Konradziq
Konradziq
  17 grudnia 2009 (pierwszy post)

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta :nutki:. Już za tydzień święta, więc najwyższy czas pomyśleć o... nie, nie prezentach ;) o tym, co będziemy oglądać.

Niektórzy, z różnych względów, spędzą te święta przed telewizorem. Z myślą o nich, mini przewodnik świąteczny.
[color=white]_____________________________________________________________________________________________________________________________________

TVP1 [color=white]_____________________________________ TVP2 [color=white]_____________________________________ POLSAT
Wigilia, 24.12.
09:10 Magiczna gwiazdka, film anim. Polska '03[color=white]_06:50 Balto-wilcza wyprawa, film anim. USA '02[color=white]_09:00 Miasto bez świąt, film fam. USA '01
10:30 Skradzione święta, kom. krym. USA '03[color=white]__ 09:00 Lisiczka, film fam. Japonia '06[color=white]___________10:45 Prezent na święta, film fam. USA '03
13:15 Ivanhoe, film przyg. Wlk.Bryt./USA '52[color=white]___11:55 Jeździec znikąd, wester, USA '53[color=white]________14:00 Anioły w mieście, film fam. USA '04
15:12 Gwiazdka z nieba, film fam. USA '07[color=white]_____ 14:55 Grinch: Świąt nie będzie, film fam. USA/[color=white]_16:15 Odlotowy prezent gwiazdkowy, kom. obycz.
20:05 Dwaj bracia, przygodowy Francja/[color=white]___________/Niemcy '00[color=white]_________________________________Kanada/USA '00
[color=white]_____/Wlk.Bryt. '04[color=white]_________________________ 18:00 Księżniczka na lodzie, kom. obycz. USA/[color=white]_19:30 Kevin sam w domu, komedia USA '90
23:45 Przysięga szeryfa, western USA '08[color=white]____________/Kanada '05[color=white]___________________________21:35 Wesołych świąt, komedia obycz. USA '06
01:10 Fatalny romans, dramat krym. USA '94[color=white]____23:15 Gra o miłość, film obycz. USA '99[color=white]_______ 23:25 Kosiarz umysłów, film s.f. USA/Wlk.Bryt./
02:55 Jej wielka słabość, thriller, USA '06 [color=white]____________________________________________________ /Japonia '92
Boże Narodzenie, 25.12.
07:00 Świąteczna opowieść,film anim.Irlandia'99[color=white]_07:45 Amerykańska opowieść,film anim.USA'86[color=white]_08:10 Święty Mikołaj przybywa do miasta, film
08:15 Błękitna strzała, film anim. Włochy/[color=white]______09:10 Dudley doskonały, komedia USA '99[color=white]___________anim. USA '76
[color=white]_____/Niemcy/Luksemburg/Szwajcaria '96[color=white]______12:10 Wasabi: Hubert zawodowiec, film sens.[color=white]_ 09:15 Casper straszt w Boże Narodzenie, film
13:00 Brave New Girl - droga do kariery, film[color=white]_________Francja/Japonia '01[color=white]_________________________anim. USA '00
[color=white]_____obycz. USA '04[color=white]__________________________15:40 Asterix i Obelix: Misja Kleopatra,[color=white]_______10:45 Klaus Sto"rtbeker: Pirat z Północy, film
15:25 Kopalnie króla Salomona, film przyg. USA/[color=white]______komedia Francja/Niemcy '02[color=white]_________________przyg. Hiszpania/Niemcy '06 (1/2)
[color=white]_____/Niemcy '04 (1/2)[color=white]_______________________ 18:05 Zatańcz ze mną, komedia rom. USA '04[color=white]__12:45 Święty Mikołaj z 34 ulicy, film fam. USA '94
20:10 Krucjata Bourne'a,thriller USA/Niemcy'04[color=white]_23:25 Plan lotu, thriller USA '05[color=white]______________15:00 Brzdąc w opałach, komedia USA '94
22:05 Tarzan i zaginione miasto, film przyg.[color=white]_____01:10 Oko za oko, film sens. USA '81[color=white]__________16:50 Święta Last Minute, komedia przyg. USA '04
[color=white]______USA/Niemcy/Australia '98[color=white]_________________________________________________________19:30 Kevin sam w Nowym Jorku, komedia USA '92
23:35 Strefa zero, film sens. USA '00[color=white]______________________________________________________21:50 Szklana pułapka, film sens. USA '88
01:10 Czwarty protokół, thriller Wlk.Bryt. '87[color=white]_____________________________________________ 00:30 Kosiarz umysłów 2, film s.f. USA '96
Drugi Dzień Świąt, 26.12.
09:15 High School Musical, film muz. USA '06[color=white]__08:45 Amerykańska opowieść 2: Fievel jedzie[color=white]__10:45 Klaus Sto"rtbeker: Pirat z Północy, film
11:05 Święta pełne niespodzianek, film obycz.[color=white]_____ na Zachód, film anim. USA '91[color=white]_______________ przyg. Hiszpania/Niemcy '06 (2/2)
[color=white]_____ USA '07[color=white]_____________________________ 10:05 Tata duch, komedia USA '90[color=white]____________ 12:30 Noc wigilijna, film fam. USA '01
13:35 Łzy w deszczu, melodram. Wlk.Bryt. '88[color=white]_11:35 King Kong, film przyg. USA '76[color=white]___________14:05 Zamiana ról, komedia USA '99
15:25 Kopalnie króla Salomona, film przyg.[color=white]___ 16:05 Asterix i wikingowie, film anim. Francja/[color=white]_15:45 Artur i Minimki, film anim. Francja '06
[color=white]_____ USA/Niemcy '04 (2/2)[color=white]______________________/Dania '06[color=white]_____________________________19:30 Sam w domu-po raz trzeci, kom.sens. USA '97
20:10 Ranczo Wilkowyje, komedia Polska '07[color=white]__18:10 Powrót na błękitną lagunę, film przyg.[color=white]__ 21:30 Quiz Show, film obycz. USA '94
22:00 Serrallonga, film przyg. Hiszpania '08[color=white]_________USA '91[color=white]_______________________________ 00:20 Renegaci, film krym. USA '89
01:10 Zagubiony, thriller USA '04[color=white]____________ 23:25 Nieśmiertelny, film fantasy USA/Wlk.Bryt. '86
[color=white]__________________________________________01:25 Coś, horror s.f. USA '86

