Maizter
Maizter
  18 września 2010 (pierwszy post)

Nie wiem czy znacie tego gościa zasłynął w japoni ostatnio montując latające diabły i robiąc sok z jakiejś odmiany pająków (nie z rzuka hehe) na potencie. Któryś moderator powiedzial mi że to chyba fantastyka więc piszę na tym forum o nim. Gościu jest wszech mocny i go tak streszcze trochę
Takashi Fukuda (jap. 原敬, Takashi Fukuda?, ur. 11 września 1958 roku, - japoński mag, szaman i twórca Mangi. Po ukończeniu uczelni medycznej w Sapporo zajął się mieszaniem genotypów małp, nietoperzy i malgaskich lemurów. Był pierwszą osobą w historii, która stworzyła "hiratesunoo-tara" (jap. 原敬), który po dziś dzień wykorzystują sportowcy po wysiłku. Jego hasło brzmi "hoji-yinō" (jap. 原敬), co potocznie oznacza tajemniczą moc odbywania wielu stosunków pod rząd.

Na discowery mówili że gościu chipnotyzuje zwierzeta swojim pytonem, potrafi zaszablonować człowieka, jest mistrzem hipnotyzacji. Podpisałą z nim umowe jakaąś znana wielka firma, która na podstawie jego planów robi helikoptery. Jest też szamanem i japońskim lekarzem, ponoć szkolił się w Papui Nowej Gwinie gdzie opracował tajemnicze soki z pająków węży rzuków i innych robaków. W japoni otworzył własną szkołę ale do niej można trafić tylko gdy ma się japonskich rodziców i ukończoną akademie medyczną. Tworzył też mange. Słyszeliście o nim??

TrupiaCzacha
TrupiaCzacha
  18 września 2010

Słyszałem o Tym Fancie,nawet nie pamietam sakd byc moze jakis koles mi mowil.Poczatkowo w to niedowierzalem ale dosc przypadkowo wlaczylem Discovery(przypadkowo bo takich syfow nie ogladam) a tu akurat byl ten Fukuda i opowiadali o nim.Jak dla mnie nieprawdopodobne.Tylko jak on majstrowal te latajace diably,nie czaje???Jakis japonski egzorcysta mu w tym pomagal czy co?Slyszalem ze je gdzies zamykali i dezynfekowali,dobrze kojarze??

Aivalar
Aivalar
  18 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: (nie z rzuka hehe)

Żuka!

Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszeliście o nim??

Nie, nie słyszałam ,bo takie rzeczy mnie naprawdę nie ciekawią. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.