Yuui
Yuui
  11 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Siemacie.
Domyslam się, że już Wam się znudził, bo przecież ile można...
Nie jestem fanką serialu, obejrzałam pierwszy sezon, drugiego kawałek i jak teraz leci na axn czy tvp 2 to sobie czasem obejrzę jak nie mam nic lepszego do roboty. Obejrzałam wczorajszy odcinek na axn i był bardzo bardzo dziwny bo ... no kurczę... przecież nie będę oglądała całego serialu od początku, żeby coś zrozumieć, nie?
No więc tak: House jest ćpunem i zdał sobie z tego sprawę, również z tego, że niektóre rzeczy z życia sobie pozmyślał i mu się to pomyliło z rzeczywistością... tak?
Więc co było prawdą? Przespał się z tą całą Kadi? Ta blond laska co do niego gadała to ona też zmyślona jest?
i najważniejsze:
Czemu Trzynaście zmienia w każdym odcinku kolor włosów? Raz jest ciemną raz jasną blondynką :/ W ogóle to kim ona jest? I czemu mówią na nią Trzynaście?

Wiem, że głupie pytania, ale nie usnę jeśli się nie dowiem o co chodzi :)
Pozdrawiam serdecznie
Karol.

Alucard
Alucard
  11 sierpnia 2010
Yuui
Yuui: Czemu Trzynaście zmienia w każdym odcinku kolor włosów? Raz jest ciemną raz jasną blondynką :/ W ogóle to kim ona jest? I czemu mówią na nią Trzynaście?

Bo House kiedyś zebrał grupę ludzi i z nich wybierał swoich przyszłych asystentów.
I ona miała numer 13.
Yuui
Yuui
  11 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: I ona miała numer 13.

I wszystko jasne. Dzięki.
kruspe88
kruspe88
  11 sierpnia 2010
Yuui
Yuui: Domyslam się, że już Wam się znudził, bo przecież ile można...

wrong.

Yuui
Yuui: House jest ćpunem i zdał sobie z tego sprawę, również z tego, że niektóre rzeczy z życia sobie pozmyślał i mu się to pomyliło z rzeczywistością... tak?

vicodin - lek przeciwbólowy, który zażywał jest opioidem i po wielu latach jego zażywania był okres, w którym faktycznie miewał halucynacje prawdopodobnie spowodowane tym właśnie lekiem.

Yuui
Yuui: Więc co było prawdą? Przespał się z tą całą Kadi?

nie, nie przespał się z Cuddy. Przynajmniej nie do tamtego odcinka.

Yuui
Yuui: Ta blond laska co do niego gadała to ona też zmyślona jest?

ta 'blond laska' to Amber - jedna z kandydatek do nowego zespołu House'a, a potem dziewczyna Wilsona, która zginęła w wypadku autobusu. Nawiedza go w halucynacjach.

Yuui
Yuui: Czemu Trzynaście zmienia w każdym odcinku kolor włosów? Raz jest ciemną raz jasną blondynką :/

nie wiem skąd Ci się to wzięło :woot:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ta 'blond laska' to Amber - jedna z kandydatek do nowego zespołu House'a, a potem dziewczyna Wilsona, która zginęła w wypadku autobusu. Nawiedza go w halucynacjach.

dobry odcinek to był ..a właściwie dwa :tak:
aż mi się smutno zrobiło ..ale to nic w porównaniu z tym co się stało w finałowym odcinku Chirurgów :D
...Ignorance is bliss...
kruspe88
kruspe88
  11 sierpnia 2010
RexMundi
RexMundi: aż mi się smutno zrobiło

mi też :ninja:

RexMundi
RexMundi: Chirurgów

tego nie oglądam :ninja:
Yuui
Yuui
  11 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wrong.

sorry.

Konto usunięte
Konto usunięte: vicodin - lek przeciwbólowy, który zażywał jest opioidem i po wielu latach jego zażywania był okres, w którym faktycznie miewał halucynacje prawdopodobnie spowodowane tym właśnie lekiem.

A to wiedziałam, że to bierze.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie, nie przespał się z Cuddy. Przynajmniej nie do tamtego odcinka.

a szkoda, ładnie im razem...

Konto usunięte
Konto usunięte: ta 'blond laska' to Amber - jedna z kandydatek do nowego zespołu House'a, a potem dziewczyna Wilsona, która zginęła w wypadku autobusu. Nawiedza go w halucynacjach.

Wilson to ten co zawsze stoi w seksownej pozie 'na supermana' z rękoma opartymi na biodrach? :D Przyjaciel Housa? On jest genialny XD
Czyli ona zginęła wcześniej? W którym sezonie?

