nastka501
nastka501
  1 września 2010 (pierwszy post)

18 września na Disney Channel premiera drugiej części Camp Rock. Zapowiada się ciekawie:Po drugiej stronie jeziora powstał konkurencyjny obóz CampStar, którego najpopularniejszy wokalista wyzywa CampRock na muzyczny pojedynek. Wątek miłosny tym razem został oparty na historii Romeo i Julii, tzn. chłopak z CampRock zakochuje się w dziewczynie z CampStar. Co o tym myślicie?

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co o tym myślicie?

nie lubię tego rodzaju filmów - wyjątkiem jest Hanna Montana :ninja:
...Ignorance is bliss...
newwaver
newwaver
  2 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co o tym myślicie?

nie mogę znieść tych wszystkich disney dzieciaków.
fabuła w tych filmach jest mdła, a poczucie humoru prostackie.
WhisperOfHope
WhisperOfHope
  3 września 2010

[piewsza czesc byla spoko. :ziober2: czekamy na drugą

[color=white]Jest to historia o nastoletniej dziewczynie o imieniu Mitchie, która desperacko pragnie spędzić wakacje na prestiżowym obozie rockowym, ale może to zrobić jedynie pod warunkiem, że będzie pomagać swojej mamie, która zatrudniła się jako kucharka na w/w obozie. Kiedy podczas obozu Mitchie próbuje w samotności swoich umiejętności w śpiewaniu słucha - ale nie widzi jej - nastoletni gwiazdor muzyki pop Shane i postanawia dowiedzieć się kto kryje się za tym pięknym głosem. Jednocześnie Mitchie, chcąc zaprzyjaźnić się z "królową obozu" Tess Tyler okłamuje wszystkich, że jej mama jest prezenterką programu "Hity i Newsy" w Chinach. Jednak Tess nie jest prawdziwą przyjaciółką Mitchie - wykorzystuje ją, a kiedy odkrywa, że główna bohaterka ma piękny głos, spycha ją na dalszy plan, każąc jej śpiewać w chórkach.

innocent0kiss
innocent0kiss
  3 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ątek miłosny tym razem został oparty na historii Romeo i Julii

Jak większość tych filmów. :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co o tym myślicie?

Jakoś nie specjalnie czekam żeby go zobaczyć.
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co o tym myślicie?

nie napisze, bo dostane bana.
powiem tylko tyle: badziew jakich malo.
nastka501
nastka501
  7 września 2010

A ja uwielbiam filmy disneya zwłaszcza Camp Rock. Nie mogę sie doczekać drugiej części. Na pewno ją obejrzę.

paulus2303
paulus2303
  7 września 2010

JA też uwielbiam filmy disneya a Camp Rock 2 na 100% będę oglądała :)

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  8 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:

Czy tylko ja mam wrażenie że to jedna i ta sama osoba?
julCiak69
julCiak69
  8 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co o tym myślicie?
jakaś beznadzieja.
ale skoro oparte na historii "Romea i Julii", czyli ta dwójka będzie kaput? :lol:
jestem przeciwniczką takich dupereli. mogliby w ogóle pozbyć się tego rodzaju filmów, bo nic nie wnoszą. :ziew:
paulus2303
paulus2303
  8 września 2010

Dla mnie fajny jest Camp Rock to już zależy od gustu. Już tylko kilka dni do premiery drugiej części :)

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  8 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to już zależy od gustu.

Lub od jego totalnego braku...
WhisperOfHope
WhisperOfHope
  9 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Lub od jego totalnego braku...

wypraszam sobie :pavarotti:; śmieszny film!:ziober2:
paulus2303
paulus2303
  13 września 2010

Już zostało tylko 5 dni do premiery :) Będzie ciekawie Axel stworzył Camp Star, żeby zniszczyć Browna, który przed laty wyrzucił go z zespołu. Camp Star zaprasza Camp Rock na ognisko rozpoczęcia obozów, gdzie odbiera Camp Star kilku obozowiczów i prawie wszystkich pracowników.

julCiak69
julCiak69
  13 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Już zostało tylko 5 dni do premiery :) Będzie ciekawie Axel stworzył Camp Star, żeby zniszczyć Browna, który przed laty wyrzucił go z zespołu. Camp Star zaprasza Camp Rock na ognisko rozpoczęcia obozów, gdzie odbiera Camp Star kilku obozowiczów i prawie wszystkich pracowników.
a po co to opisujesz?
kto chce to pójdzie i dowie się fabuły, kto nie chce ten nie będzie tego czytał, coś naprodukowała.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.