shamaramorgan
shamaramorgan
  30 kwietnia 2009 (pierwszy post)

witam :)
Jeśli był już tu taki temat, to przepraszam :)

Jest już temat o najlepszych, polecanych filmach....

A jakie są najgorsze filmy, które oglądaliście?

Może niekoniecznie dziesięć, ale spróbujcie wypisać kilka z uzasadnieniem dlaczego film się nie spodobał :)

Moje typy:
1. Cube- nawet nie chce mi sie tego komentować...
2. śmiertelna gorączka- głupkowaty pseudohorror o bandzie przygłupich, napalonych nastolatkach.
3. gwiezdne wojny- nie lubię sc-fi
4. matrix- jw
5. czerwone pantofelki- horror koreański nakręcony na podobieństwo amerykańskiego gniota
6. szkoła uczuć- badania wykazały, że oglądanie komedii romantycznych, niszczy związek, gdyż kobieta wymaga od mężczyzny ideału, romantyzmu, na wzór jej ulubionej komedii romantycznej
7. świt,zmierzch, poranek(etc.) żywych trupów- banda zombie, goniąca ludzi. Z góry wiadomo, że przeżyje parka, która będzie zyła długo i szczęśliwie.
8. dom woskowych ciał- gdyby azjaci wykorzystali scenariusz, film mógłby być bardzo dobry.
9. High school musical- mdliło mnie od tych słodkości. Po obejrzeniu dwóch części bałam się, że dostanę cukrzycy.
10 [REC]- film, okrzyknięty jednym z najlepszych 2008 roku. Nie wiem dlaczego. Od razu skojarzył mi się z gniotami typu "... żywych trupów." Między nimi znalazłam tylko dwie róznice. Miejsce produkcji i fakt, że rec, był kręcony kamerą "od ręki." Nie od dziś wiadomo, ze takie ujęcia budzą większą grozę. Widz wtedy bardzoiej identyfikuje się z aktorami, ale żeby było strasznie, musi być jakiś bardziej ciekawy i oryginalny pomysł. Nieładnie jest kopiować cudze pomysły, które i tak nie były zbyt dobre....

margotka
margotka
  1 maja 2009

poprawie się (poza gwiezdnymi wojnami)*

666kamilka666
666kamilka666
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie są najgorsze filmy, które oglądaliście?

1.The Village- nudny, trzy razy do niego podchodziłam.
2. High School Musical- Jakbym go oglądała kilka lat temu to byłby to mój ulubiony.
3. Harry Potter- Ksiązka naprawdę ciekawa, a do filmu nie potrafili wziąć najważniejszych scen.
4. Seria z Jasiem Fasolą. Odrzuca mnie ten facet.
5. Klucz do koszmaru. Nie przestraszył, nie zaiteresował. Oglądałam go jakby to był film o życiu koników morskich.
6. "Świadectwo" Bez sensu, że ten film wszedł do kin. Jak dla mnie powinien on być sprzedany do tv.

Nic więcej nie przychodzi mi jak narazie do głowy.. Trudno przypomnieć sobie tak na poczekaniu filmy, które nudziły, bo ja wolę o nich szybko zapomnieć.
Aż musiałam sobie przejrzeć moją "filmotekę" i przypomnieć sobie każdy film, żeby coś tutaj wybrać.
zlosnicca
zlosnicca
  1 maja 2009

1. Martwe mięso :wtf: co krowy wyprawiają w tym filmie to ludzkie pojęcie przechodzi
2. Uwolnić orkę - no nie mogę tego oglądać i już ;]
3. Lessie wróć :and: (j.w) jakoś mało wrażliwa chyba jestem :woot:

zmarzlaczeq
zmarzlaczeq
  1 maja 2009
margotka
margotka: RexMundi - skandalem jest wypowiedz zmarzlaczeq...uważanie, ze "Lejdis", "Testostereon" czy "33 sceny z życia" to złe filmy... mniemam, ze to niedojrzałość 16letniego odbiorcy powoduje, że film jest niezrozumiały... ponadto w 33scenach nie ma dubbingu bo to polski film! ... ocenianie dźwięku ze względu na to, ze nie lubi się muzyki współczesnej jest żenująca...

