NeverMind1910
NeverMind1910
  4 czerwca 2009 (pierwszy post)

Witam wszystkich.
Postanowiłem założyć temat o serialach, chociaż lato to nie najlepsza pora aby je promować ze względu na powtórki. Z pewnością większość z was ma swój ulubiony serial. Czy to komedie, sitcom, sensacje, szpiegostwo czy.. opere mydlaną :and:.

Podzielcie się z innymi waszym zdaniem. Dlaczego akurat ten serial jest waszym ulubionym i dlaczego? Zareklamujcie swój ulubiony serial innym.
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

shamaramorgan
shamaramorgan
  5 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kończę oglądać drugi sezon. Bardzo fajny serial o "grzecznej" Angielskiej młodzieży ;]

:)
trzeci sezon jest dla mnie zbyt nierealny...
Poza tym pokochałam poprzednich bohaterów, których teraz w ogóle nie ma
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  5 czerwca 2009
z archiwum x interesuja mnie takie zjawiska
tak samo "zaklinacz dusz" na fox life;p
degrassi-o nastolatkach i ich problemach akcja toczy sie w szkole sredniej i w collegu;p
z polskich to musze przyznac sie ze ogladam
m jak milosc
na wspolnej
brzydule
pierwsza milosc
nianie(czasem)
klan(czasem)
pauline321
pauline321
  5 czerwca 2009

*Gotowe na wszystko - sama nie wiem dlaczego, ale okropnie wciąga (mnie przynajmniej), no i tematyka mi bliska, bo o kobietach.
*Lost - mimo, że za bardzo tam mieszają (wyspa przenosi się w czasie itp) to serial jest zayebisty ;) Zresztą większość seriali z katastrofą w tle dobrze się sprzedaje.
*Prison Break - po prostu trzeba to obejrzeć ;d
*Doktor House - też fenomen, uwielbiam poczucie humoru i sarkazm House`a. Ogólnie jako cyniczny lekarz jest oryginalny, więc lepszy ;d

xxKamilusia18xx
xxKamilusia18xx
  5 czerwca 2009

Jedynym serialem, który mnie zafascynował i uwielbiam go to "Różowe lata 70-te". Za klimat, za bohaterów, pomysł i że chociaż po raz setny oglądam jakikolwiek odcinek nadal mnie śmieszy. Dzięki niemu pokochałam również classic rock i jestem mu wierna ;)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 czerwca 2009

jeszcze lubię oglądać CSI (Miami, NY, Las Vegas ) ale wolałbym obejrzeć to od początku
tak jak np. Rodzinę Soprano

teraz na AXN wchodzi serial "Wyspa Harpera"

Konto usunięte
Konto usunięte: Telewizyjne połączenie horroru spod znaku slashera z zagadką kryminalną

może będzie ciekawy

oglądał już to może ktoś ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Polsat ten serial transmitował?

tak
aż prawie całe dwa sezony
w godzinach 23.00 - 24.00
...Ignorance is bliss...
andrewkoegh
andrewkoegh
  5 czerwca 2009
RexMundi
RexMundi: oglądał już to może ktoś ?


Ja oglądam.
Wczoraj ósmy odcinek był transmitowany - w uesej rzecz jasna.
Bardzo dobry serial - na wyspie znajduje się około 30 osób, każda z nich ma jakieś grzeszki na sumieniu i ktoś zaczyna ich po kolei mordować. Co najlepsze - wiadome jest, że mordercą jest ktoś z nich; rodzi się nieufność, tworzą się grupki, a morderca i tak dalej działa (:
Na oficjalnej stronie serialu prowadzone są rankingi, kto zginie w następnym odcinku i kto może być mordercą; czasem nawet zyskuje się pewność, że to właśnie ta osoba zabija, a tu puff - ginie w tym samym odcinku.

