynajmniej.. przypadkowo większą sławę zdobywają oczywiście jury.. co może nie jest dziwne, bo w końcu to oni występują w kaaażdym odcinku, ale chyba też nie to było celem programu..

Kalida
Kalida
  28 września 2010

od czasu do czasu łobejrzem to :ziober2:
przyjemny programik
potrafie wybekać dni tygodnia nadaje sie do programu ?
tylko piszcie szczerze :lol:

LovelyDangerouS
LovelyDangerouS
  28 września 2010
Kalida
Kalida: potrafie wybekać dni tygodnia nadaje sie do programu ?

spróbuj jeszcze nauczuć się miesięcy, moze pór roku.. to się nadasz, a jak wybekasz odpowiedz na pytanie, która jest godzina to juz hoho :D
Kalida
Kalida
  28 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: spróbuj jeszcze nauczuć się miesięcy, moze pór roku.. to się nadasz, a jak wybekasz odpowiedz na pytanie, która jest godzina to juz hoho :D

:lol: zobacze co da sie zrobic
ale potrzebuje sponsora
wiesz ile cocacoli bede misiala kupic ?
:szok:
Ilya
Ilya
  28 września 2010
RexMundi
RexMundi: - Kogo w tym jury byś wymieniła/ wymienił i dlaczego

W sumie teraz już nikogo - wcześniej przeszkadzała mi p. Foremniak.

RexMundi
RexMundi: - Czy "wygłupienie" się na oczach telewidzów to szczyt ambicji ludzi czy tylko chęć zaistnienia w TV ?

Parcie na szkło i tyle

RexMundi
RexMundi: Które występy wam się podobały, a kto zirytował po całości ?

Podobał mi się ten niewidomy chłopak, który grał na fortepianie i śpiewał. Podobał mi się facet, który sparodiował Cher. Zirytował gość od bigosu i laska recytująca swoje wiersze.
Soiko
Soiko
  28 września 2010
RexMundi
RexMundi: - Czy tym razem większymi gwiazdami będą wykonawcy czy jury z prowadzącymi ?

A jury są w ogóle brani pod uwagę? Program nie jest dla nich, o nich itp. ja tam na nich uwagi nie zwracam, chyba że na wypowiedzi Kuby :zakochany:

RexMundi
RexMundi: - Kogo w tym jury byś wymieniła/ wymienił i dlaczego

Gosiaczka, za flegmatyczne wypowiedzi.

RexMundi
RexMundi: - Czy "wygłupienie" się na oczach telewidzów to szczyt ambicji ludzi czy tylko chęć zaistnienia w TV ?

Niejednokrotnie takim ludziom udało się zajść wysoko. nie uważam tego, ze głupotę.

RexMundi
RexMundi: - Które występy wam się podobały, a kto zirytował po całości ?

Kurcze nie oglądałam w tą sobotę, ale podobało mi się ten koleś od butelek- magik czy coś tam :D
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: , boo Ci co w nim występują i tak nie stają się bogaci i sławni, tylko wracają do swojego normalnego życia,

może taki ich wybór
po za tym program jest też promocją oraz otworzył większe możliwości dla niektórych uczestników np. AudioFeel
pomijając fakt że często największą uwagę przyciągają występy dzieciaków ( więc nie ma co zaraz liczyć na to że 10 letnie dziewczyna wyda album i zdobędzie złota płytę ) albo wykonawcy z dziedzin mnie medialnych ( cyrkowcy , grajek na harmonii, jakiś kukiełkowy kabareciarz itd. ) - więc też może o nich nie słyszysz bo w sumie nie interesuje Cię tego rodzaju show ( a w tym czasie np. Wyrostek daje w Stanach koncert na 50 tyś słychaczy :ninja:)

Kalida
Kalida: potrafie wybekać dni tygodnia nadaje sie do programu ? tylko piszcie szczerze

słabo
chyba że od tyłu

Ilya
Ilya: wcześniej przeszkadzała mi p. Foremniak.

a mi nadal przeszkadza
albo jest tak kiepską aktorką albo tak głupią w realu babką :D

Ilya
Ilya: Podobał mi się ten niewidomy chłopak, który grał na fortepianie i śpiewał.

hmm nie widziałem
chyba ze piszesz o tym blondasku co śpiewał Eltona - to on nie był niewidomy

Konto usunięte
Konto usunięte: Gosiaczka, za flegmatyczne wypowiedzi.

trzy czerwone X dla tej pani :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Niejednokrotnie takim ludziom udało się zajść wysoko. nie uważam tego, ze głupotę.

ale chodzi mi o tych co tylko myślą że posiadają jakiś talent i recytują swoje wiersze o walizkach na dworcu

Konto usunięte
Konto usunięte: ale podobało mi się ten koleś od butelek

dobry był :tak:
myślałem że po prostu robi głupią sztuczkę że znika i nie ma - bo na początku tak to zainscenizował - gdy nagle wyskoczył z tymi kolejnymi butelkami i szok .. pozytywnie mnie zaskoczył - no ale taka ma być "magia"
...Ignorance is bliss...
Soiko
Soiko
  29 września 2010
RexMundi
RexMundi: trzy czerwone X dla tej pani

Czasem mam wrażanie, że ściemnia na miejscu, by wypowiedzieć się o kimś w taki sposób aby ktoś nic jej nie zarzucił. Zero obiektywizmu w niej.

