BigFarmer
BigFarmer
  13 lipca 2009 (pierwszy post)

pamiętacie:) oglądał ktos z was tą bajke, ja wszystkie odcinki na rtl7 a potem pamięam ze zamiast rtl7 to był tvn 7 i tam lecailo to, oglądałem wszystkie i teraz znowu oglądam po koleji,

Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  13 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pamiętacie:) oglądał ktos z was tą bajke, ja wszystkie odcinki na rtl7 a potem pamięam ze zamiast rtl7 to był tvn 7 i tam lecailo to, oglądałem wszystkie i teraz znowu oglądam po koleji,

aha pamiętamy
no bardzo fajnie
unfounded
unfounded
  13 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pamiętacie:)

:tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: oglądał ktos z was tą bajke

ja :tak:
jesli chodzi o anime to niedawno ogladalam death note i tez bardzo sympatyczne :tak:
shamaramorgan
shamaramorgan
  13 lipca 2009

oglądałam, aczkolwiek ta walka z Bubu stała się męcząca. Najbardziej podobał mi się Dragon Ball GT

Konto usunięte
Konto usunięte: oglądałem wszystkie i teraz znowu oglądam po koleji,

no i?
Yuui
Yuui
  13 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo sympatyczne

jw
ingenuee
ingenuee
  13 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pamiętacie:) oglądał ktos z was tą bajke, ja wszystkie odcinki na rtl7 a potem pamięam ze zamiast rtl7 to był tvn 7 i tam lecailo to, oglądałem wszystkie i teraz znowu oglądam po koleji,


oglądałam.. fajne ; D ale film nie miał nic wspólnego z anime.. ;]
4Pure
4Pure
  14 lipca 2009

Oczywiście, pamiętam.
Zawsze musiałam się zamykać w pokoju, by to obejrzeć. Mama mi wyłączała.
Fakt, bajka przesycona agresją :-p

Alucard
Alucard
  15 lipca 2009

Dragon Ball to jedna z najgłupszych anime bez żadnych ambicji to myślenia tylko w ryj , kopa, ryj , kopa , dup dup kamechame i koniec.
JA wole hellsing 100000000000 razy lepsza anima.

milenkaa26
milenkaa26
  16 lipca 2009

oglądałam i nadal oglądam :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: lepsza anima.

:woot:
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: lepsza anima.

*lepsze anime
zboczuchu :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Dragon Ball to jedna z najgłupszych anime bez żadnych ambicji to myślenia tylko w ryj , kopa, ryj , kopa , dup dup kamechame i koniec.

swiete slowa.
NeverMind1910
NeverMind1910
  16 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: aha pamiętamy no bardzo fajnie


Każdy twój post ma na celu wyśmianie użytkownika a zwłaszcza zakładanych tematów. Poza obrażaniem użytkownika i lekceważeniem tematu, twoje "wypociny" nic nie wnoszą do dyskusji.

Konto usunięte
Konto usunięte: Najbardziej podobał mi się Dragon Ball GT

Nie żartuj. DB GT jest odbierane przez fanów jako porażka. Anime zrobione na życzenie fanów. Jednak zamiast rozpoczęcia mitycznej serii AF zrobiono krótką przygodę z GT. Która pomimo efektownych walk miała znacznie gorszą fabułę od serii "Z". Nie mniej jednak najzabawniejszy jest Dragon Ball :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Fakt, bajka przesycona agresją :-p

Nie zgodziłbym się. W bajce nie występowało zbyt wiele krwi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dragon Ball to jedna z najgłupszych anime bez żadnych ambicji to myślenia tylko w ryj , kopa, ryj , kopa , dup dup kamechame i koniec.

Czasami dziecko tego potrzebuje :and:. Ja z zaciekawieniem oglądałem Dragon Ball czy Rycerzy Zodiaku

Konto usunięte
Konto usunięte: swiete slowa.

:nie:
milenkaa26
milenkaa26
  17 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie żartuj. DB GT jest odbierane przez fanów jako porażka. Anime zrobione na życzenie fanów. Jednak zamiast rozpoczęcia mitycznej serii AF zrobiono krótką przygodę z GT. Która pomimo efektownych walk miała znacznie gorszą fabułę od serii "Z". Nie mniej jednak najzabawniejszy jest Dragon Ball :)

Efektownych walk? Nie przypominam sobie takich w GT, w przeciwieństwie do tych z Z były krótkie i wręcz nudne, chociaż dobrze że nie było tyle gadania przynajmniej,

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zgodziłbym się. W bajce nie występowało zbyt wiele krwi.

Ale tylko w ocenzurowanej wersji ;]
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  17 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy twój post ma na celu wyśmianie użytkownika a zwłaszcza zakładanych tematów. Poza obrażaniem użytkownika i lekceważeniem tematu, twoje "wypociny" nic nie wnoszą do dyskusji.

a na jaki ty tu temat chcesz dyskutować??
Jeśli temat jest nie przemyślany, a forma w jakiej został napisany w ogóle nie zachęca do dyskusji to to po prostu okazuje.
Stworzenie tematu typu
Hej kto oglądał bolka i lolka, jak wrażenia
to pawiany w zoo pewnie bardziej merytoryczne dyskusje prowadzą.
I tak na marginesie wyśmiewam tylko to co uważam za głupie i bez sensu.

A co do db
to ekranizacja jeszcze gorsza niż anime
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  17 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy twój post ma na celu wyśmianie użytkownika a zwłaszcza zakładanych tematów. Poza obrażaniem użytkownika i lekceważeniem tematu, twoje "wypociny" nic nie wnoszą do dyskusji.

I miło mi że czytasz wszystkie moje wypowiedzi
konstruktywna krytyka też jest potrzebna
NeverMind1910
NeverMind1910
  17 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a na jaki ty tu temat chcesz dyskutować?? Jeśli temat jest nie przemyślany, a forma w jakiej został napisany w ogóle nie zachęca do dyskusji to to po prostu okazuje. Stworzenie tematu typu Hej kto oglądał bolka i lolka, jak wrażenia


Jasne masz 100% rację. Nieudolne tematy bez treści powinny być zamykane. Szczególne te mieszczące się w jednym zdaniu, bez większej kwestii i pytań dotyczących tematu. Nie mniej jednak osoba która założyła temat nie jest zbyt elokwentna. Nie każdy musi być, dlatego jeżeli pojawi się temat na który można wymienić poglądy z radością korzystam z tego. Bez nadmiernego sceptycyzmu i ironii.

Konto usunięte
Konto usunięte: A co do db to ekranizacja jeszcze gorsza niż anime

Widzisz. Jeżeli chcesz potrafisz napisać na temat. A poza tym podzielam twoje zdanie.

Konto usunięte
Konto usunięte: I miło mi że czytasz wszystkie moje wypowiedzi konstruktywna krytyka też jest potrzebna

Nie wszystkie. Jednak rzucają mi się w oczy dokładnie takie jak ta, oraz zarzucanie piractwa. Jesteśmy w Polsce w XXI wieku. Nie oszukujmy się praktycznie każdy nastolatek zamieszany jest w piractwo. Dlatego wypominanie tego na tak luźnym forum jak fotka, to lekka przesada. Jednak, kiedy osoba szuka w internecie adresu strony z zamieszczonym filmem najlepiej skierować ją na magiczną stronę google.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.