| Fotka.com
testt
Posty: 142 (po ~6576 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 5
testt
  23 July 2010 (pierwszy post)

Witam,
temat dla tych, którzy w ten weekend nie mają zamiaru imprezować, i nie mają też zamiaru stukać w klawiaturę, a chcą zobaczyć jakiś dobry film w telewizji, ale mają słabe rozeznanie w weekendowym repertuarze niżej wymienionych stacji telewizyjnych.

PIĄTEK 23 Lipca

TVP1:
17:25 'Mój pierwszy ślub' - Kanada/Wielka Brytania 2004. Vanessa za kilka dni ma stanąć na ślubnym kobiercu. Zamiast jednak koncentrować się na przygotowaniach do ceremonii, przyszła panna młoda oddaje się...czytaj dalej.
20:25 'Tata duch' - komedia - USA 1990. Elliot Hopper jest wdowcem samotnie wychowującym trójkę dzieci. Jest także pracoholikiem, zabieganym człowiekiem interesu, który ma mnóstwo spraw na głowie i bardzo mało...czytaj dalej.
22:00 'W paszczy krokodyla' - thriller - USA 2007. Amerykanin Jack McQuade prowadzi w Tajlandii farmę krokodyli, której główną atrakcją jest okazały gad o imieniu Delilah. Mężczyznę nękają urzędnicy podatkowi, wierzyciele i bezwzględni...czytaj dalej.
23:40 'Teksańska masakra piłą mechaniczną' - horror - USA 2003. Sierpień 1973 r. Grupa przyjaciół, Kemper, jego dziewczyna Erin, przemądrzały Morgan oraz Andy i Pepper, podróżuje jeepem przez Teksas. Po drodze zabierają nastolatkę, która w pewnej chwili wyciąga...czytaj dalej

TVP2:
22:20 'American Pie: Wesele' - komedia - USA/Niemcy 2003. Jim Levenstein i Michelle Flaherty chcą, by ich ślub wywarł niezapomniane wrażenie na przyjaciołach i rodzinie. Okazuje się jednak, że spełnienie tego marzenia...czytaj dalej.

TVN:
20:00 'Władca pierścieni: dwie wieże' - fantastyka - USA/Nowa Zelandia/Niemcy 2002. rużyna pierścienia uległa rozproszeniu: Boromir nie żyje, Merry i Pippin dostali się do niewoli, a Aragorn, Legolas i Gimli znaleźli nowych sprzymierzeńców. Mimo tych przeszkód...czytaj dalej.
23:35 'Królowa ringu' - obyczajowy - USA/Niemcy 2004. Jackie Kallen pracuje jako sekretarka, ale mimo wysokich kompetencji czuje się niedoceniana. Postanawia sama zająć się karierą. Od lat interesuje się...czytaj dalej.

Polsat:
20:00 'Karate kid II' - sensacyjne - USA 1986. Miyagi otrzymuje wiadomość o tym, że jego ojciec, który mieszka na wyspie Okinawa, jest umierający. Na lotnisku dołącza do niego Daniel, który postanowił...czutaj dalej.
22:20 'W imię zasad' - sc-fi - USA 2000. W odległej przyszłości Ziemia targana jest wojnami. Na jednej z planet Układu Słonecznego dwa plemiona zakładają bezpieczną kolonię, która ma dać...czytaj dalej.
00:25 'Purpurowe skrzypce' - kryminał - W. Brytania/Kanada/Włochy/USA 1998. Bohaterem filmu są unikatowe skrzypce, dzieło sztuki pod każdym względem, które włoski lutnik Nicolo Bussotti w XVII wieku wykonał w oczekiwaniu na...czytaj dalej.

TV 4:
23:05 'Tajna agentka: gra na punkty' - thriller - USA 2006. reżyseria: J.W. McHausen.