RexMundi
RexMundi: ale chodzi mi o tych co tylko myślą że posiadają jakiś talent i recytują swoje wiersze o walizkach na dworcu

to jednak lekka przesada, ale pokazani zostali tak? to chyba coś znaczy.

RexMundi
RexMundi: dobry był myślałem że po prostu robi głupią sztuczkę że znika i nie ma - bo na początku tak to zainscenizował - gdy nagle wyskoczył z tymi kolejnymi butelkami i szok .. pozytywnie mnie zaskoczył - no ale taka ma być "magia"

Ja myślałam, że wpadkę zaliczył jak podniósł pudełko a tam butelka :D nawet Kuba był w szoku :mrgreen: aaaa i jeszcze ten chłopczyk od breakdance :zakochany:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasem mam wrażanie, że ściemnia na miejscu, by wypowiedzieć się o kimś w taki sposób aby ktoś nic jej nie zarzucił. Zero obiektywizmu w niej.

i jeszcze ta jej ekspresja z jaka wypowiada poszczególne zdania

Konto usunięte
Konto usunięte: to jednak lekka przesada, ale pokazani zostali tak? to chyba coś znaczy.

bo to program rozrywkowy - z czegoś trzeba się pośmiać

Konto usunięte
Konto usunięte: aaaa i jeszcze ten chłopczyk od breakdance

SIEMAAA :lol:

lepszy od Akaia - 10 latek co wygrał Got to Dance
...Ignorance is bliss...
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  29 września 2010
RexMundi
RexMundi: Kogo w tym jury byś wymieniła/ wymienił i dlaczego

kubę wojewódzkiego za jego cięte zdania do występów uczestników.

RexMundi
RexMundi: - Czy tym razem większymi gwiazdami będą wykonawcy czy jury z prowadzącymi ?

na pewno jury z prowadzącymi,wystarczy to co marcin wyprawiał na kiblu na scenie.

RexMundi
RexMundi: Czy "wygłupienie" się na oczach telewidzów to szczyt ambicji ludzi czy tylko chęć zaistnienia w TV ?


powiem inaczej mają swoje pięć minut sławy:)

RexMundi
RexMundi: Które występy wam się podobały, a kto zirytował po całości ?

dużo ich było ,ale najbardziej utkwiła mi ta dziewczynka magda welc:)
na niesamowity i cudowny głos:)
Soiko
Soiko
  29 września 2010
RexMundi
RexMundi: i jeszcze ta jej ekspresja z jaka wypowiada poszczególne zdania

Przypomina mi się dowcip:
Tato, jak funkcjonuje mózg?
- Daj mi święty spokój, mam teraz w głowie co innego!
Czasem właśnie Gosiaczek tak ma :mrgreen:

RexMundi
RexMundi: bo to program rozrywkowy - z czegoś trzeba się pośmiać

a z czego społeczeństwo się najbardziej smieje? z głupoty własnie.

RexMundi
RexMundi: SIEMAAA lepszy od Akaia - 10 latek co wygrał Got to Dance

że ten mały był lepszy? nie znam Akaia ' ;p
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Przypomina mi się dowcip: Tato, jak funkcjonuje mózg? - Daj mi święty spokój, mam teraz w głowie co innego! Czasem właśnie Gosiaczek tak ma

głupia jest i tyle

Konto usunięte
Konto usunięte: że ten mały był lepszy? nie znam Akaia ' ;p

nasz lepszy
...Ignorance is bliss...
Ilya
Ilya
  29 września 2010
RexMundi
RexMundi: hmm nie widziałem Chyba ze piszesz o tym blondasku co śpiewał Eltona - to on nie był niewidomy

Gość był w pierwszym odcinku. Nazywa się PAWEŁ EJZENBERG, jest niewidomy i śpiewał Eltona.
Soiko
Soiko
  29 września 2010
RexMundi
RexMundi: głupia jest i tyle

ludzie ciągle mylą ją z dr Zosią :crylol:

RexMundi
RexMundi: nasz lepszy

musiałabym zobaczyć tego 2.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.