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem skąd Ci się to wzięło

już sprawdziłam. Bom tam są dwie laski w tym serialu, jedna ciemna blondynka (ta co chora jest... ona chyb umrze, co nie?) i jedna jasna co się hajta z tym blondasem.. czy na odwrót... xd

RexMundi
RexMundi: co się stało w finałowym odcinku Chirurgów :D

a co się stało?
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 sierpnia 2010
Yuui
Yuui: a co się stało?

wpadł zamachowiec który nie mógł się pogodzić ze śmiercią żony ( odłączyli ją od respiratora) i wystrzelił połowe aktorów :lol: na masakra
...Ignorance is bliss...
Yuui
Yuui
  12 sierpnia 2010
RexMundi
RexMundi: wpadł zamachowiec który nie mógł się pogodzić ze śmiercią żony ( odłączyli ją od respiratora) i wystrzelił połowe aktorów

super :D

aaaah muszę to obejrzeć
kruspe88
kruspe88
  12 sierpnia 2010
Yuui
Yuui: a szkoda, ładnie im razem...

nie wiem czy chcesz, ale spoiler na biało: [color=white]na koniec szóstego sezonu będą razem

Yuui
Yuui: Przyjaciel Housa?

:tak:

Yuui
Yuui: Czyli ona zginęła wcześniej? W którym sezonie?

to chyba była końcówka 5 sezonu

Yuui
Yuui: już sprawdziłam. Bom tam są dwie laski w tym serialu, jedna ciemna blondynka (ta co chora jest... ona chyb umrze, co nie?) i jedna jasna co się hajta z tym blondasem.. czy na odwrót... xd

tak, jest Cameron (ciemne włosy, hajtnęła się z blondasem) i Trzynastka (jasne włosy, nieuleczalnie chora)
Yuui
Yuui
  12 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, jest Cameron (ciemne włosy, hajtnęła się z blondasem) i Trzynastka (jasne włosy, nieuleczalnie chora)

ake na ślubie miała jasne włosy... i.. i... jak był taki odcinek... że jakiś gościu koniecznie chciał wiedzieć na co jest chory i przyszedł z bronią i dawali mu i tej chorej lasce te same leki... to ona miała ciemne włosy... a może... ehh już sama nie wiem XD

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem czy chcesz, ale spoiler na biało:

TAAAAK :w00t:
super :D
to już ostatni sezon? ale w jakim sensie będą razem?
hajtną się czy tylko zamieszkają ze sobą?
kruspe88
kruspe88
  13 sierpnia 2010
Yuui
Yuui: sama nie wiem XD

Olivia Wilde - Remy Hadley - Trzynastka


Allison Cameron w dwóch różnych kolorach włosów ;>


One razem:


Yuui
Yuui: to już ostatni sezon? ale w jakim sensie będą razem?

na jesień ruszy sezon 7
ile będzie sezonów tego do końca nie wiadomo, podobno Hugh Laurie (House) ma kontrakt na 8 sezonów.

Yuui
Yuui: hajtną się czy tylko zamieszkają ze sobą?

nie wiem, okaże się na jesień :)
Yuui
Yuui
  13 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzynastka

fajna :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: One razem:

Już kumam XD Tylko po co ona te włosy zmieniała... tylko się ludzie mylą :/

i ten... Cameron umówiła się z Hałsem na randkę?

Konto usunięte
Konto usunięte: na jesień ruszy sezon 7 ile będzie sezonów tego do końca nie wiadomo, podobno Hugh Laurie (House) ma kontrakt na 8 sezonów.

oh, pewnie i tak przedłużą aż do znudzenia xd
a może zacznę to oglądać?

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem, okaże się na jesień :)

chyba zacznę to oglądać... XD
kruspe88
kruspe88
  13 sierpnia 2010
Yuui
Yuui: fajna

mój ideał :zakochany:

Yuui
Yuui: Cameron umówiła się z Hałsem na randkę?

tak, chyba w drugim sezonie jakoś :)

Yuui
Yuui: oh, pewnie i tak przedłużą aż do znudzenia xd

to zależy jakie pomysły będą mieli na odcinki ;)

ja aktualnie jaram się strasznie serialem Lie To Me, jak dla mnie lepsze niż House :P
Yuui
Yuui
  14 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja aktualnie jaram się strasznie serialem Lie To Me, jak dla mnie lepsze niż House :P

o czym?

Konto usunięte
Konto usunięte: tak, chyba w drugim sezonie jakoś :)

Po co sobie robi nadzieje jak wiadomo od pierwszego odcinka, że House będzie z Kadi?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.