TVN7:
20:05 'Przybysz z daleka' - USA 1996. Jane Withersteen dziedziczy farmę po ojcu. Teraz dziewczyna musi rozwikłać związane z majątkiem kłopoty. Wkrótce okazuje się, że w okolicy mieszka ktoś, kto gotów jest...czytaj dalej.
22:05 'Narodziny' - obyczajowy - USA/Niemcy 2004. Minęło już 10 lat, od kiedy Anna została wdową, lecz ona wciąż nie potrafi pogodzić się ze stratą. W końcu jednak postanawia zacząć wszystko od nowa i przyjmuje...czytaj dalej.

Canal+:
21:00 'Złodziejski kodeks' - sensacyjne - USA/Niemcy 2009. Nowojorski złodziej Keith Ripley, który zbliża się do końca przestępczej kariery, musi spłacić dług zaciągnięty u rosyjskiej mafii. W tym celu zamierza przeprowadzić ostatni skok. Łupem mają być...czytaj dalej.
22:50 'Instynkt wilka mord w Bergen' - sensacyjne - Norwegia/Dania 2008. Varg Veum zostaje zatrudniony przez biznesmena i jego żonę. Ma odnaleźć i sprowadzić do domu ich nastoletnią córkę, wciągniętą w złe towarzystwo. Detektywowi udaje się...czytaj dalej.
00:30 'Świetliki w ogrodzie' - obyczajowy - USA 2008. Despotyczny nauczyciel akademicki Charles Waechter obmyślał dla syna, Michaela, wyrafinowane i okrutne kary. Oparciem dla chłopca były dwie kobiety: Lisa, opiekuńcza i wyrozumiała...czytaj dalej.
02:10 'Zabójca' - thriller - Australia/USA 2007. Amerykański dziennikarz Pete McKell wybiera się w podróż do Australii. Tam wraz z grupą wczasowiczów udaje się w rejs po rzece znajdującej się na terenie...czytaj dalej.

Canal+ Film:
20:50 'The hurt locker. W pułapce wojny' - USA 2008. Pierwsze lata obecności wojsk amerykańskich w Iraku. Po tragicznej śmierci na służbie jednego z członków elitarnej jednostki saperów dowództwo Kompanii Bravo obejmuje starszy sierżant sztabowy William James. Pracuje z dwoma...czytaj dalej.
23:00 'Złodziejski kodeks' - sensacyjne - USA/Niemcy 2009. Nowojorski złodziej Keith Ripley, który zbliża się do końca przestępczej kariery, musi spłacić dług zaciągnięty u rosyjskiej mafii. W tym celu zamierza przeprowadzić ostatni skok. Łupem mają być...czytaj dalej.
00:45 'Old school: Niezaliczona' - komedia - USA 2003. Mitch i Beanie, rozczarowani życiem 30-latkowie, postanawiają pomóc przyjacielowi, Frankowi, w powrocie do beztroskich studenckich czasów. Beanie dochodzi do wniosku, że...czytaj dalej.
02:15 'Wizja mordercy' - thriller - USA 2007. W Nowym Jorku ma miejsce seria morderstw. Ich sprawca ma określoną wizję artystyczną ciała ofiar układa w specyficzne sekwencje, które oglądane pod różnymi kątami mają określone znaczenia. Obrazy, które tworzy...czytaj dalej.