niedziela, 27.12.
09:55 Shiloh w opałach, film fam. USA '06[color=white]____ 09:10 Królową być, komedia Francja '05[color=white]______10:45 Ania z Zielonego Wzgórza, film obycz.
21:15 I tak, i nie, komedia roman. Kanada '04[color=white]_12:05 Nie przesyłaj mi kwiatów, kom. roman.[color=white]_______Kanada/RFN/USA '85
22:50 Traffic, dramat sens. USA/Niemcy '00[color=white]________USA '64[color=white]______________________________12:50 Szefowa, komedia USA '04
01:20 Słodki drań, komediodramat USA '99[color=white]___ 20:10 To właśnie miłość, komedia roman.[color=white]____ 23:10 Po północy, film krym. USA '07
[color=white]_______________________________________________Wlk.Bryt./USA '03
[color=white]_________________________________________ 23:20 Nora Roberts: Księżyc nad Karoliną, film obycz. USA/Kan. '07
[color=white]_________________________________________ 01:00 Podziemny szpital, thriller, Francja '02

[color=white]_______________________________________________hity TVNu
[color=white]______________Wigilia[color=white]__________________________________________________Boże Narodzenie
16:30 Rio Bravo, western USA '59[color=white]________________________________12:35 Wpuszczony w kanał, film anim. USA '06
20:00 Terminal, komedia roman. USA '04[color=white]__________________________20:00 Sposób na teściową, komedia roman. Niemcy/USA '05
22:25 Morderstwo w Białym Domu, film sens. USA '97[color=white]______________22:00 Wydział pościgowy, film sens. USA '98
[color=white]__________Drugi Dzień Świąt[color=white]______________________________________________Niedziela
14:10 Ekspres polarny, film anim. USA '04[color=white]_________________________16:00 Czego pragną dziewczyny, komedia USA '03
20:00 Harry Potter i więzień Azkabanu, przyg. USA/Wlk.Bryt. '04[color=white]____20:00 Jeniec: Jak daleko nogi poniosą, dramat Niemcy '01 (2/2)
22:40 Frantic, thriller USA/Francja '88[color=white]___________________________ 23:20 Plotka, dramat obycz. USA '00

Co będziecie oglądać w te święta?
Jak w tym roku prezentuje się propozycja programowa telewizji ogólnodostępnej (TVP1, TVP2 i POLSAT)?
Skorzystacie z oferty, czy raczej wypożyczycie coś na VHS/DVD? (co?)
Obejrzycie znowu Kevina? :ninja:
Już planujecie, czy po prostu w wolnym czasie włączycie, co będzie?