widziałaś 33 sceny z życia?
główną rolę Gra Julia Jentsch a głos polski podkłada Dominika Ostałowska.
najłatwiej napisać, że ktoś nie zrozumiał filmu, bo jest młodszy, bo takie filmy są dla ludzi dojrzałych, w Twoim wieku. Każdy ma inny gust i każdemu podoba się co innego. Tak trudno to zrozumieć?
Czy ja napisałam, że nie lubię muzyki współczesnej?
napisałam, że dzisiejszych KOMEDII, a to mała różnica.
shamaramorgan
shamaramorgan
  1 maja 2009
FoLLowMe666
FoLLowMe666: 1.gwiezdne wojny 2.matrix 3.w.pierscieni

a może chociaż jeden powód? W szkole uczą rozwiniętych odpowiedzi... :zonk:
Konto usunięte
Konto usunięte: Piła V - o ile I i II były ok, ta V jest kręcona tylko dla kasy.

zgadzam się. tylko pierwsza część mi się spodobała. Ciekawy scenariusz... Reszta nakręcana "na siłę"
RexMundi
RexMundi: był ;p kiedyś ale nie tak rozbudowany

uznam to za komplement :)
RexMundi
RexMundi: skandal to jest dobry film :P

dla mnie 1 miejsce wśród najgorszych :D
RexMundi
RexMundi: 1. PORA MROKU

Wesołowski i jego rola w tym filmie :crylol:
nie no, nie był taki zły :D
Konradziq
Konradziq: :szok2: Toż to już klasyka :>.

ale za to jaka głupia :D

Konradziq
Konradziq: Nie spodobał mi się. Nie wiem, może go nie zrozumiałem.

Blair witch project? toz to jeden ze straszniejszych horrorów :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ,,Pułapka,, o nastolatce kastrującej pedofila...nudny, zero akcji...

dla mnie to jeden z lepszych filmów ;)
zmarzlaczeq
zmarzlaczeq
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zgadzam się. tylko pierwsza część mi się spodobała. Ciekawy scenariusz... Reszta nakręcana "na siłę"

II część jeszcze dało się obejrzeć, chociaż i tak I trzymała w największym napięciu, bo prawie nic się jeszcze nie wiedziało o Panu Układance:-)
shamaramorgan
shamaramorgan
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: II część jeszcze dało się obejrzeć, chociaż i tak I trzymała w największym napięciu, bo prawie nic się jeszcze nie wiedziało o Panu Układance:-)

ale z góry wiadome było jak to się skończy. W pierwszej części Pan Układanka był tajemnicą. Ciągle zastanawiałam się kiedy okaże się kto nim jest... :)
WueRZet
WueRZet
  1 maja 2009

1. Wszelakie filmy o tańcu(Step up, Just dance itp). Shit, którego nawet po pijaku oglądać się nie da :nie:
2. Seria "Harry Potter". Nie rozumiem fenomenu tej książki, nie rozumiem filmów.
3. Filmy Uwe Bolla. Kto wie, ten zrozumie o czym mowa :mrgreen:
4. "Gigli" z J.LO i Benem A. Gniot nad gniotami.
5. "Zmierzch". Nie obejrzałem do końca. Pomysł na film głupi, wręcz obrażający inteligencję widza. Wykonanie mizerne. Sukces tej produkcji (jak i książki)jest dla mnie zagadką :nie:
6. "Zawodowcy" Koniec De Niro i Pacino :smutny: Normalnie zamordowałbym każdego, kto namawiał tych dwoje do zagrania w tym gniocie :nie:
7. "Max Payne" Jako wielki fan gry, czekałem na tę ekranizację. Liczyłem, że przynajmniej po trochu przyniesie ona tego fantastycznego klimatu, który wychodził z ekranów komputerów. Jeden z największych filmowych zawodów w moim życiu :and:
8. Seria "Ocean's...". Bez humoru, zero logiki. Aż dziw, że powstały 3 części :nie:
9. "Titanic" Esencja kiczowatości jak dla mnie :)
10."Tajemnica Brokeback Mountain" Podchodziłem do tego filmu 3 razy. Ani razu nie udało mi się dotrwać do końca. Rozumiem, że film zyskał rozgłos dzięki poruszaniu dość kontrowersyjnych kwestii, ale jak dla mnie jest to po prostu słaba produkcja, którą nie sposób oglądać.

