Gutek909
Gutek909
  4 maja 2009 (pierwszy post)

Nie widzę podobnego tematu, więc zakładam :ninja:
Jak wiecie w USA kończy się właśnie IV sezon tego serialu... Został ostatnie 3 odcinki.. Teraz pytania:
Q. Który sezon uznajecie za najlepszy ?
Q. Ogląda ktoś IV sezon czy czekacie aż wyemituje to Polsat ?
Q. Jeśli to oglądacie, to czy nie sądzicie, że fabuła IV sezonu stała się trochę śmieszna ? Chodzi mi np o wymyślenie matki T-Baga itp
To mój pierwszy temat na " Kulturze " więc o wyrozumiałość proszę... ;]
:mrgreen:

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  25 maja 2009

No i definitywny koniec... Obejrzę sobie w czwartek, po ostatniej maturze i finale LM ;]

pauline321
pauline321
  25 maja 2009

Tylko nie umieszczać tu szczegółów z tych ostatnich!

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  25 maja 2009

Z tego co wyczytałem to jest dostępna wersja nagrana na jakimś zwykłym kanale. Za dwa dni oba odcinki/film wyemituje telewizja SKY1 HD w jakości HDTV.

Gutek909
Gutek909
  26 maja 2009

ma ktoś może napisy do epilogu ?? bo nie mogę znaleźć... :and:

NeverMind1910
NeverMind1910
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ma ktoś może napisy do epilogu ?? bo nie mogę znaleźć...

Skoro nie znajduję ich napi-projekt to nie ma ich w internecie. Hatak je nadal tłumaczy, ale widać się im nie śpieszy. A ja obejrzę drugi odcinek Burn Notice. Pilot zapowiedział świetny serial.
Gutek909
Gutek909
  27 maja 2009

Obejrzałem epilog, ale nie będę się teraz wypowiadał, bo nie wszyscy jeszcze pewnie widzieli :]
No to mamy definitywny koniec PB, trochę szkoda, ale dłużej nie było sensu tego ciągnąć :and: w wakacje na pewno obejrzę sobie wszystkie 4 serie...

NeverMind1910
NeverMind1910
  27 maja 2009

Epilog podobał mi się bardziej niż zakończenie sezonu.
W końcu tytuł serialu miał urzeczywistnienie w jego fabule. Niezła końcówka. Przyznam, że na koniec mnie pozytywnie zaskoczyli. Chodzi konkretnie o śmierć Micheala.

Konto usunięte
Konto usunięte: w wakacje na pewno obejrzę sobie wszystkie 4 serie...

Są lepsze seriale.
Gutek909
Gutek909
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W końcu tytuł serialu miał urzeczywistnienie w jego fabule. Niezła końcówka. Przyznam, że na koniec mnie pozytywnie zaskoczyli. Chodzi konkretnie o śmierć Micheala.

zgadzam się, końcówka dobra :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Są lepsze seriale.

teraz oglądam IV sezon Housa, muszę się wziąć za Dextera...
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Są lepsze seriale.

Ja oglądam Skins, Gossip Girl (Plotkara) no i taki komediowy Californication ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Obejrzałem epilog,

No to trzeba jutro obejrzeć :mrgreen:
pauline321
pauline321
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gossip Girl (Plotkara)


Świetny serial.
No ale Desperate Housewives lepsze.
NeverMind1910
NeverMind1910
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz oglądam IV sezon Housa, muszę się wziąć za Dextera...

IV sezon Dextera wychodzi jesienią.

Konto usunięte
Konto usunięte: Gossip Girl (Plotkara)

Moim zdaniem film wyłącznie dla nastolatek. Fabuła? Miłości i "życiowe kłopoty" bogatych dzieciaków. Nie dla mnie :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Californication ;]

Świetna kreacja Duchovnego. Po prostu majstersztyk.

Konto usunięte
Konto usunięte: Desperate Housewives

:nie:

Jeżeli miałbym polecać dobre seriale - Jericho, Dexter, Burn Notice, Chuck, Fringe, Heroes. Nawet Supernatural mi się podoba.

A ostatnio oglądam serial horror- Harper's Island. Wyszło dopiero 6 odcinków 13
odcinkowego serialu. Może się podobać.. Fajny pomysł na serial.

Na komputerze mam po dwa sezonu Bones i Life. Może ktoś coś napisać o tych serialach?
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem film wyłącznie dla nastolatek. Fabuła? Miłości i "życiowe kłopoty" bogatych dzieciaków. Nie dla mnie

Jak na razie obejrzałem jeden odcinek, w trakcie oglądania drugiego zasnąłem więc nie mam jeszcze zdania na temat tego serialu :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jericho

Fabuła ciekawa, szkoda, że za oceanem była mała oglądalność i musieli to zdjąć (podobnie jak z PB, chociaż tu i tak wyczerpał się pomysł).

A serial The Beast?

Swego czasu oglądałem One Tree Hill - nie mam pojęcia, dlaczego ciągle to produkują...
NeverMind1910
NeverMind1910
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Swego czasu oglądałem One Tree Hill - nie mam pojęcia, dlaczego ciągle to produkują...


Ja widzę, że ciągnie cie do produkcji dla nastolatek. Z tego co wiem One Tree Hill z życia nastolatek po kilku latach pokazują życie tych samych dzieciaków którzy dorośli. CW zamówiło kolejny, już 7 sezon serialu.

Konto usunięte
Konto usunięte: A serial The Beast?

Nie znam.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja widzę, że ciągnie cie do produkcji dla nastolatek. Z tego co wiem One Tree Hill z życia nastolatek po kilku latach pokazują życie tych samych dzieciaków którzy dorośli. CW zamówiło kolejny, już 7 sezon serialu.

Oglądałem to jakieś 2-3 lata temu... Ale to jest nudne jak dziewczyna w każdym odcinku zmienia chłopaka :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znam.

Konto usunięte
Konto usunięte: Serial "The Beast" opowiada o doświadczonym agencie FBI. Główny bohater jest człowiekiem, który zawsze postępuje według własnych zasad. Jest absolutnie bezwzględny. Wprowadza w tajniki pracy młodszego kolegę. Przy okazji próbuje uporać się z przeszłością.

Miałem zamiar to oglądać, ale nie wiem czy do końca ten serial zostanie nagrany... Główną rolę gra Patrick Swayze a jak wiadomo, jego stan zdrowia jest bardzo zły.
pauline321
pauline321
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Może ktoś coś napisać o tych serialach?


Kości ujdą, ale trochę naciągane. Bo wiecznie jest jakaś zbrodnia, to na miejscu zostają jakieś kości. Teraz robione są setki seriali na styl CSI. Za dużo ich.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.