* pozycje podkreślone proponowane są przez TELEświat jako hity dnia
** w przypadku trzech pierwszych kanałów, wybrałem wszystkie filmy, jakie pojawią się w święta, jeśli chodzi o sam TVN, tylko hity proponowane przez TELEświat

Na koniec jedna uwaga ode mnie. Najwidoczniej Telewizja Publiczna i TVN wymienili się filmami. Grinch zawsze był na TVN, a Kogel-mogel i Galimatias w publicznej. W tym roku (pewnie żeby nie było nudno) jest odwrotnie :ninja:.
No i zawiodłem się. W niedzielę nie będzie czwartego Kevina :and:. Ale może w Nowy Rok wyemitują :ninja:.
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  17 grudnia 2009

szkoda życia na telewizje ;D
Są inne atrakcję jak np wycie przy śpiewaniu kolęd z dużą rodzinkom /taką jak ja mam ;P/

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
innocent0kiss
innocent0kiss
  17 grudnia 2009
Konradziq
Konradziq: Na koniec jedna uwaga ode mnie. Najwidoczniej Telewizja Publiczna i TVN wymienili się filmami. Grinch zawsze był na TVN, a Kogel-mogel i Galimatias w publicznej. W tym roku (pewnie żeby nie było nudno) jest odwrotnie

Dziwne to ... Co za różnica.

Konradziq
Konradziq: Co będziecie oglądać w te święta?

Brave New Girl i Kogel-mogel na pewno (;
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  17 grudnia 2009
Konradziq
Konradziq: Co będziecie oglądać w te święta?

Rzadko kiedy oglądam w świeta TV.
Czas ten traktuję jako okazję do spedzenia wiekszej ilosci czasu z bliskimi i to nie koniecznie przy atrakcjach serwowanych przez telewizje :)...

Jedyne, co ogladne, to tradycyjnie juz Kevina, wiecej nie planuje :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  17 grudnia 2009
Konradziq
Konradziq: Obejrzycie znowu Kevina?

jak co roku-komedia legenda:tak:

Konradziq
Konradziq: Skorzystacie z oferty, czy raczej wypożyczycie coś na VHS/DVD? (co?)

być może jakiś film wypożycze:)
spokoewa
spokoewa
  17 grudnia 2009
Konradziq
Konradziq: Obejrzycie znowu Kevina?

Tak, bo święta bez Kevina to nie święta! ;p
EraGangstera
EraGangstera
  17 grudnia 2009
Konradziq
Konradziq: Jak w tym roku prezentuje się propozycja programowa telewizji ogólnodostępnej (TVP1, TVP2 i POLSAT)? Skorzystacie z oferty, czy raczej wypożyczycie coś na VHS/DVD? (co?) Obejrzycie znowu Kevina? Już planujecie, czy po prostu w wolnym czasie włączycie, co będzie?

Normalnie.
Może obejrzy się coś na kompie. ;]
Nie, nie obejrzę Kevina. Ile można? :zonk:
Pewnie będę latać po kanałach, aby tylko na czymś oko zawiesić.
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  17 grudnia 2009
Konradziq
Konradziq: Co będziecie oglądać w te święta?


oczywicie tradycyjnie kevina + do tego jak rozpętałem II wojnę światową trylogię no i sami swoi do tego miś i wiele wiele innych :) to już tradycja której chyba nigdy nie zmienie :P

Konradziq
Konradziq: Już planujecie, czy po prostu w wolnym czasie włączycie, co będzie?


nie planuje ale chciał bym obejżeć to co oglądam co roku od kąd sięgne pamięcią

wiem że kewin jest głupi i żenujący ale co zrobisz ... uwielbiam ten film a jest magiczny tylko w święta próbowałem go kiedyś obejżeć z nudó i nie działa

nie ma to jak całą rodzina ciśnie beke z tych dwóch kretynów albo z Franka Dolasa wszystkie teksty mamy obcykane na pamięć ale co roku jest tak samo śmieśnie nie rozumiem jak to możliwe no ale tak już jest i nic na to nie poradzę i nie ma mowy o żadnych zmianach :P
:zakochany:
Transcendencja
Transcendencja
  17 grudnia 2009
Konradziq
Konradziq: Co będziecie oglądać w te święta?

