shinu
shinu
  14 maja 2009 (pierwszy post)

Witam:)

Nie rozpisujac sie nadzbyt, porzucmy na chwile wszelkie nasze poglady polityczno patriotyczne. Czy wg was Polska powinna sie dostac do finalu? czy jednak czegos zabralo w tej piosence?/wykonaniu. Zapraszam do dyskucji:)

zalaczam link do do wykonania Lidii:)
klik

WueRZet
WueRZet
  14 maja 2009

Szczerze ? Nawet nie wiem kto nas reprezentuje/reprezentował :and:

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze ? Nawet nie wiem kto nas reprezentuje/reprezentował

Lidia Kopania :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozpisujac sie nadzbyt, porzucmy na chwile wszelkie nasze poglady polityczno patriotyczne. Czy wg was Polska powinna sie dostac do finalu? czy jednak czegos zabralo w tej piosence?/wykonaniu. Zapraszam do dyskucji:)


Jak dla mnie występ Lidii był jednym z lepszych... Ogólnie najbardziej podobały mi się występy Azerbejdżanu, Norwegii, Litwy, Łotwy i Polski (Łotwa niestety też nie przeszła dalej).

Teraz liczę na Azerbejdżan :rock:
Alucard
Alucard
  15 maja 2009

lepszym wyborem była by paulla lub Man Meadow
od kilku lat zawsze puszczamy tam największy shit.
jedynie piosenka keine grenze ( chodź Edyta Górniak zajęła kiedyś 2 miejsce) zrobiła największy sukces w europie, ze względu na tekst , przesłanie , różno-językowość , czy sam show Michała.
Powinniśmy się do tego konkursu przygotowywać jak inne kraję.
Robią szeroki kasting by wiadomo by był hit. Tekst piszę ktoś sławny jak u nas Jacek Cygan.
Kto zaśpiewa najlepiej reprezentuje.

Elfka86
Elfka86
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wg was Polska powinna sie dostac do finalu?

Oglądałam tylko chwilę i było żenująco - nie mówię o występie polki, ale o poziomie całego konkursu - brakowało tylko linoskoczków, słoni chodzących na jednej nodze i tygrysów skaczących przez płonące koła:Zonk:
Polska powinna wycofać się z tej żenady, jak niektóre kraje. Oszczędzimy wstydu polskim "artystom" i pieniędzy na takie występy.
kociokwik
kociokwik
  15 maja 2009

oglądałam i mówiąc szczerze z roku na rok jest coraz gorzej :ninja:
ludzie robią z siebie idiotów na scenie, byle tylko dostać więcej głosów.

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Ogólnie najbardziej podobały mi się występy Azerbejdżanu,


mnie też :tak: , ale wiadomo Arash :mrgreen:
shinu
shinu
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oglądałam i mówiąc szczerze z roku na rok jest coraz gorzej


popieram, najlepszym przykladem jest wystep wegrow:) zatrzasklabym sie wlasna piescia gdyby sie dostali:nijna: a bliski bylem tego jak dostali sie.. juz nawet nie pamietam kto to byl.. " we can dance tralala" koleszka odwalony caly na bialo, jeden z koncowych wystepow.
89MoniQ89
89MoniQ89
  15 maja 2009

Oglądałam eurowizje najbardziej mi się podobał Arash :)

Konradziq
Konradziq
  15 maja 2009

To Lidia się nie dostała :and: ?
Przysnąłem gdzieś po 22 i obudziłem się na napisach :mrgreen: .

Nie wiem... Już od jakiegoś czasu zwycięskie piosenki w ogóle mi się nie podobają, więc aż tak bardzo się nie dziwię, że Polska zostaje w tyle :>.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 maja 2009

niestety przestałem oglądać Eurowizje odkąd uświadomiłem sobie że to już nie jest konkurs piosenki a czysto polityczne rozgrywki

...Ignorance is bliss...
xenka89
xenka89
  15 maja 2009

hm...szczerze to mi się piosenka Polki nie podobała...lubię wolne utworki...ale ten...masakra!! żadnego wrażenia na mnie zrobił...nie potrafił wzbudzić emocji...to piosenka która nie wpada w ucho i której nawet nie ma ochoty się słuchać po raz kolejny...
w ogóle ja tej Kopani nie znam...niby coś mi to nazwisko mówi ale żadnych jej piosenek nie znam...dlaczego Polski nie reprezentuje ktoś kto jest u nas popularny??

EraGangstera
EraGangstera
  16 maja 2009
EUROWIZJA była dla mnie od małego wielkim dnem. ; ]]]]
Hellbournee
Hellbournee
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wg was Polska powinna sie dostac do finalu?


najlepsze miejsce zajęła Polska pamiętam z Górniakową..nikt nie powtórzy tego :)
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego Polski nie reprezentuje ktoś kto jest u nas popularny??

Jestem pewien, że Gracjan Roztocki zrobiłby większe wrażenie i znając realia Eurowizji - dostał się do finału xD
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  17 maja 2009

Brawo dla Norwegii! :brawo: Pewne zwycięstwo ale co się dziwić - piękna piosenka :D
Szkoda tylko, że Azerbejdżan był 3 a nie 2.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.