monx
monx
  4 września 2009 (pierwszy post)
witam wszystkich zebranych
polećcie mi jakieś filmy o wampirach godne polecenia i warte obejrzenia
''wywiad z wampirem'' oglądałam i mogą to być filmy tego typu, aczkolwiek coś takiego jak ''zmierzch'' też ujdzie.....
chodzi mi o film, w którym jest wątek miłosny, albo wręcz przeciwnie - trzymający w napięciu horror
czekam na ciekawe propozycje
kuba92762
kuba92762
  4 września 2009

Sobie przejdz strone lub dwie nizej.:and: ciagle sa o tym tematy.Pomyslalabys to bys znalazla.Poczekaj sobie na druga czesc zmierzchu.

monx
monx
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sobie przejdz strone lub dwie nizej. ciagle sa o tym tematy.Pomyslalabys to bys znalazla.Poczekaj sobie na druga czesc zmierzchu.

uwierz, że czytałam z 3 strony i nic konkretnego nie znalazłam o tym właśnie temacie, który teraz założyłam... więc nie gadaj głupot, bo sam durnowate tematy zakładasz o fantazjach czy tam jakiś snach
co do ''zmierzchu'' to wiem kiedy jest premiera, ale chcę czegoś teraz od tak, a jak nie masz nic do zaoferowania ze swojej strony niż udzielanie takich rad to dobranoc :)
alaJL30
alaJL30
  4 września 2009
monx
monx: sam durnowate tematy zakładasz o fantazjach czy tam jakiś snach

Jak nie umiesz czytac ze zrozumieniem 'myslacy czlowieku' to polecam wrocic do podstawowki.pytanie jest o ksiazke a nie o sny.Jakos wielu pytalo i znalazlo na gorze filmy tylko ty tutaj pie przysz glupoty i zawalasz forum.Google nie spi:zonk:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 września 2009

z racji tego że o wampirach jest pisane w kółko
polecam Ci przejrzeć ten o to temat związany z filmami o wampirach

http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=24&t=33165

...Ignorance is bliss...
monx
monx
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nie umiesz czytac ze zrozumieniem 'myslacy czlowieku' to polecam wrocic do podstawowki.pytanie jest o ksiazke a nie o sny.Jakos wielu pytalo i znalazlo na gorze filmy tylko ty tutaj pie przysz glupoty i zawalasz forum.Google nie spi

jak się udzielasz to na temat.
wiem o czym pisał w swoim temacie kolega, ale niestety nie miałam zamiaru kopiować całej jego treści...
chyba każdy mógł sobie wejść w jego temat, a nie czepiać się mnie o słówka.
po to jest forum, żeby pytać, udzielać odpowiedzi... a nie odsyłać, żeby sobie wygooglować
monx
monx
  4 września 2009
RexMundi
RexMundi: z racji tego że o wampirach jest pisane w kółko polecam Ci przejrzeć ten o to temat związany z filmami o wampirach http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=24&t=33165

czytałam też ten temat i właśnie przez to obejrzałam ''wywiad z wampirem'' :)
alaJL30
alaJL30
  4 września 2009
monx
monx: po to jest forum, żeby pytać, udzielać odpowiedzi...

Film - Polecane, komentarze, opinie, pytania -Wszystko w tym temacie.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 września 2009
monx
monx: czytałam też ten temat i właśnie przez to obejrzałam ''wywiad z wampirem'' :)

to obejrzyj pozostałe filmy które zostały w tym temacie
...Ignorance is bliss...
monx
monx
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Film - Polecane, komentarze, opinie, pytania -Wszystko w tym temacie.

a ja założyłam oddzielny wątek. jakieś kilka dni temu też założyłam oddzielny o filmach i jakoś nikt się nie sprzeciwiał
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 września 2009
monx
monx: polećcie mi jakieś filmy o wampirach godne polecenia i warte obejrzenia

musza byc filmy :pavarotti:??
fajna jest seria true blood :tak:
no i buffy pogromca wampirow :jezyk2:
z filmow, to moze jeszcze 30 dni nocy albo 30 dni mroku, nie pamietam jak to po polsku dokladnie sie nazywa (po ang: 30 days of night)
no i swietna trylogia - underword :zakochany:
monx
monx
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: musza byc filmy ??

książki lubię innego gatunku

Konto usunięte
Konto usunięte: no i buffy pogromca wampirow

oglądałam kiedyś ten film oraz serial - film jak najbardziej ciekawy, ale serial denny

Konto usunięte
Konto usunięte: z filmow, to moze jeszcze 30 dni nocy albo 30 dni mroku, nie pamietam jak to po polsku dokladnie sie nazywa (po ang: 30 days of night)

obejrzę

Konto usunięte
Konto usunięte: no i swietna trylogia - underword

też oglądałam, ale jak dla mnie to się zbyt nie podobał ten film
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 września 2009
monx
monx: książki lubię innego gatunku

manga van helsing jest boska :zakochany: :tak:
no i ksiazki anne rice - wywiad z wampirem, wampir lestat itp. jest cala seria o wampirach - kroniki wampirow sie nazywa :tak:

monx
monx: oglądałam kiedyś ten film oraz serial - film jak najbardziej ciekawy, ale serial denny

a mi sie serial podobal, nawet mam dalej wszystkie 7 serii na komputerze :D

monx
monx: obejrzę

to horror :tak:
monx
monx
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no i ksiazki anne rice - wywiad z wampirem, wampir lestat itp. jest cala seria o wampirach - kroniki wampirow sie nazywa

chyba się skuszę, bo obejrzałam właśnie jeden film na podstawie jej książki i jest genialny. trzyma w napięciu

Konto usunięte
Konto usunięte: to horror

lubię horrory :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 września 2009
monx
monx: chyba się skuszę, bo obejrzałam właśnie jeden film na podstawie jej książki i jest genialny. trzyma w napięciu

ksiazka jest lepsza (przynajmniej w moim odczuciu) i o wiele ciekawsza :)

monx
monx: lubię horrory

ja tez :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.