Powyższa kolejność jest czysto przypadkowa i pisana na szybko :P Jakbym się dłużej zastanowił zapewne wpisałbym masę innych filmów (zwłaszcza jakichś tandetnych horrorów), ale te powyższe filmy ludzie znają i mogą skontrastować swoją opinię :tak:

KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  1 maja 2009

1. Kochaj i tańcz - nienawidzę filmów o tańcu, to raz. A dwa to to, że Polska temu zwyczajnie nie sprostała.
2. Sep up I i II - jak wyżej.
3. Just dance - znów jak wyżej.
4. Piła II, III, IV, V - jak pierwszą część można było znieść, to następne są dla mnie porażką.
5. REC - nie przestraszył mnie, ani nie zaciekawił. Ot, taka głupota.
6. Pora mroku - polski horror, dobre sobie.
7. High School Musical, Camp Rock i te inne gówna - czy naprawdę muszę to komentować? Porażka i już.
8. Dragon Ball coś tam, coś tam - kicz, nuda i tyle.

Konradziq
Konradziq
  1 maja 2009
RexMundi
RexMundi: nie znasz się

Zależy na czym :ninja: .

Konto usunięte
Konto usunięte: wiem nie było efektów specjalnych ani cycków paris hilton czyli film do dupy

Uwielbiam wyciąganie wniosków z powietrza ;).

Konto usunięte
Konto usunięte: Blair witch project? toz to jeden ze straszniejszych horrorów :)

W którym miejscu? :>

Parokrotnie w tym temacie mógłbym napisać "Co Wy za bzdury wypisujecie! Przecież to najlepszy film w tej kategorii" :>. Ale tego nie zrobię.
Jak to dobrze, że ludzie się różnią ;-).

margotka
margotka: aż dziw, ze nikt do tej pory nie wymienił ani pół westernu heh... i filmów produkowanych przed latami 90siatymi:]

Może dlatego, że zbyt młode pokolenie tu siedzi :-P.
A u tych starszych już pamięć nie ta :ninja: .

O, jeszcze mogę dodać "Atak krwiożerczych pomidorów" (czy coś takiego) z Georgiem Clooneyem. Z tego co kojarzę, to miał być to jakiś horror, czy thriller, jednak zamiast straszyć, bardziej śmieszy.
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  1 maja 2009
Konradziq
Konradziq: Uwielbiam wyciąganie wniosków z powietrza ;).

ja też:D
po prostu Bwp to jeden z lepszych horrorów a ty go tu umieściłeś co jest strasznym świętokradztwem
margotka
margotka
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: margotka: RexMundi - skandalem jest wypowiedz zmarzlaczeq...uważanie, ze "Lejdis", "Testostereon" czy "33 sceny z życia" to złe filmy... mniemam, ze to niedojrzałość 16letniego odbiorcy powoduje, że film jest niezrozumiały... ponadto w 33scenach nie ma dubbingu bo to polski film! ... ocenianie dźwięku ze względu na to, ze nie lubi się muzyki współczesnej jest żenująca...widziałaś 33 sceny z życia?główną rolę Gra Julia Jentsch a głos polski podkłada Dominika Ostałowska. najłatwiej napisać, że ktoś nie zrozumiał filmu, bo jest młodszy, bo takie filmy są dla ludzi dojrzałych, w Twoim wieku. Każdy ma inny gust i każdemu podoba się co innego. Tak trudno to zrozumieć?Czy ja napisałam, że nie lubię muzyki współczesnej?napisałam, że dzisiejszych KOMEDII, a to mała różnica.