Ogólnie, polecam ten serial (:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wczoraj ósmy odcinek był transmitowany - w uesej rzecz jasna. Bardzo dobry serial - na wyspie znajduje się około 30 osób, każda z nich ma jakieś grzeszki na sumieniu i ktoś zaczyna ich po kolei mordować. Co najlepsze - wiadome jest, że mordercą jest ktoś z nich; rodzi się nieufność, tworzą się grupki, a morderca i tak dalej działa (: Na oficjalnej stronie serialu prowadzone są rankingi, kto zginie w następnym odcinku i kto może być mordercą; czasem nawet zyskuje się pewność, że to właśnie ta osoba zabija, a tu puff - ginie w tym samym odcinku. Ogólnie, polecam ten serial (:

no to będę oglądał
już mi sie podoba pomysł na ten serial
...Ignorance is bliss...
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  5 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: :)trzeci sezon jest dla mnie zbyt nierealny... Poza tym pokochałam poprzednich bohaterów, których teraz w ogóle nie ma

No tak, ta Cassie z tym swoim ciągłym "łał" :lol2:

Podobał mi się finał I sezonu gdzie w ciekawy sposób została wykonana piosenka "Wild world".

Z Polskich seriali lubię "Pierwszą miłość" (od początku oglądam, teraz niestety serial zszedł na psy :and:).
NeverMind1910
NeverMind1910
  6 czerwca 2009
RexMundi
RexMundi: teraz na AXN wchodzi serial "Wyspa Harpera"

Oglądałem już 7 odcinków. Przyznam, że interesujący. Chociaż z horrorem nie ma nic wspólnego.

RexMundi
RexMundi: tak aż prawie całe dwa sezony w godzinach 23.00 - 24.00

Najlepsze seriale transmitują o takich godzinach. Na Tvnie Dexter i Californication. Nic dziwnego. że serial ma niską oglądalność.

Konto usunięte
Konto usunięte: Z Polskich seriali lubię "Pierwszą miłość" (od początku oglądam, teraz niestety serial zszedł na psy ).

Nie wierzę :and:. A jeżeli chodzi o Polskie seriale to Odwróceni i pierwszy sezon 39 i pół.
Hellbournee
Hellbournee
  6 czerwca 2009

CSI Nowego Yorku,Miami, Las Vegas, Przyjaciele, rozowe lata 70te ;) itp ;)

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wierzę . A jeżeli chodzi o Polskie seriale to Odwróceni i pierwszy sezon 39 i pół.

To jedyny serial jaki oglądam. Czasem obejrzę sobie też "Ranczo", obejrzałem po dwa odcinki "Donosiciela" i "Ojca Mateusza" :mrgreen:
TVN ogólnie oglądam bardzo rzadko.
shamaramorgan
shamaramorgan
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak, ta Cassie z tym swoim ciągłym "łał"

"och, wow" :D
Sida uwielbiam i te jego śmieszne koszulki :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Podobał mi się finał I sezonu gdzie w ciekawy sposób została wykonana piosenka "Wild world".

o tak :) mają talent chłopaki :)
w drugim sezonie podobało mi się przemówienie Jal na pogrzebie ;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 czerwca 2009

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: o tak :) mają talent chłopaki :)

I nawet kierowca autobusu wtrącił kilka słówek do piosenki ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: w drugim sezonie podobało mi się przemówienie Jal na pogrzebie ;)

Jeszcze nie oglądałem i nie wiem za bardzo o czyj pogrzeb chodzi także bez "spoilerów" :D
Co do samej Jal to nie za bardzo mi się podobała jej postać, zbyt spokojna była w porównaniu do reszty...
A jej bracia - :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: "och, wow" :D Sida uwielbiam i te jego śmieszne koszulki :D

wow, lovely :D
Ta dwójka to zdecydowanie moi ulubieńcy ;]
xZapachPomaranczyx
xZapachPomaranczyx
  6 czerwca 2009

"Kosci",
"CSI",
"ER".

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.