xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  22 lipca 2010 (pierwszy post)


Mrożąca krew w żyłach kontynuacja uznanego przez krytykę horroru Zejście, który odniósł sukces na całym świecie. Oszołomiona, zakrwawiona i oniemiała po traumatycznych przejściach Sarah Carter (SHAUNA MACDONALD) wyłania się samotnie z labiryntu jaskiń w Appalachach, gdzie rozegrały się zdarzenia, stanowiące fabułę Zejścia. Miejscowy szeryf Redmond Vaines zmusza ją do ponownego zejścia pod ziemię, żeby pomogła ekipie ratunkowej w desperackich poszukiwaniach jej pięciu zaginionych przyjaciółek.
...
Kiedy ekipa zagłębia się coraz bardziej w labirynt jaskiń, Sarah zaczyna sobie coraz więcej przypominać i uświadamiać przerażający los, jaki grozi członkom misji ratunkowej. Tylko ona zna potwory, ukrywające się w mroku jaskiń. Jednak tym razem czeka ich spotkanie z nowym plemieniem tych podziemnych istot, endogamicznych, zdeformowanych i jeszcze bardziej zdziczałych niż te, którym Sarah musiała stawić czoło....

1-Kto się wybiera na ten Film ?
2-Jak myslicie czy będzie również dobry jak poprzednia kontynuacja?
3-Czemu takie dziwne zakończenie miała poprzednia cześć,czy jej sie to wszystko śniło
4-Pytanie dla tych którzy uważnie oglądali pierwszą część ile było tych potworów jak myślicie:)?

P.S.Zapomniałem dodać do jednego tematu iż droga bez powrotu 3 left for dead niejest cześćią ostatnią:ssh:
Kalida
Kalida
  22 lipca 2010

ostatnio mialam okazje zobaczyc jedynke ale jakos zrezygnowalam :woot:
obawialam sie ze zmarnuje czas
taki fajny film ?

Konto usunięte
Konto usunięte: droga bez powrotu 3 left for dead niejest cześćią ostatnią

hmm widzialam tylko jedynke :ninja:
warto nadrabiac zaleglosci ?
kuba92762
kuba92762
  22 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: P.S.Zapomniałem dodać do jednego tematu iż droga bez powrotu 3 left for dead niejest cześćią ostatnią

A szkoda.
Jezeli Zejscie 2 bedzie taka sama komedia jak ta szmira to nie pozostaje nic innego jak zaopatrzyc sie w ziółko i w doborowym towarzystwie sie posmiac.
kuba92762
kuba92762
  22 lipca 2010
Kalida
Kalida: hmm widzialam tylko jedynke warto nadrabiac zaleglosci ?

Rownie dobrze mozesz obejrzec klasyk chociaz w swoim gatunku Gulczasa lub Yreek/
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  22 lipca 2010
Kalida
Kalida: warto nadrabiac zaleglosci ?

warto jak niewiem co:)
Kalida
Kalida
  22 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Gulczasa lub Yreek/

to zes pojechal po bandzie :lol:

wiec jak te drogi bez powrotu sa takie ujowate to nawet i lepiej
oszczedze czas :)
Kalida
Kalida
  22 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: warto jak niewiem co:)

pamietam scene z jedynki
jak uciekali po drzewach i jedna dostala z siekiery w usmiech
a jak jej cialo spadalo w dol to lecialo juz bez szyi a szyja nie byla odcieta
:woot: wiec ... wtf ?
przewijalam te scene wiele razy zeby sie przypatrzec dobrze bardzo kiepsko zostala nakrecona :and:
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  22 lipca 2010
Kalida
Kalida: a szyja nie byla odcieta

może scenarzyści niedopracowali ...
ale końcówka była przewidywalna-wiadomo że nakręcą kolejną cześć i kolejną czyżby tasiemiec jak piła?
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1-Kto się wybiera na ten Film ?

jak będę miał czas i kasę na to ..to i pójdę

Konto usunięte
Konto usunięte: 2-Jak myslicie czy będzie również dobry jak poprzednia kontynuacja?

poprzednia kontynuacja ? :woot:
no z sequelami jest tak że nie zawsze dorównują pierwszej części ..ale dobrze będzie jak chociaż dorówna juz nie myśląc by był lepszy ..
minusem jedynki dla niektórych był za długi wstęp .. pierwsza cześć filmu ta taki babski film o babkach :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: 3-Czemu takie dziwne zakończenie miała poprzednia cześć,czy jej sie to wszystko śniło

Ona powinna tam umrzeć :zly:
za to że załatwiła ta Azjatkę :zly:

Konto usunięte
Konto usunięte: 4-Pytanie dla tych którzy uważnie oglądali pierwszą część ile było tych potworów jak myślicie:)?

19
12 samców i 5 samic i 2 młode jeszcze nie określone płciowo

Kalida
Kalida: ostatnio mialam okazje zobaczyc jedynke ale jakos zrezygnowalam obawialam sie ze zmarnuje czas taki fajny film ?

no własnie pierwsze 30 min ..jest troche nudnawe

Kalida
Kalida: warto nadrabiac zaleglosci ?

nieeeeee
...Ignorance is bliss...
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  22 lipca 2010
RexMundi
RexMundi: poprzednia kontynuacja ?

chodziło mi o wcześniejszą cześć:and:wynik szybkiego pisania.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 lipca 2010
Kalida
Kalida: wiec jak te drogi bez powrotu sa takie ujowate to nawet i lepiej oszczedze czas :)

jeśli podobała Ci się jedynka .. nie ogladaj dwójki
trzeciej części nie widziałem więc się nie wypowiem
...Ignorance is bliss...
Kalida
Kalida
  22 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: może scenarzyści niedopracowali ... ale końcówka była przewidywalna-wiadomo że nakręcą kolejną cześć i kolejną czyżby tasiemiec jak piła?

no ale zeby takie niedopatrzenie ? luuuuudzie :and:
pila lipna jest
ze wszystkich czesci jedyna scena ktora mnie poruszyla to scena z iglami ( bo sie boje igiel :ninja: )

RexMundi
RexMundi: no własnie pierwsze 30 min ..jest troche nudnawe

no ale jak juz zdecyduje sie na cz.2 to chyba powinnam znac poczatek i zobaczyc pierw cz.1 :woot: chyba ze to taki film w ktorym to obojetne
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  22 lipca 2010
Kalida
Kalida: to scena z iglami

dużo bylo takich scen...

Kalida
Kalida: zeby takie niedopatrzenie ?

czasami się zdarza...
Kalida
Kalida
  22 lipca 2010
RexMundi
RexMundi: jeśli podobała Ci się jedynka .. nie ogladaj dwójki trzeciej części nie widziałem więc się nie wypowiem

taka srednia ta jedynka
ma wielkiego minusa za scene uciekania po drzewach
jak kolejne czesci tez maja takie durne niedopatrzenia to dziekuej bardzo ;-P
Kalida
Kalida
  22 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dużo bylo takich scen...

no chodzi mi o te scene gdzie dziewczyne wrzucili do dziury pelnej igiel i miala cos tam szukac ( o ile pamietam antidotum )
to chyba byla cz.2 ale nie jestem pewna

Konto usunięte
Konto usunięte: czasami się zdarza...

lepiej jak przestanie sie zdarzac
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.