oczywiście, ze widziałam... dojrzałośc nie jest uzalezniona od wieku, a od doświadczenia i nabytej wiedzy... skoro nie podobał ci się dźwięk to dźwiękiem jest muzyka współczesna między innymi...
shamaramorgan
shamaramorgan
  1 maja 2009
Konradziq
Konradziq: W którym miejscu? :> Parokrotnie w tym temacie mógłbym napisać "Co Wy za bzdury wypisujecie! Przecież to najlepszy film w tej kategorii" :>. Ale tego nie zrobię. Jak to dobrze, że ludzie się różnią ;-).

w każdym. Bo to wszystko działało na wyobraźnie. Nie było ani krwi ani czarownicy, a jednak film miał coś w sobie, co mnie przestraszyło :)
margotka
margotka
  1 maja 2009
Konradziq
Konradziq: Może dlatego, że zbyt młode pokolenie tu siedzi :-P. A u tych starszych już pamięć nie ta .


tu chyba nie tylko o wiek chodzi...ale też o zakres filmów, które współczesna młodzież ogląda... bo jak narazie nikt nie skrytykował ani Almodóvara, ani Lyncha, ani Bergmana, ani Felliniego, Herzoga czy Copoli albo Spielberg'a oraz Hitchcock'a.. nikt już nie pamięta gry Newmana, Leonardo di Caprio hyh... to przrażające...

same superprodukcje krytykują...

...chyba, że młodziez kocha te wszystkie podniosłe filmy, których nie puszczają co święta w TV...

bo mnie osobiście nudził "niedokończony utwór na pianolę" Michałkowa... ychh... i wolałabym w tym czasie zobaczyć amerykańską superprodukcje...:]
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 maja 2009
margotka
margotka: RexMundi - skandalem jest wypowiedz zmarzlaczeq...uważanie, ze "Lejdis", "Testostereon" czy "33 sceny z życia" to złe filmy... mniemam, ze to niedojrzałość 16letniego odbiorcy powoduje, że film jest niezrozumiały... ponadto w 33scenach nie ma dubbingu bo to polski film! ... ocenianie dźwięku ze względu na to, ze nie lubi się muzyki współczesnej jest żenująca...

33 sceny z zycia nie ogladałem wiec się nie wypowiem
ale co do Lejdis i Testosteronu nie zmienię zdania - może nie sa katastrofalne ale boli mnie fakt że sa zaliczane do KINA PIERWSZEJ KLASY :P

margotka
margotka: nie lubię angielskiego humoru

Monty Pythonów też ? :woot:
Żywot Briana :zakochany: :D

Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze taki film o żołnierzach widmo [w czasach wojny przeprowadzali tajne badania] co otaczają i zabijają prawdziwych żołnierzy...tytułu nie znam, nie pamiętam...oglądałam z chłopakiem i zarówno ja jak i on stwierdziliśmy że to była strata czasu

R-point :woot:

margotka
margotka: a matrix, jako realizacja filozofii XVII w. Barkley'a oraz Pascala jest fenomenalna...

ale tylko pierwsza cześc

margotka
margotka: ciekawe, jakie filmy za najlepsze uważają wyżej wypowiadający sie znawcy filmów:]

Pulp fiction :rock: ;p
Forrest Gump :D
Skazani na Shawshenk :D
W Pogoni za Szczęściem :D
Indiana Jones :rock:
Na Przedmieściach :zakochany:
Powrót do Przyszłości :D
Zielona Mila :smutny:
i wiele wiele innych ;p - co kto lubi
(ale żeby Gwiezdne wojny (przynajmniej stara trylogie) nazwac kiepska to przesadA
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.