Pewnie coś "Jezusowego" lubię stare filmy .
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 grudnia 2009

Galimatias i Kogel mogel się nie nudzi, byle reklam nie było;)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 grudnia 2009
Konradziq
Konradziq: Konradziq

heh
widzę że bierzesz przykład z mistrza :ninja: :)

Konradziq
Konradziq: Co będziecie oglądać w te święta?


Konradziq
Konradziq: 01:25 Coś, horror s.f. USA '86


Konradziq
Konradziq: Jak w tym roku prezentuje się propozycja programowa telewizji ogólnodostępnej (TVP1, TVP2 i POLSAT)?

według mnie fatalnie
w porównaniu z poprzednim rokiem... bardzo słabo

Konradziq
Konradziq: Skorzystacie z oferty, czy raczej wypożyczycie coś na VHS/DVD? (co?)

jeszcze nie wiem co dadzą inne stację
TVN7 , TV4 , Canal + , Canal + Film , HBO, HBO 2
(tzn. wiem że ma być Mama Mia , Mroczny rycerz )

Konradziq
Konradziq: Obejrzycie znowu Kevina?

nie oglądam tego już od dawna

Konradziq
Konradziq: Już planujecie, czy po prostu w wolnym czasie włączycie, co będzie?

nie planuje tak daleko
...Ignorance is bliss...
Konradziq
Konradziq
  18 grudnia 2009
Ela
Ela: Są inne atrakcję jak np wycie przy śpiewaniu kolęd z dużą rodzinkom /taką jak ja mam ;P/

Ja też mam dużą, ale nie każdy ma takie szczęście :ninja:.
O, kolędować z telewizją też można :mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: być może jakiś film wypożycze:)

Wejdziesz do wypożyczalni, pooglądasz i dopiero wtedy wybierzesz, czy już coś skonkretyzowanego? Przynajmniej, czy z jakiegoś gatunku? :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Może obejrzy się coś na kompie. ;]

Ponownie. Między czym będziesz wybierać? :>

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Galimatias i Kogel mogel się nie nudzi, byle reklam nie było;)

Jak na TVNie, to będą półgodzinne :ninja:.

RexMundi
RexMundi: widzę że bierzesz przykład z mistrza :)

Byłem pierwszy tym razem :mrgreen:.

RexMundi
RexMundi: oddaj Grincha

done :ninja:
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  18 grudnia 2009
Konradziq
Konradziq: Przynajmniej, czy z jakiegoś gatunku?

na pewno będzie to film dla całej rodziny(familijny):tak:
EraGangstera
EraGangstera
  18 grudnia 2009
Konradziq
Konradziq: Ponownie. Między czym będziesz wybierać? :>

Teraz odświeżam sobie "Gotowe na wszystko" :zakochany: , więc pewnie to. ;d
shamaramorgan
shamaramorgan
  18 grudnia 2009
Konradziq
Konradziq: Co będziecie oglądać w te święta?

Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
Harry Potter i więzień Azkabanu
Plotka- chętnie bym obejrzała, bo bardzo lubię ten film, ale jest za późno ;(

Konradziq
Konradziq: Jak w tym roku prezentuje się propozycja programowa telewizji ogólnodostępnej (TVP1, TVP2 i POLSAT)?

takie sobie. Nic ciekawego.

Konradziq
Konradziq: Obejrzycie znowu Kevina?

Obejrzę jak będę czekała na pasterkę :]

Konradziq
Konradziq: Już planujecie, czy po prostu w wolnym czasie włączycie, co będzie?

na dysku mam sporo nie obejrzanych jeszcze filmów ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.