HBO:
18:25 'Złoty kompas' - przygodowy - USA/Wielka Brytania 2007. Osierocona dwunastolatka Lyra Belacqua mieszka w Kolegium Jordana w Oksfordzie, gdzie jej wuj jest wykładowcą. Spokojne życie dziewczynki zmienia się wraz z...czytaj dalej.
20:15 'Spirit duch miasta' - sensacyjne - USA 2008. Na ulicach Central City nikt nie może czuć się bezpieczny. Detektyw Denny Colt próbuje przywrócić porządek w mieście. Grupie przestępców przewodzi charyzmatyczny Octopus największy wróg Colta...czytaj dalej.
22:30 'Akolici' - thriller - Australia 2008. Licealista Mark natrafia w lesie na świeży grób. Chłopak jest w szoku i pospiesznie ucieka. Nie informuje o odkryciu policji i postanawia wrócić tam z dwójką przyjaciół Jamesem i Chasely. Na miejscu nastolatki uświadamiają sobie, że...czytaj dalej.
00:00 'Kraina przygód' - USA 2009. James Brennan jest absolwentem college'u, który marzy o spędzeniu wakacji w Europie. W ostatniej chwili okazuje się jednak, że rodzice nie będą w stanie sfinansować podróży i nie będzie ich także stać na...czytaj dalej.
01:45 'Dzień żywych trupów' - horror - USA 2008. W małym, sennym miasteczku w Kolorado z grobów powstają umarli, którzy przeobrażają się w krwiożerczych zombie. Od tej chwili nikt z żywych nie może czuć się bezpieczny...czytaj dalej.

HBO Comedy:
18:25 'Romy i Michele na zjeździe absolwentów' - komedia - USA 1997. Dwudziestokilkuletnie Romy i Michele przyjaźnią się od czasów szkolnych. Po ukończeniu liceum wyjechały z Tucson i osiedliły się w Kalifornii. Na razie dziewczyny chcą...czytaj dalej.
21:00 'Co z tym Bobem?' - komedia - USA 1991. Będący u szczytu sławy doktor Leo Marvin wybiera się na wymarzony urlop z rodziną. Autorzy popularnego programu telewizyjnego właśnie potwierdzili przyjazd do jego...czytaj dalej.
'Wojna domowa' - Wielka Brytania/Kanada 2008. Młody Anglik John Whittaker zakochuje się szaleńczo w seksownej Amerykance, którą wkrótce poślubia. Ona nie przypada do gustu jego konserwatywnej matce, która...czytaj dalej.

SOBOTA 24 Lipca

TVP1:
14:50 'Opactwo Northanger Abbey' - Wielka Brytania 2007. Catherine zostaje zaproszona przez generała Tilneya do jego starego domu. Dziewczyna nie może oprzeć się wrażeniu, że tak ponure miejsce musi skrywać niejedną tajemnicę. Zakochana w...czytaj dalej.
20:20 'Błękitna głębia' - sensacyjne - USA 2005. Czworo nurków marzy o odnalezieniu zatopionego statku ze skarbem wartym miliony dolarów. Kiedy w końcu natrafiają na wrak legendarnego okrętu, ich radość...czytaj dalej.
22:30 'Czarny świt' - sensacyjne - USA 1997. Brutalny napad zakłóca wytworne przyjęcie w luksusowej posiadłości w Santa Fe. Trzej zamaskowani i uzbrojeni meksykańscy bandyci mordują jednego z gości, znanego polityka Rosario, po czym porywają...czytaj dalej.
00:20 'Dziennik sierżanta Fridaya' - kryminał - USA 1987. W Los Angeles działa seryjny zabójca, którego czyny noszą znamiona mordu rytualnego. Detektyw Joe Friday prowadzi dochodzenie, a w rozwikłaniu kryminalnej zagadki pomaga mu...czytaj dalej.
02:05 'Więzienie dla świrów' - komedia - USA 2002. Małe prywatne więzienie w Rockwood jest w złej kondycji finansowej. Jake, naczelnik zakładu, usiłuje przekonać właściciela, aby ten zorganizował pieniądze, które...[url=http://tv.wp.pl/opisdlg.html?prid=23520090311&name=Wiezienie-dla-swirow]czytaj d

eMeR
eMeR
  24 July 2010
testt
testt: 'Błękitna głębia'

oglądałam, nie podobało mi się

w niedzielę o ile nie zasnę mam zamiar obejrzeć o 00:05 niewymieniony "Lot nad kukułczym gniazdem"
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 July 2010
eMeR
eMeR: testt: 'Błękitna głębia' oglądałam, nie podobało mi się

