MusicMaker
MusicMaker
  13 listopada 2009 (pierwszy post)

Witam
Własnie wróciłem z tego filmu. Każdy wie o czym jest ten film więc napisze tylko wrażenia.
Najpierw minusy:
Przez 2h nudna fabuła
W nie których miejscach lekko nie dopracowany
Troche pomieszane fakty.
Plusy:
Takich ku*a efektów to ja jeszcze nigdzie nie widziałem!!
Scena z wulkanem po prostu mistrzostwo połączenia video i audio(aż się siedzenia w sali zatrzęsły jak pierd*ło)
Ostatnie 40 minut bardzo bardzo wciąga!(szkoda ze tylko 40minut z prawie 3 godzinnego filmu)
W nie których scenach miało się wrażenie że to dzieje się na prawdę!
Za fabułę daje 5/10 za efekty 11/10 !!
Najlepszy film katastroficzny ostatnich lat, bije "Po jutrze" i wszystkie inne kinowe sci-fi na głowe .

Jeśli coś takiego ma się w przyszłości wydarzyć... to faktycznie lepiej nawet nie próbować w to wierzyć.
"ludzie nie mogą znać prawdy bo panika byłaby nieokiełznana. Ale na szczęście ludzie nie dostrzegają prawdy, gdyż interesuje ich tylko to co dzieje się na ich własnym podwórku..."

Ktoś już z Was był, jak Wam sie podobało to Amerykańskie show ?

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  13 listopada 2009
http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=24&t=35405&p=3
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 listopada 2009

nie byłem, ale pójdę:tak:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  13 listopada 2009
ja miałam iść na to ale chyba jednak zrezygnuje:and:
moh3rka
moh3rka
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ktoś już z Was był, jak Wam sie podobało to Amerykańskie show ?

Byłam w środę.
Podobał mi się, chociaż przyznam Ci rację, co do niektórych minusów.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli coś takiego ma się w przyszłości wydarzyć

to trzeba nauczyć się latać samolotem :ziober2:
MusicMaker
MusicMaker
  13 listopada 2009

...a i dla mnie to wszystko zbyt szybko się zaczeło... Uważam że nie było rozwinięcia, nie wprowadzili klimatu na starcie. Ciekawe że niby takie promieniowanie słoneczne a ani jednej zorzy polarnej na niebie nie pokazali ^^

WujekWojtek1988
WujekWojtek1988
  13 listopada 2009

chcę zobaczyć ten filmik, widziałem trailer i wydaje mi się interesujący.

feuliette
feuliette
  13 listopada 2009

właśnie wybieram się na ten fil a nie szał hot 3nastek na ksiezyc w nowiu :sciana:

venomousedge
venomousedge
  14 listopada 2009

"Pojutrze" było i tak kiepskie.

W przyszłym tygodniu się wybiorę, jeśli zdrowie dopisze.

obsordine
obsordine
  14 listopada 2009

jako ze jestem 'śfiśnięta' na punkcie tej calej zagłady i mam czasem niekontrolowane napady paniki,nie wiem czy pójście na ten film byłoby dobrym rozwiązaniem.

MusicMaker
MusicMaker
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jako ze jestem 'śfiśnięta' na punkcie tej calej zagłady i mam czasem niekontrolowane napady paniki,nie wiem czy pójście na ten film byłoby dobrym rozwiązaniem.

Ja też sporo się o tym naczytałem, spokojnie możesz iść ^^
AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  15 listopada 2009

czyli można powiedzieć że film dobry nie był, ale efekty wyśmienite :mrgreen:
To niedługo chyba z ciekawości trzeba się przejść do kina :D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 listopada 2009

No dziś wybrałem się na ten film. Efekty bardzo dobre, momentami aż za głośno było w silverscreenie. Ale ogólnie polecam!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kKinguSss93
kKinguSss93
  16 listopada 2009

tylko efekty fajne

MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  18 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ktoś już z Was był, jak Wam sie podobało to Amerykańskie show ?

Prawdę powiedziawszy, lepiej bym się bawił, gdybym sobie za cenę biletu kupił 19 numerów faktu.
Film przereklamowany wyjątkowo.
Efekty niby fajne, ale jakoś ich mało jak na tak długi i niesamowicie wręcz głupi film.
Fabularnie to oczywiście typowo amerykańskie patetyczne dno dla zdebilałych hamburgerożerców.
Ilością idiotyzmów zawartych tak w samych wydarzeniach opisywanych jak i w postępowaniu mniej lub bardziej głównych bohaterów przebija nawet pojutrze, które dotychczas zajmowało zaszczytne 2'gie miejsce na mojej małej liście najgłupszych filmów w historii.
Jak dla mnie nie warty zachodu a całość można by z powodzeniem skrócić do samego trailera nie tracąc przy tym nic, a zyskując masę potencjalnie zmarnowanego czasu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.