Alba w stroju kąpielowym warta obejrzenia :P

testt
testt: Wypatrzyliście coś co chcielibyście zobaczyć w ten weekend w tv?


testt
testt: Canal+: http://dl7.glitter-graphics.net/pub/1232/1232557bf8ss4ppwh.gif 21:00 'Złodziejski kodeks' -

tylko tego nie widziałem

reszta.. jest kilka ciekawych pozycji, ale zamiast oglądac ponownie to samo wole obejrzec coś nowego w to miejsce
...Ignorance is bliss...
testt
Posty: 142 (po ~6576 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 5
testt
  24 July 2010
RexMundi
RexMundi: ale zamiast oglądac ponownie to samo wole obejrzec coś nowego w to miejsce

ja właśnie lubie sobie obejrzeć po raz enty film, który lubię, a tych nie brakuje w weekendowym repertuarze.
Niestety niektóre z nich emitowane są o identycznych godzinach i nie da rady wszystkich, a poza tym co za dużo to nie zdrowo :D
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 July 2010
testt
testt: ja właśnie lubie sobie obejrzeć po raz enty film, który lubię, a tych nie brakuje w weekendowym repertuarze. Niestety niektóre z nich emitowane są o identycznych godzinach i nie da rady wszystkich, a poza tym co za dużo to nie zdrowo :D

zwłaszcza jak puszczają filmy w dość krótkich odstępach czasowych
Włądca to już prawie co miesiąc leci a canal + czy HBO to w tygodniu z 5 razy leci każdy film :D
wiec równie dobrze mogę sobie balowac w weekend a filmy nadrobić w tygodniu :D
...Ignorance is bliss...
testt
Posty: 142 (po ~6576 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 5
testt
  25 July 2010
RexMundi
RexMundi: zwłaszcza jak puszczają filmy w dość krótkich odstępach czasowych Włądca to już prawie co miesiąc leci a canal + czy HBO to w tygodniu z 5 razy leci każdy film :D wiec równie dobrze mogę sobie balowac w weekend a filmy nadrobić w tygodniu :D

nie wiem jak jest z innymi, ale wiem, że na canal+ i canal+film czasami w tym samym dniu lecą te same filmy, tylko o innych godzinach
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  25 July 2010
testt
testt: nie wiem jak jest z innymi, ale wiem, że na canal+ i canal+film czasami w tym samym dniu lecą te same filmy, tylko o innych godzinach

z premierami tak jest
np. Premiera na Canal + jest o 20.00, a na Canal + Film puszczają powtórkę o 23.00
...Ignorance is bliss...
shamaramorgan
shamaramorgan
  26 July 2010
testt
testt: http://dl7.glitter-graphics.net/pub/1232/1232557bf8ss4ppwh.gif 22:05 'Narodziny' - obyczajowy - USA/Niemcy 2004. Minęło już 10 lat, od kiedy Anna została wdową, lecz ona wciąż nie potrafi pogodzić się ze stratą. W końcu jednak postanawia zacząć wszystko od nowa i przyjmuje...czytaj dalej.

i już po ptokach :and:

testt
testt: 'Miłość na wybiegu' - Polska 2009. Julia Wejcher, mieszkająca w małej nadbałtyckiej miejscowości, marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Tuż przed wyjazdem na egzaminy dziewczyna nakrywa...czytaj dalej.

:szok2: krejzole, już w TV puszczają, a u mnie w kinie jeszcze nie było :D

Ale to Canal+, wiec i tak nie obejrzałabym :D

testt
testt: Wypatrzyliście coś co chcielibyście zobaczyć w ten weekend w tv?

niezbyt
testt
Posty: 142 (po ~6576 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 5
testt
  27 July 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i już po ptokach

zaglądało by się częściej na forum to nie byłoby niepotrzebnych rozczarowań.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.